Maroko

Letenky do Maroka

Na jaká letiště se létá?

V Maroku najdete 16 mezinárodních letišť. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště v Maroku

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Maroka?

Nejčastějším cílem aerolinek v Maroku je město Marrákeš, kam seženete nejlevnější letenky. V průměru z Prahy kolem 2.500 Kč, z Vídně nebo Norimberka pak za 1.500 Kč.

Do ostatních marockých měst se dá dostat především s přestupem kombinací různých low-costových dopravců nebo se společností Air Arabia. Běžné ceny oscilují mezi 2.000 a 3.500 Kč.

Pro detailní informace k jednotlivým městům navštivte konkrétní stránky: letenky do Marrákeše, letenky do Casablancy, letenky do Agadiru, letenky do Fezu, letenky do Rabatu.

Kde koupit nejlevnější letenky do Maroka?

Letenky do Maroka koupíte vždy nejlevněji přímo na stránkách nízkonákladových aerolinek, především Ryanair, Lauda a Air Arabia.

Kdy jsou letenky do Maroka nejlevnější?

Nejvíce akčních letenek se objevuje na zimní období, zejména na listopad, leden a únor. Šance na levnou letenku ale existuje i během prázdnin, kdy v Maroku panuje nepříjemné horké počasí.

Akční letenky do Maroka se nejčastěji objevují 2-3 měsíce před odletem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Maroka?

Boom nízkonákladových aerolinek v Maroku znamenal v minulých letech i otevření nových přímých linek do oblasti střední Evropy. Létá se na těchto trasách:

  • z Prahy: Marrákeš (Ryanair) a Casablanca (Air Arabia),
  • z Vídně: Marrákeš (Lauda, Air Arabia) a Agadir (Lauda),
  • z Krakova: Marrákeš (Ryanair),
  • z Norimberka: Marrákeš (Ryanair).

Jak dlouho se letí do Maroka?

Doba přímého letu z Prahy do Maroka je asi 4,5 hodiny.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců