Nejen severní Austrálie za téměř poloviční cenu ze Záhřebu od 12.690.

Austrálie
Před 3 měs

Jak akci využít?

Povedená cenovka právě visí na trasách z chorvatského Záhřebu do australských měst Darwin, Adelaide nebo Perth. Především u Darwinu ležícího v odlehlé oblasti Severní Austrálie plné národních parků a divoké přírody, dosáhne úspora téměř poloviny ceny běžných letenek z Evropy... Za mírně obdobné ceny (+ pár stovek) lze letět i o prázdninách.

Cesta do Záhřebu není tak hrozná, jak by se na první pohled mohlo zdát. U většiny odletů budeme muset využít spojení Flixbusu, který jezdí jak z Prahy, tak Vídně za průměrné ceny 1.600 Kč/zpáteční jízdenka. Při cestě tam většinou vzniká nutnost noci v Záhřebu, což však není na škodu, město rozhodně stojí za shlédnutí. Na zpáteční cestě autobusové spoje navazují s dostatečnou rezervou.

Každopádně, úspora i s cestou do Záhřebu je značná, a to především u Darwinu a Adelaide, kam se 1) standardní letenky pohybují od 23.000 Kč výš a 2) akční ceny téměř vůbec nevyskytují.

Letenky:

Tarifní podmínky:
  • Platí do aktualizace tarifu (možná jen pár minut, rezervaci plaťte ihned kartou)
  • Cestovní období: květen – říjen 2017 (jednotlivé termíny)
V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 30 kg.

Nástup/výstup během cesty?

Všechny letenky jsou vedeny s přestupem v Londýně. Zde platí jednoduché pravidlo:
  • Nástup až v Londýně při cestě tam: NE
  • Výstup už v Londýně při cestě zpět: ANO, jedná se o noční přestup, problém by tedy neměl být ani se žádostí o odbavení zavazadla pouze do Londýna.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Austrálie  

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie