Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Aktuálně je k dispozici obrovské množství letenek na západní pobřeží Jižní Ameriky. Pokud Vám nebude vadit kombinace zemí Chile a Peru, můžete z Evropy letět jen za 242 € - 6.190 Kč.

Letenky na trase Madrid - Santiago de Chile / Lima - Londýn zakoupíte díky dopravci TAM airlines na období od dubna do června. Letenky můžete rezervovat na těchto stránkách:

Jak rezervovat?

Na stránkách (je jedno kterých) zvolte možnost multicity letenek. Doporučuji zvolit Edreams, kde tuto volbu najdete pod názvem “Múltiples destinos” a vyberte routing s Vašimi daty – viz. výše vypsaný MAD - SCL / LIM - LHR.

V případě hledání na stránkách dopravce, bude routing poprvé opraven na MAD - SCL / SCL - LHR, jednoduše druhý segment znovu přepíšete na LIM - LHR. Dále bude nutné kliknout na Low fare calnedar, pro zobrazení nejlevnějších letů v daném týdnu.

Přejezd mezi městy

Letenky bohužel ze Santiaga do Limy stojí přes 400€, proto se nabízí pouze přejezd autobusy. Pokud máte s touto cestou zkušenosti nebo jiný tip, podělte se o něj prostřednictví komentáře nebo v naší diskuzi.

Víza nejsou potřeba

Jak do Chile tak do Peru nebudete potřebovat vstupní vízum. Platí však pravidlo, že nelze v zemi pobývat déle jak 90 dní.

Jak do Madridu

Přímo z Prahy můžete letět s jedním přestupem se společností Vueling. Jednosměrná letenka začíná na 78€. Případně se lze vydat z Budapešti se společností Wizzair.

Jak z Londýna

Zpět z Londýna Vás bude čekat přesun z letiště Heathrow na nějaké letiště (Gatwick, Stansted nebo Luton) pro přípoj do svého bydliště. Spojení s Londýnem poskytují naprosto všechna letiště a v příštím roce se k těmto přidá snad i letiště Ostrava.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele luciusosho
luciusosho

Dobrý den. Měl bych menší dotaz. Je možné tuto letenku zakoupit i z Peru nebo Euadoru do ČR? Předem díky za odpověď.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Obávám se, že v opačném směru jste odkázán pouze na klasické tarify těchto společností, a to tedy na ceny za 1.000$ a více.

před 9 lety
Avatar uživatele ormegill
ormegill

Zdravím, ja bych se chtěl zeptat, jelikož nevím jak to mají letecké společnosti, zda je možné využít a zaplatit tuto nabídku a zůstat v chile bez pokračování není nejakým způsobem sanováno, dík za odpověď.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Černá pláž
ušetříš až 59%
To bude jízda!
Manchester
ušetříš až 59%
Všude dobře, co doma!
Zátoka Ha-Long
ušetříš až 13%
Hurá za zážitky!
Santa Maria dei Servi
ušetříš až 74%
Všude dobře, co doma!
5449 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?