Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin. Letenky od 8 550 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin. Letenky od 8 550 Kč

Jak akci využít?

Všichni ultra low-cost cestovatelé, kterým při cestách do teplých rovníkových oblastí stačí jen běžný batoh s pár tričky a kraťasy, se nabízí skvělá šance, jak srazit náklady na cestu nejen po jihovýchodní Asii na minimum. Nízkonákladová aerolinka Scoot spouští na své nové přímé lince Berlín – Singapur akční tarify za 335 € / 8.550 Kč. Odbavené zavazadlo vyjde na 86 €. Pro mnohé bonusem je pak dostupnost letenek na mnoho termínů během letních prázdnin. Ty sice nejsou v jihovýchodní Asii hlavní sezonou, nicméně krátké intenzivní deště během večerních hodin rozhodně nemusí být žádným výrazným determinantem pro neuskuteční cesty.

V akčních nabídkách Scootu z Berlína vyniká také jedno z nejvíce izolovaných velkoměst světa, australský Perth. Zpáteční low-cost letenky s garantovaným přestupem v Singapuru pořídíte od června do září za 456 € / 11.650 Kč, opět bez odbaveného zavazadla.

Současné akci nutno přičíst k dobru právě cestovní období o letních prázdninách, kdy je obvyklé, že letenky z Evropy kamkoliv, nehledě na místní sezonu, bývají o několik desítek procent dražší než během roku.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Berlín
Německo
Singapur
Singapur

od 8 550 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 12 hod letu Rezervace na flyscoot.com
Berlín
Německo
Perth
Austrálie

od 11 650 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 20 hod letu Rezervace na flyscoot.com

  Ukázka letenek z 14. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 12 000 Kč. Ušetříš přibližně 29 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Červen – září

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z letiště Berlín Tegel do Singapur Changi.

S kým poletím?

Dopravíte se se singapurským low-costem Scoot.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně příruční zavazadlo 54 x 38 x 23 cm + laptop/kabelka.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, neletíte někdo do Singapru v termínu 20.06.2018-25.06.2018 ?

Odpovědět
před 13 dny

Ako je to s pitným režimom u týchto medzikont.nákladoviek? Klasické aerolinky posktujú počas letov zadarmo prakticky neobmedzene celý sortiment nápojov. A okrem dvoch servírovaných jedál je k dispozícii aj nejaká svačinka.

Odpovědět
před měs

Ahoj, poradíte v jaké čtvrti se ubytovat v Singapuru, nebo volit jiné město a dojíždět do Singapuru? Díky

PS: Nechcete se někdo přidat, ať neletím singe .-)

před měs
Avatar uživatele pastroman
pastroman
  • Přidal se před 2 lety
  • Napsal 3 komentáře
  • Poslat zprávu
  • (upraveno redakcí 2018-01-21 12:22:37)

Ja jsem byl zde a dobrý - Fragrance Hotel - Riverside - dobra poloha - hned vedle metra a cinske ctvrti kde je hodne restauraci a jidla - https://www.booking.com/hotel/sg...aid=355333

- dobře koupani v hotelovem venkovnim bazenu

Ahoj, je nutnost si kupovat na trase Berlin-Singapur sedadlo na osobu za 13 euro na let ? Nebo se toto dá nějak oblafnout a vybavit si sezení přímo v gatu? Díky.

před měs
cali

Tak na gate tak maximálně nějaký opup do C, což tady asi nehrozí. Možná myslíš vybavit si to při check-in na letišti. Ale nevím, zase takový světák nejsem...

před měs

Pohoda už jsem si to všechno našel. :) I tak děkuji za reakci.

A děkuji za pěknou koupi CESTUJLEVNE.CZ

Dobrý den,

má smysl letět do Perthu v září?

Děkuji za odpověď

před měs
Ondřej Krpálek

Ahoj,

Má to smysl, v září už tu bývá krásně. Oceán je sice přímo v Perthu chladější, ale třeba předloni jsme se koupali už v srpnu. Teploty bývají běžně 25 až 30 stupňů. Každopádně zaří je přesně ideální doba na cestování po severozápadě Austrálie (Monkey Mia, Coral Bay, Karijini, Broome). V létě (prosinec, leden a únor) na těchto místech bývá i 45 stupňů. Západ je oproti východu hodně málo propagovaný, má ovšem opravdu co nabídnout. Např. Ningaloo Reef je krásnější než Velký bariérový útes. Doporučuji vygooglit místa zmíněná výše.

S pozdravem,

Ondra

před měs
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

Já jsem tam byl loni (už podruhé) a vybral jsem si právě září. To je ideální na rozkvetlé keře a kytky. 30°C nebylo, ale tak akorát. Jen 2 noci bylo těsně nad nulou, ale jinak kolem 10°C. Pro levnější cestování mimo Perth je třeba počítat se stanováním nebo spaním v autě (často lze zdarma). Ta místa popisovaná Ondřejem jsou dost daleko na nějakou kratší dovolenou a většina levnějších půjčoven má limit na vzdálenost od Perthu, který tam nesahá. Na poznání severozápadu je lepší je projet trasu Perth - Darwin, ideálně s obytným terénním autem, které se dá půjčit (já měl při 1. cestě vlastní). Na jihozápad stačí běžné auto.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 27%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 22%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 64%
To budou fotky!
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Berlín Tegel

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Berlín Tegel

Zavřít boční panel
Singapur Přílet na letiště Singapur Changi

Ekonomická džungle Asie, kterou chcete vidět

Singapur je městským státem v jihovýchodní Asii na jižním cípu Malajského poloostrova oddělený od pevniny Johorským průlivem. Ze severu sousedí s Malajsií a jih země omývá Jihočínské moře. Název Singa-pura znamená v překladu Lví město.

Město, které se stalo ekonomickým zázrakem posledních desetiletí, jednoduše nesmíte minout při svých cestách jihovýchodní Asií. Krátká dvou- až třídenní zastávka nabídne to nejdůležitější, co z celé země můžete zažít.

Pokochejte se krásou zahrad v Gardens by the Bay s fantasy nočním představením, navštivte největší vodní akvárium světa na ostrově Sentosa a večer se posaďte v okouzlující čtvrti Marina Bay nebo si vychutnejte drink v baru 1-Altitude. Náročnější cestovatelé se vykoupají v nekonečném bazénu na střeše nejznámějšího asijského hotelu Marina Bay Sands. Singapur prostě chcete zažít.

Průvodce pro Singapur
Průvodce pro letiště Singapur Changi

Zavřít boční panel
Austrálie Přílet na letiště Perth

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie
Průvodce pro letiště Perth