Srí Lanka - rybáři

Levné letenky z Prahy na Srí Lanku se zastávkou v Dubaji za 8.833 Kč.

50 komentářů
2016-12-27T18:27:08+01:00

O akci

Stále přemýšlíte nad zajímavou exotickou a dobrodružnou dovolenou? Využijte jedinečnou esenci levných letenek a cenově dostupného ubytování k cestě na krásný ostrov Srí Lanka. V rezervačním systému aerolinek FlyDubai jsou stále k mání senzační zpáteční letenky z Prahy do Colomba za 8.833 Kč, přičemž na cestě tam budete mít bonusovou jednodenní zastávku v nejrychleji rostoucí metropoli světa, v Dubaji.

  • Rezervuj letenku Praha - Colombo za 8.833 Kč na flydubai.com
  • Cestovní období: leden, únor, květen, červen, září, říjen
Letenka zahrnuje přepravu příručního i zapsaného zavazadla do 20 kg na všech letech, bezplatné občerstvení je podáváno pouze na letech z Prahy do Dubaje, stejně tak i na zpáteční cestě. Ke konečné ceně je třeba připočíst transakční poplatek ve výši 3 %.

Víza

Před cestou na Srí Lanku si nezapomeňte on-line vyřídit ETA prostřednictvím portálu www.eta.gov.lk, cena je 35 $, vízum je možné vyřídit i po příletu za 40 $.

Co dělat na Srí Lance?

Podívejte se na náš článek: Nejlepších 9 aktivit na Srí Lance, které musíte prožít

Ubytováváme se

Každý z vás určitě pojme cestu na Srí Lanku po svém, někdo se ubytuje na jednom místě, a bude si jen užívat odpočinku, individuální cestovatelé prahnoucí po poznávací cestě budou ubytování hledat pravděpodobně až na místě podle toho, kde se budou zrovna nacházet.

Pokud bychom vzali v potaz první případ, dvoulůžkový pokoj ve skromném hotelu u pláže v oblasti Negombo pořídíte na zde uvedený příkladový termín od 600 Kč na noc včetně snídaně a daně.

K noclehu v Dubaji využijte nejlépe čtvrť Deira, která je blízko letiště, neboť přiletíte z Prahy v pozdních hodinách.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-12-27T18:27:08+01:00

50 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce