Maroko

Maroko na podzim a v zimě z Prahy od 2.150 Kč.

20 komentářů
2016-08-31T08:56:31+02:00

O akci

Přemýšlíte-li, kam v zimě uniknout za lepším počasím tak, aby to nebylo moc daleko, Maroko pro vás bude výbornou alternativou. Úchvatné hory, poušť, moře, oázy, památky nebo nesčetná tržiště, na kterých seženete snad úplně vše, to všechno Maroko nabízí. Jako ideální výchozí bod poslouží historické město Marrakéš v centrální části země.

Do Marrakéše se dopravíme pomocí easyJetu z Prahy s přestupem v Miláně již od 2.150 Kč, termínů je mnoho a cena málokdy přesáhne 2.500 Kč. Odlety z Milána do Marrakéše probíhají v brzkých ranních hodinách, proto je nutné v Miláně přenocovat, což však můžeme využít ke krátké jednodenní i delší návštěvě města, podle vašeho gusta.

  • Praha - Milán - Marrakéš a zpět od 2.150 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období listopad 2016 březen 2017 (Vánoční a novoroční termíny jsou výrazně dražší)
  • Platí do vyprodání míst
Obě letenky rezervujeme v jednom kroku pomocí tlačítka "Přidat další lety".

V ceně máme jedno kabinové zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm.

Ubytování

V případě, že v Miláně nechceme přenocovat v letištním terminálu, vzhledem k brzkému rannímu odletu určitě doporučuji hotel v blízkosti letiště. Nejlevnější z nich zarezervujeme zhruba od 1.100 Kč pro dvě osoby. Ubytování v Maroku seženeme velmi levně při zachování dobré kvality. Ty nejlevnější hotely a riady začínají na ceně od 370 Kč, ale i nejluxusnější ubytování nemusí přesáhnout částku 1.000 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Cesty po Maroku

Byla by rozhodně škoda celou dobu zůstávat jen v Marrakéši. Vzhledem k velkým vzdálenostem a relativně kvalitní silniční síti bude nejlepším způsobem, jak dosytosti poznat krás Maroka, půjčení auta. Za jeden den zaplatíme zhruba od 865 Kč a nejpohodlněji rezervujeme přes portál Rentalcars.com.

Chceme-li se podívat jen k moři nebo do Casablancy či hlavního města Rabatu, využijeme kvalitní, moderní a spolehlivou železniční dopravu. Informace o jízdních řádech nalezneme na webu dopravce ONCF (pouze ve francouzštině).

Vízum pro turistické cesty do 90 dní nepotřebujeme.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-08-31T09:56:31+02:00

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce