Austrálie

Nejen severní Austrálie za téměř poloviční cenu ze Záhřebu od 12.690.

0 komentářů
2017-02-07T23:01:05+01:00

O akci

Povedená cenovka právě visí na trasách z chorvatského Záhřebu do australských měst Darwin, Adelaide nebo Perth. Především u Darwinu ležícího v odlehlé oblasti Severní Austrálie plné národních parků a divoké přírody, dosáhne úspora téměř poloviny ceny běžných letenek z Evropy... Za mírně obdobné ceny (+ pár stovek) lze letět i o prázdninách.

Cesta do Záhřebu není tak hrozná, jak by se na první pohled mohlo zdát. U většiny odletů budeme muset využít spojení Flixbusu, který jezdí jak z Prahy, tak Vídně za průměrné ceny 1.600 Kč/zpáteční jízdenka. Při cestě tam většinou vzniká nutnost noci v Záhřebu, což však není na škodu, město rozhodně stojí za shlédnutí. Na zpáteční cestě autobusové spoje navazují s dostatečnou rezervou.

Každopádně, úspora i s cestou do Záhřebu je značná, a to především u Darwinu a Adelaide, kam se 1) standardní letenky pohybují od 23.000 Kč výš a 2) akční ceny téměř vůbec nevyskytují.

Letenky:

Tarifní podmínky:
  • Platí do aktualizace tarifu (možná jen pár minut, rezervaci plaťte ihned kartou)
  • Cestovní období: květen – říjen 2017 (jednotlivé termíny)
V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 30 kg.

Nástup/výstup během cesty?

Všechny letenky jsou vedeny s přestupem v Londýně. Zde platí jednoduché pravidlo:
  • Nástup až v Londýně při cestě tam: NE
  • Výstup už v Londýně při cestě zpět: ANO, jedná se o noční přestup, problém by tedy neměl být ani se žádostí o odbavení zavazadla pouze do Londýna.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-02-07T23:01:05+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce