Hotel Marina Bay

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin. Letenky od 8 550 Kč

10 komentářů
2018-01-14T19:42:27+01:00

O akci

Všichni ultra low-cost cestovatelé, kterým při cestách do teplých rovníkových oblastí stačí jen běžný batoh s pár tričky a kraťasy, se nabízí skvělá šance, jak srazit náklady na cestu nejen po jihovýchodní Asii na minimum. Nízkonákladová aerolinka Scoot spouští na své nové přímé lince Berlín – Singapur akční tarify za 335 € / 8.550 Kč. Odbavené zavazadlo vyjde na 86 €. Pro mnohé bonusem je pak dostupnost letenek na mnoho termínů během letních prázdnin. Ty sice nejsou v jihovýchodní Asii hlavní sezonou, nicméně krátké intenzivní deště během večerních hodin rozhodně nemusí být žádným výrazným determinantem pro neuskuteční cesty.

V akčních nabídkách Scootu z Berlína vyniká také jedno z nejvíce izolovaných velkoměst světa, australský Perth. Zpáteční low-cost letenky s garantovaným přestupem v Singapuru pořídíte od června do září za 456 € / 11.650 Kč, opět bez odbaveného zavazadla.

Současné akci nutno přičíst k dobru právě cestovní období o letních prázdninách, kdy je obvyklé, že letenky z Evropy kamkoliv, nehledě na místní sezonu, bývají o několik desítek procent dražší než během roku.

  • Ušetříš až 29 % oproti obvyklé ceně 12 000 Kč
  • Hledej v období Červen – září
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z letiště Berlín Tegel do Singapur.
  • Poletíš s aeroliniemi Dopravíte se se singapurským low-costem Scoot.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně příruční zavazadlo 54 x 38 x 23 cm + laptop/kabelka.
TXL/Berlín
SIN/Singapur
Zpáteční letenky
12 hodin letu (přímý let)
TXL/Berlín
PER/Perth
Zpáteční letenky
20 hodin letu (1 přestup)
11 650 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Tegel, letiště Singapur, letiště Perth.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-01-14T18:54:29+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Miroslav
před 6 lety

Ahoj, neletíte někdo do Singapru v termínu 20.06.2018-25.06.2018 ?

Avatar uživatele
Peter
před 6 lety

Ako je to s pitným režimom u týchto medzikont.nákladoviek? Klasické aerolinky posktujú počas letov zadarmo prakticky neobmedzene celý sortiment nápojov. A okrem dvoch servírovaných jedál je k dispozícii aj nejaká svačinka.

Avatar uživatele
Petra
před 6 lety

Ahoj, poradíte v jaké čtvrti se ubytovat v Singapuru, nebo volit jiné město a dojíždět do Singapuru? Díky

PS: Nechcete se někdo přidat, ať neletím singe .-)

Avatar uživatele pastroman
pastroman
před 6 lety

Ja jsem byl zde a dobrý - Fragrance Hotel - Riverside - dobra poloha - hned vedle metra a cinske ctvrti kde je hodne restauraci a jidla - https://www.booking.com/hotel/sg...aid=355333

- dobře koupani v hotelovem venkovnim bazenu

Avatar uživatele
David
před 6 lety

Ahoj, je nutnost si kupovat na trase Berlin-Singapur sedadlo na osobu za 13 euro na let ? Nebo se toto dá nějak oblafnout a vybavit si sezení přímo v gatu? Díky.

Avatar uživatele
cali
před 6 lety

Tak na gate tak maximálně nějaký opup do C, což tady asi nehrozí. Možná myslíš vybavit si to při check-in na letišti. Ale nevím, zase takový světák nejsem...

Avatar uživatele
David
před 6 lety

Pohoda už jsem si to všechno našel. :) I tak děkuji za reakci.

A děkuji za pěknou koupi CESTUJLEVNE.CZ

Avatar uživatele
Radek
před 6 lety

Dobrý den,

má smysl letět do Perthu v září?

Děkuji za odpověď

Avatar uživatele
Ondřej Krpálek
před 6 lety

Ahoj,

Má to smysl, v září už tu bývá krásně. Oceán je sice přímo v Perthu chladější, ale třeba předloni jsme se koupali už v srpnu. Teploty bývají běžně 25 až 30 stupňů. Každopádně zaří je přesně ideální doba na cestování po severozápadě Austrálie (Monkey Mia, Coral Bay, Karijini, Broome). V létě (prosinec, leden a únor) na těchto místech bývá i 45 stupňů. Západ je oproti východu hodně málo propagovaný, má ovšem opravdu co nabídnout. Např. Ningaloo Reef je krásnější než Velký bariérový útes. Doporučuji vygooglit místa zmíněná výše.

S pozdravem,

Ondra

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 6 lety

Já jsem tam byl loni (už podruhé) a vybral jsem si právě září. To je ideální na rozkvetlé keře a kytky. 30°C nebylo, ale tak akorát. Jen 2 noci bylo těsně nad nulou, ale jinak kolem 10°C. Pro levnější cestování mimo Perth je třeba počítat se stanováním nebo spaním v autě (často lze zdarma). Ta místa popisovaná Ondřejem jsou dost daleko na nějakou kratší dovolenou a většina levnějších půjčoven má limit na vzdálenost od Perthu, který tam nesahá. Na poznání severozápadu je lepší je projet trasu Perth - Darwin, ideálně s obytným terénním autem, které se dá půjčit (já měl při 1. cestě vlastní). Na jihozápad stačí běžné auto.

Další akce