multicity letenky: Chile a Peru - 6.190 Kč.

Jak akci využít?

Aktuálně je k dispozici obrovské množství letenek na západní pobřeží Jižní Ameriky. Pokud Vám nebude vadit kombinace zemí Chile a Peru, můžete z Evropy letět jen za 242 € - 6.190 Kč.

Letenky na trase Madrid - Santiago de Chile / Lima - Londýn zakoupíte díky dopravci TAM airlines na období od dubna do června. Letenky můžete rezervovat na těchto stránkách:

Jak rezervovat?

Na stránkách (je jedno kterých) zvolte možnost multicity letenek. Doporučuji zvolit Edreams, kde tuto volbu najdete pod názvem “Múltiples destinos” a vyberte routing s Vašimi daty – viz. výše vypsaný MAD - SCL / LIM - LHR.

V případě hledání na stránkách dopravce, bude routing poprvé opraven na MAD - SCL / SCL - LHR, jednoduše druhý segment znovu přepíšete na LIM - LHR. Dále bude nutné kliknout na Low fare calnedar, pro zobrazení nejlevnějších letů v daném týdnu.

Přejezd mezi městy

Letenky bohužel ze Santiaga do Limy stojí přes 400€, proto se nabízí pouze přejezd autobusy. Pokud máte s touto cestou zkušenosti nebo jiný tip, podělte se o něj prostřednictví komentáře nebo v naší diskuzi.

Víza nejsou potřeba

Jak do Chile tak do Peru nebudete potřebovat vstupní vízum. Platí však pravidlo, že nelze v zemi pobývat déle jak 90 dní.

Jak do Madridu

Přímo z Prahy můžete letět s jedním přestupem se společností Vueling. Jednosměrná letenka začíná na 78€. Případně se lze vydat z Budapešti se společností Wizzair.

Jak z Londýna

Zpět z Londýna Vás bude čekat přesun z letiště Heathrow na nějaké letiště (Gatwick, Stansted nebo Luton) pro přípoj do svého bydliště. Spojení s Londýnem poskytují naprosto všechna letiště a v příštím roce se k těmto přidá snad i letiště Ostrava.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele luciusosho

Dobrý den. Měl bych menší dotaz. Je možné tuto letenku zakoupit i z Peru nebo Euadoru do ČR? Předem díky za odpověď.

Obávám se, že v opačném směru jste odkázán pouze na klasické tarify těchto společností, a to tedy na ceny za 1.000$ a více.

Avatar uživatele ormegill

Zdravím, ja bych se chtěl zeptat, jelikož nevím jak to mají letecké společnosti, zda je možné využít a zaplatit tuto nabídku a zůstat v chile bez pokračování není nejakým způsobem sanováno, dík za odpověď.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S 50% slevou do Turecka, Bahrajnu, SAE, Kuvajtu, Kataru, Íránu, Libanonu a dalších
-50 %

Honem, dokud jsou místa!

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

To bude jízda!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

Všude dobře, co doma!

Další akce