Budapešť

Lety do Budapešti s ČSA na Advent i Silvestr. Letenky od 1 398 Kč

6 komentářů
2017-08-25T10:47:24+02:00

O akci

O tom, že konkurence prospívá trhu a zákazníkům, se právě můžeme přesvědčit na letecké lince z Prahy do Budapešti. Doposud nejlevnější letenky, které se daly zakoupit v rámci monopolu Českých aerolinií, padaly stěží pod 5 tisíc korun. S příchodem Ryanairu od letošního listopadu přichází cenové zemětřesení a i ČSA začínají přemýšlet, jak dál.

Fandíme nízkým cenám u nízkonákladové aerolinky ČSA, ale stále vidíme příležitosti ke zlepšení. Revenue management žije v Kocourkově, a proto jsou v současné chvíli levnější zpáteční letenky za 1.398 Kč, než jednosměrná letenka za 1.905 Kč.

Není pochyb o tom, že s Ryanairem budou letenky k dostání ve vybraných termínech i za 538 Kč, ale i přesto dnešní akce má význam. Díky vyšší frekvenci lze kombinovat zajímavější pobyty a ušetřit třeba při víkendové návštěvě jednu noc v hotelu. Rázem se vyplatí letět s ČSA za 14 stovek od sobotního rána do nedělního večera, než s Ryanairem od pátečního večera do nedělního večera za poloviční cenu.

Další výhodou je aktuální dostupnost letenek – jsou téměř na všechny dny, kdy létá Ryanair. Tedy pondělí, středa, pátek, sobota a neděle. Za 1.398 Kč zakoupíte adventní víkend i novoroční pobyt od 30. prosince do 1. ledna.

Kdo tedy potřebujete letět ve výše uvedených případech, doporučujeme letenky s ČSA. Jinak si počkejme na další cenový vývoj.

Ceny hotelů v Budapešti patří k těm levnějším, proto není problém i přes Silvestr zakoupit 4* hotely do 2.500 Kč za noc – nabídka však rychle mizí. V běžné dny pak tyto hotely stojí o polovinu méně.

PRG/Praha
BUD/Budapešť
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
1 398 Kč
  • Ušetříš až 30 % oproti obvyklé ceně 2 000 Kč
  • Hledej v období Dostupnost letenek je od 1. listopadu dále.
  • Poletíš s aeroliniemi Nezapomeňte, že Czech Airlines patří již k nízkonákladovým aerolinkám.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je pouze příruční zavazadlo o váze 8 kg a rozměru 55 x 45 x 25 cm.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Budapešť.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-08-25T09:26:49+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce