Multicity letenky do Hong Kongu - 8.603 Kč.

Jak akci využít?

KLM a China Eastern Airlines nenabízejí výhodné tarify pouze na Taiwan - 8.418 Kč, ale také např. do Hong Kongu. V nabídce jsou letenky na trase Praha - Hong Kong - Londýn / Varšava za cenu od 8.418 Kč.

  • Rezervujte pomocí těchto odkazů:
  • Cestovní omezení: návrat nejpozději 22. června
  • Maximální pobyt: 1 měsíc
  • Prodejní omezení: do 20.března nebo vyprodání míst
  • Př. možných termínů: 18.března – 3.dubna, 8.-17.dubna, 16.-29.dubna, 1.-13.května, 14.-25.května, 1–12.června, 8.-19.června

Možný stopover v Šanghaji

Při zpáteční cestě máte možnost zvolit delší přestup (17 hodin) v Šanghaji, určitě stojí za zamyšlení šance k návštěvě Číny a opustit tak prostor letiště. Od 1.ledna 2013 lze až po 72 hodin vstoupit na území Číny bez nutnosti víza pokud v cestě pokračujete dále jako transitní cestující.

Přípoj z Londýna

Pokud Vám nevadí krkolomnější cesty, využijte varianty letem přes Londýn. Tedy alespoň pokud nemáte v plánu cestovat s odbaveným zavazadlem. Lowcost letenky z Londýna zakoupíte od cca 500 Kč do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy, Budapešti atd. ! Prostě kamkoliv si zamanete.

Autobusem Varšava

Za cenu maximálně 400 Kč se přepravíte mezi Prahou a Varšavou. Využijete-li promo akcí společnosti Polskibus, může se Vám podařit chytit akční ceny a jet tak klidně za 6 Kč !

Víza do Hong Kongu

Česká republika má uzavřenou dohodu s Hong Kongem o bezvízovém styku. Při pobytu do 90 dní tak nepotřebujete nic víc, než platný cestovní doklad.

Hotely v Hong Kongu

Ubytování v tomto městě můžete zarezervovat online již za 483 Kč pro 2 osoby. Kvalitnější 3* hotely začínají s cenou na 870 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam chceš!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To musíš vidět!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To budou fotky!

Další akce