Norsko

Letenky Oslo: za severskou přírodou v září - 519 Kč.

54 komentářů
2014-07-27T11:38:38+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zažijte absolutní svobodu a poznejte nedotčenou severskou přírodu. Vydejte se do rozmanitých krajů Skandinávie plné hor, vodopádů a fjordů, které neopustíte ani za teplých zářijových večerů v podobě spaní pod širákem uprostřed "divočiny".

Zpáteční letenky z jižního Polska jsou dostupné za 78 zlotých, tedy 519 Kč. Odlety jsou dostupné jak z Wroclawi, kam dojedeme autobusem, nebo z Katovic, kde pro změnu máme parkování s 90% slevou.

Z Wroclawi můžete vyrazit na prodloužený víkend od pátku do pondělí. I přesto, že se jedná o lety s aerolinií Wizzair, jsou aktuální ceny dostupné jak pro členy WDC, tak i nečleny!

Zavazadla: Wizzair umožňuje bezplatnou přepravu zavazadel do rozměru 42x32x25 cm. Využít však můžete finty v případě odbaveného zavazadla, a to obalení folií 2 krosen, přičemž takto zabalená zavazadla budou brána jako 1 kus.

Do Wroclawi jezdí z Prahy autobusové společnosti Polskibus, Simple Express a Eurolines. Jízdenky stojí zhruba 500 Kč. Využít můžete též služeb ČD.

V Katovicích obdržíte slevu 90% na parkování na letišti, což za pár dní až týden nepřekročí ve výsledku 100 Kč.

Ubytování v Norsku místo spacáku

Pokud nejste nakloněni přespání ve spacáku pod širým nebem, připravte se na vyšší ceny za ubytování kdekoliv v této zemi.

Hotely v Osluhotely v Norsku

Můžete také vyzkoušet Couchsurfing, kdy u někoho přespíte zcela zdarma, nebo se poohlédněte po možnostech individuálního ubytování na Airbnb.

[start][odlet]Wrocław[/odlet][prilet]Oslo[/prilet][mezikrok][wro][trf][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-07-27T12:38:38+02:00

54 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce