New York

Letenky z Kolína nad Rýnem do Bostonu během prázdnin - 6.630 Kč.

11 komentářů
2016-02-09T14:59:53+01:00

O akci

Kdo minulý týden zaváhal s nákupem letenek do New Yorku za 12 tisíc během prázdnin, má právě k dispozici levnější, ale méně komfortní variantu. Zpáteční letenky z německého Kolína nad Rýnem do amerického Bostonu zakoupíte v low-cost variantě za 245 eur, v klasické pak za 345 eur. Ceny platí pro odlety během prvního týdnu v červenci.

  • Kolín nad Rýnem - Boston od 245 eur / 6.630 Kč rezervuj na eurowings.com
  • Cestovní období: 01.06. - 30.10.2016 (nejlevněji do 6.7.)
Cestovní tarif umožňuje výběr mezi dvěma tarify, lze i kombinovat
  • Varianta za 245 eur / 6.630 Kč zahrnuje přepravu a kabinové zavazadlo
  • Varianta za 345 eur / 9.350 Kč zahrnuje přepravu, kabinové zavazadlo, zavazadlo k odbavení do 23 kg, jedno studené a jedno teplé jídlo během letu

Před cestou

Do Kolína nad Rýnem

Autobusové linky do Kolína jezdí nejlevněji za 66 eur / zpáteční jízdné. Tedy přibližně 1.800 Kč - jízdenky koupíte online na flixbus.cz.

V případě cesty vícero osob je výhodnější podniknout 7 hodinovou jízdu autem a zaplatit si parkování u letiště od 40 eur za týden - ceny najdete na holidayextras.de.

Z Bostonu do New Yorku

Přesně za jeden pouhý dolar se pohodlně přesunete z Bostonu do New Yorku. Jízdenky zakoupíte na megabus.com.

ESTA

Vstup do USA je podmíněn předběžným souhlasem ke vstupu – vízy či povolením ESTA. Estu vyřídíte během 5 minut online za 14$.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-02-09T14:59:53+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hruba995
hruba995
před 6 lety

Dobrý den, zrušili mne let z Kolínu do Bostonu z takto koupené nabídky na 31.8.2016 a rovněž zpět na 21.9.2016. Nabízejí Kolín-Frankfurt vlakem, pak s LH Frankfurt-Boston. Na co mám nárok, protože jsem z Prahy, a jet do Kolínu, abych nastoupila do vlaku do Frakfurtu mne přijde jako trapná nabídka. Zpáteční náhradu ještě nenabídli. Kámošce,co letí se mnou spolu nabídli kombinaci letů Kolín-Mníchov-Boston. To musíme letět zvlášť?? Díky

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 6 lety

Dobrý den, zkuste u nich vyprosit re-routing na odlet z Frankfurtu, případně toho Mnichova. Myslím, že by pro ně neměl být problém Vám tuto variantu schválit.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Případně se optejte na variantu z Vídně :)

Avatar uživatele hruba995
hruba995
před 6 lety

Zdravím, tak jsem zpět v Praze po Fra-BOS a zpět. Dali nám to konec konců z Frankfurtu. To bylo v ten den, co ve Frankfurtu evakuovali letiště (31.8), takže jsme měli štěstí, při nástupu do letadla nás posadili business třídy, protože potřebovali obsadit celé letadlo (předchozí kvůli poplachu odletělo poloprázdné) Takže, šťastný konec!

Avatar uživatele ivana_mon
ivana_mon
před 7 lety

Vobec mi nechce zobrazit lety z Bostonu do Kolina a spať... To eurowings nelieta na ceste z Bostonu do Europy? Nie ze mi to nechce nastavit v Lowfares, ale ani ked chcem bookovať cez normalne...

Avatar uživatele Jakub _9
Jakub _9
před 7 lety

ahoj, zaujala mě tato nabídka pro cestu od 29.6. do 13.7., ale v rámci výběru míst mě zarazilo, že je na oba lety obsazeno pokaždé třeba ani ne 20 míst (z nějakých 300), tzn. tyto lety zatim vůbec nikdo nekupuje (o těchto letenkách vím už 4 dny).... znamená to, že se dají najít lepší nabídky/že jde o špatnou společnost nebo nemá někdo prosím nějaké vysvětlení, protože na první pohled (a při pohledu na ceny letenek v tomto termínu) mi to přijde jako velmi dobrá nabídka... předem moc děkuju za rady.. Kuba

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Obsazenost se neukazuje, protože nejsou místa přidělena :)

Avatar uživatele Jakub _9
Jakub _9
před 7 lety

a jo... tzn. všichni co vybrali variantu Basic zatim ještě nemaj určený místo? to mi nedošlo, děkuju moc :) ... a obecně tedy myslíš, že je to dobrá volba pro cestu z Prahy především do NY nebo myslíš, že se ještě objeví zajímavější nabídky? :)

Avatar uživatele
stevej
před 7 lety

Ono hodně záleží, jak to člověk chce pojmout. Kdo si tu cestu chce udělat co nejvíc zajímavou od prahu k prahu, jsou tyhle akce přesně pro něj. Je to i můj případ, kdy si vždycky cestu na odlet ze vzdálenějšího letiště naplánuju v rámci možností i s prohlídkou města, rád poznávám nová letiště, úplně nejvíc mi vyhovují open-jaw letenky s návratem odjinud jinam. Na druhou stranu zase chápu ty, kteří potřebují letět co nejpříměji, např. pracovně apod... Takže je to fakt individuální, co komu jak vyhovuje.

Avatar uživatele kristoska.k
kristoska.k
před 7 lety

Zdarec, plánuju jet na celý červen do USA. Nejjednodušší by pro mě bylo letět přímo do Bostonu, ale ani New York nevadí. Co mě odrazuje od této koupi, je cesta do Kolína, je to dost daleko a spolu s letem to pak vychází na 2 dny cestování, což se bojím, že mě fyzicky rozbije. Když si koupím letenku se zavazadlem a připočítám cestu a možná aspoň jednu noc v Kolíně, tak to vychází kolem 12 000 Kč. Tak teď váhám.....mám kupovat nebo mám čekat, že třeba budou ještě nějaké výhodné akce? Budu moc vděčná za odpověď Díkec Kris

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Na červen jsou letenky stále OK, takže není nutné jezdit do Německa.. Z Prahy máš NY za těch 12 tis s plným pohodlím a za 10 hodin jsi na místě.

Další akce