New York

Letenky na Havajské ostrovy z Varšavy - 15.530 Kč.

6 komentářů
2013-09-06T12:55:05+02:00

O akci

Navštivte známý vojenský přístav Pearl Harbor, vyfoťte se u Aloha Tower a zašnorchlujte si na nejznámější pláži Havajských ostrovů - Waikiki Beach. S tarifem nizozemských aerolinek KLM se předchozí věta nemusí zdát utopií. Letenky na ostrov Honolulu zakoupíte v přepočtu již za 15.530 Kč! Dostupné trasování je uvedené níže, stejně tak s možností rezervace v CZK v případě nevýhodných kurzů Vaší banky. Za tip děkujeme uživatel Bear, který se s námi podělil v diskuzi.

  • Rezervuj letenky na klm.de (PLN) cestujlevne.com/letenky (CZK)
  • Cestovní období do 31.března 2014
  • Maximální pobyt 3 měsíce
  • Rezervace do 3.října
Dostupné trasování letenky a cena (rezervace na klm.de):
  • Varšava - Honolulu - Manchester - 2.588 zlotých (cca 15.530 Kč)
  • Varšava - Honolulu a zpět - 2.678 zlotých (cca 16.070 Kč)
Rezervace v českých korunách CZK (cestujlevne.com/letenky): Příkladem může být cesta 7.-21.listopadu, 3-.15.prosince a jiné (Nedaří se nalézt? Zeptejte se v komentáři). Pro vstup na území Havajských ostrovů musíte vlastnit vízum do USA, případně elektronické povolení ke vstupu - ESTA. Letě můžete i na další ostrovy (Kona, Lihue) a na delších letech se můžete proletět největšími letadly světa A380 či Jumbo - B747.

Jak do Varšavy? Autobusem od 6 Kč

Pravidelní čtenáři jistě tuší, že nejjednodušším způsobem, a také nejlevnějším, dopravy do Varšavy jsou linky společnosti Polskibus. Vydat se do Varšavy můžete například nočním spojem z Prahy i Bratislavy a ceny jsou závislé na vyprodané kapacitě. Tzn., že v případě vychytání předprodeje můžete do Varšavy dojet klidně za 6 Kč, obvyklá cena jízdenky je kolem 400 Kč.

Jak z Manchesteru?

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 980 Kč, v ceně je příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí 400 Kč, a to o hmotnosti až 22 kg. Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za samé peníze. Vystoupit také můžete kdykoliv po cestě a letět do Prahy např. z Amsterdamu nebo Paříže.

Kempy nebo hotely? A co apartmány?

Mnozí nízkorozpočtoví cestovatelé místo klasického hotelu na Havajských ostrovech volí možnost stanování v kempech. K tomuto účelu je však nezbytné míti auto. Vypůjčení automobilu na 10 dní stojí 6.016 Kč! Srovnej ceny na letišti v Honolulu v našem srovnávači autopůjčoven.

Pokud se rozhodnete dát přednost hotelům na jedné z nejznámějších pláží ostrova Ohau Waikiki, podívejte se na nabídku pokojů, které začínají na 1.080 Kč pro 2 - hotely v Honolulu

Výhodným místem k ubytování pro více osob může být soukromý apartmán. Nejznámější portál s nabídkou těchto ubytovacích zařízení je Airbnb.cz, který také nabízí pro první objednávku slevu 495 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-09-06T12:55:05+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petrkampan
Petrkampan
před 10 lety

Ahoj,nemáte prosím někdo typy na levný ubytování(kolem 1000 pro dva na noc,né společný pokoje),nebo apartmán pro 4,dvě ložnice. Díky Petr

Avatar uživatele zelaaa
zelaaa
před 10 lety

nie, nenajdes... musis pridat, hawaii je drahy.

Avatar uživatele Offloaded
Offloaded
před 10 lety

5O US$ je na Havaj opravdu nepříliš realistických. Na Oahu, resp. v Honolulu/Waikiki zkus toto http://www.waikikiprince.com kde bývaly ceny někde kolem 60-70 US$/noc. Na ostatních ostrovech musíš přitlačit, počítej od 100 US$ výš. Na druhou stranu zase absolutně nemá cenu letět přes půl zeměkoule a pak zůstávat jen na Oahu, protože skutečná Havaj a přírodní krásy jsou především na ostatních ostrovech.

Avatar uživatele
Bear
před 10 lety

Ubytko za 50 USD pouze pro dva je opravdu malo realne. A jinak misto Oahu bych u techto levnych letenek volil jednoznacne Maui. Oahu je plne hotelu a turistu, celkove je tam toho mene k videni (jak pise spravne Petr). Na Maui bych bral "dorm" zde: http://www.mauihostel.com Proc utracet za hotel, kdyz tam stejne clovek pouze prespi (viz jeste muj prispevek dole).

Avatar uživatele
Bear
před 10 lety

Let se dá navolit i do Kahului (Maui) - tam bych co se týče levného ubytka mohl doporučit hostel "Banana bungalows". Je sice obyčejný (spaní po 4 - 6 lidech na pokoji), ale má PC s wifi ve spol. místnosti, kuchyň, prádelnu, každý den je nějaký tématický výlet za dobrý peníz (já využil Haleakala kráter a stálo to za to - foto zde: http://bear2010.rajce.idnes.cz/Haleakala_Crater_-_Maui_2012 )

Avatar uživatele
Bear
před 10 lety

Ja byl v tom hostelu v Kahului (http://goo.gl/Hi3JZo) za 28 USD (objednano predem), ted jsem koukal, ze to zvedli na 32,70 USD. Levneji to pujde uz sand jen v kempu a nebo prespavat v aute :)

Další akce