Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Všichni ultra low-cost cestovatelé, kterým při cestách do teplých rovníkových oblastí stačí jen běžný batoh s pár tričky a kraťasy, se nabízí skvělá šance, jak srazit náklady na cestu nejen po jihovýchodní Asii na minimum. Nízkonákladová aerolinka Scoot spouští na své nové přímé lince Berlín – Singapur akční tarify za 335 € / 8.550 Kč. Odbavené zavazadlo vyjde na 86 €. Pro mnohé bonusem je pak dostupnost letenek na mnoho termínů během letních prázdnin. Ty sice nejsou v jihovýchodní Asii hlavní sezonou, nicméně krátké intenzivní deště během večerních hodin rozhodně nemusí být žádným výrazným determinantem pro neuskuteční cesty.

V akčních nabídkách Scootu z Berlína vyniká také jedno z nejvíce izolovaných velkoměst světa, australský Perth. Zpáteční low-cost letenky s garantovaným přestupem v Singapuru pořídíte od června do září za 456 € / 11.650 Kč, opět bez odbaveného zavazadla.

Současné akci nutno přičíst k dobru právě cestovní období o letních prázdninách, kdy je obvyklé, že letenky z Evropy kamkoliv, nehledě na místní sezonu, bývají o několik desítek procent dražší než během roku.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Braniborská brána v Berlíně
Berlín TXL
Německo
SIN Singapur
Singapur
Singapur
Zpáteční 12 hod letu (přímý let)
Braniborská brána v Berlíně
Berlín TXL
Německo
PER Perth
Austrálie
Perth
Zpáteční 20 hod letu (1 přestup)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 12 000 Kč . Ušetříš přibližně 29 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Červen – září

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z letiště Berlín Tegel do Singapur Changi.

S kým poletím?

Dopravíte se se singapurským low-costem Scoot.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně příruční zavazadlo 54 x 38 x 23 cm + laptop/kabelka.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, neletíte někdo do Singapru v termínu 20.06.2018-25.06.2018 ?

Odpovědět
před 5 lety

Ako je to s pitným režimom u týchto medzikont.nákladoviek? Klasické aerolinky posktujú počas letov zadarmo prakticky neobmedzene celý sortiment nápojov. A okrem dvoch servírovaných jedál je k dispozícii aj nejaká svačinka.

Odpovědět
před 5 lety

Ahoj, poradíte v jaké čtvrti se ubytovat v Singapuru, nebo volit jiné město a dojíždět do Singapuru? Díky

PS: Nechcete se někdo přidat, ať neletím singe .-)

před 5 lety
Avatar uživatele pastroman
pastroman
  • Přidal se před 7 lety
  • Napsal 5 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno redakcí 2018-01-21T12:22:37+01:00)

Ja jsem byl zde a dobrý - Fragrance Hotel - Riverside - dobra poloha - hned vedle metra a cinske ctvrti kde je hodne restauraci a jidla - https://www.booking.com/hotel/sg...aid=355333

- dobře koupani v hotelovem venkovnim bazenu

Přidat odpověď
před 5 lety

Ahoj, je nutnost si kupovat na trase Berlin-Singapur sedadlo na osobu za 13 euro na let ? Nebo se toto dá nějak oblafnout a vybavit si sezení přímo v gatu? Díky.

před 5 lety
Avatar uživatele
cali

Tak na gate tak maximálně nějaký opup do C, což tady asi nehrozí. Možná myslíš vybavit si to při check-in na letišti. Ale nevím, zase takový světák nejsem...

před 5 lety

Pohoda už jsem si to všechno našel. :) I tak děkuji za reakci.

A děkuji za pěknou koupi CESTUJLEVNE.CZ

Přidat odpověď
před 5 lety

Dobrý den,

má smysl letět do Perthu v září?

Děkuji za odpověď

před 5 lety
Avatar uživatele
Ondřej Krpálek

Ahoj,

Má to smysl, v září už tu bývá krásně. Oceán je sice přímo v Perthu chladější, ale třeba předloni jsme se koupali už v srpnu. Teploty bývají běžně 25 až 30 stupňů. Každopádně zaří je přesně ideální doba na cestování po severozápadě Austrálie (Monkey Mia, Coral Bay, Karijini, Broome). V létě (prosinec, leden a únor) na těchto místech bývá i 45 stupňů. Západ je oproti východu hodně málo propagovaný, má ovšem opravdu co nabídnout. Např. Ningaloo Reef je krásnější než Velký bariérový útes. Doporučuji vygooglit místa zmíněná výše.

S pozdravem,

Ondra

před 5 lety
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

Já jsem tam byl loni (už podruhé) a vybral jsem si právě září. To je ideální na rozkvetlé keře a kytky. 30°C nebylo, ale tak akorát. Jen 2 noci bylo těsně nad nulou, ale jinak kolem 10°C. Pro levnější cestování mimo Perth je třeba počítat se stanováním nebo spaním v autě (často lze zdarma). Ta místa popisovaná Ondřejem jsou dost daleko na nějakou kratší dovolenou a většina levnějších půjčoven má limit na vzdálenost od Perthu, který tam nesahá. Na poznání severozápadu je lepší je projet trasu Perth - Darwin, ideálně s obytným terénním autem, které se dá půjčit (já měl při 1. cestě vlastní). Na jihozápad stačí běžné auto.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cefalu
ušetříš až 50%
Všude dobře, co doma!
Bayside Marketplace
ušetříš až 46%
A už tam budem?
Pláž v Murdeira Village Resortu
ušetříš až 40%
Hurá za zážitky!
Londýnský taxík
ušetříš až 63%
Tam chceš!
5622 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Braniborská brána v Berlíně
Německo Přílet na letiště Berlín Tegel

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Berlín Tegel

Zavřít boční panel
Singapur
Singapur Přílet na letiště Singapur Changi

Nejlevněji a zároveň i nejpohodlněji se z letiště do centra Singapuru dopravíte pomocí vlaku a singapurského metra SMRT. Nejprve je nutné z letiště dojet vlakem na stanici Tanah Merah (27 minut), kde přestoupíte na zelenou linku metra East West line. Následná doba jízdy na centrální stanici City Hall trvá 26 minut. 

Jízdenku pořídíte v automatech tak, že navolíte cílovou stanici a dle toho vám bude vypočtena částka. Ceny se pohybují v rozmezí 1,80–2,40 SGD. Vlaky jezdí v čase 5:30–23:00, a to každých 12 minut. Detaily o cenách jízdného a trasách najdete na webu smrt.com.sg. Jízdenky lze platit bohužel jen v hotovosti. Jedinou výjimkou, která lze zaplatit i kartou, je celodenní lístek za 20 SGD, který platí na metro i autobusy.

Alternativou k metru je autobusová linka číslo 36. Jízda trvá taktéž 1 hodinu, lístek stojí 2,50 S$ (je nutné mít přesnou hotovost) a autobusy jezdí od 6:00 do 0:00 a více informací najdete na webu goaheadbus.com.

[iframe https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1JUjtoCer5sFzVN2BuyBM_UsfvnU]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Singapur
Průvodce pro letiště Singapur Changi

Zavřít boční panel
Perth
Austrálie Přílet na letiště Perth

Při cestě z města na letiště si musíte dát pozor na cílovou destinaci autobusu. Žádná linka totiž nejezdí k oběma terminálům, buď se dostanete jen k vnitrostátnímu, nebo jen k mezinárodnímu. Pokud se náhodou spletete, mezi terminály jezdí každou půlhodinu letištní autobus zdarma.

Z mezinárodních terminálů (T1/T2)

  • Linka číslo 380 jezdí do centra přes vlakové i autobusové nádraží. Cesta trvá 35-45 minut při intervalu 30 minut a ceně jízdenky 4,60 AUD. Autobusy jezdí od 4:30 do 1:30.

Z vnitrostátních terminálů (T3/T4)

  • Linka číslo 40 má shodnou trasu i interval s výše uvedenou linkou 380, cesta trvá asi o 10 minut méně a spoje jsou v provozu od 5:30 do 0:10.
  • Connect Shuttle jede do centra a k nádraží East Perth. Minibusy jezdí každou hodinu, v centru budeme za 30 minut a zaplatíme 15 AUD. Provozní doba je od 4:30 do 22:15.

Pokud plánujete jezdit po Perthu častěji, vyplatí se koupit kartu „Smart Rider“, s níž máte 15% slevu na jízdné.

Průvodce pro Austrálie
Průvodce pro letiště Perth