Německo

Nejlevnější letenky v historii z Prahy do Kolína nad Rýnem: 1.078 Kč.

10 komentářů
2016-12-04T18:50:53+01:00

O akci

Zatím s historicky nejnižší cenou mezi Prahou a Kolínem nad Rýnem přichází společnost Eurowings. Zpáteční letenky v období ledna až března jdou sehnat za 1.078 Kč na většinu termínů, zaletět si můžete i na víkendovou otočku nebo třeba lety využít jako přípoj k již koupeným spojům z Kolína dál do světa. Výhodou je dostupnost termínů na jakékoliv datum i dny.

Webové stránky jsou v angličtině, proto vybírejte "Cologne".

  • Praha – Kolín nad Rýnem za 1.078 Kč rezervuj na Eurowings.com >>
  • Cestovní období leden – duben 2017
  • Platí do aktualizace tarifu
V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo s rozměry 55 x 40 x 23 cm.

Užitečné odkazy

  • Hotely v Kolíně nad Rýnem (od 1.350 Kč za dvoulůžkový pokoj)
  • Airbnb v Kolíně nad Rýnem
  • Informace o MHD v Kolíně nad Rýnem a okolí

Po Severním Porýní-Vestfálsku

Budete-li chtít poznat celý kraj Porýní-Vestfálsko, zakupte si denní jízdné. Platí na všechny druhy dopravy (vlaky, autobusy, metra, tramvaje) v daném kraji a to za cenu 41 € – lístek pak platí pro skupinu až 5 lidí. Cena pouze pro jednu osobu činí 28,50 €.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-12-04T18:50:53+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petriq
petriq
před 7 lety

chci letet v unoru do mexika.Da se vyuzit Kolin jako startovni letiste?

Kryštof Hájek
před 7 lety

Dá, z Kolína létají Eurowings do Cancunu, aktuální ceny ale na únor začínají na cca 12.700 Kč bez zavazadla. Navíc při cestě tam na sebe lety z Prahy a let do Cancunu nenavazují, takže by byla nutná noc v Kolíně. Alternativou jsou lety z Berlína nebo Vídně i se zavazadlem v ceně kolem 15-16.000 Kč.

Avatar uživatele petriq
petriq
před 7 lety

diky:-) jsi dobrej :-) jak vlastne zjistim, ktere lety v unoru treba z Kolina,Vidne,Blavy... jsou za atraktivni cenu? (stredni amerika, jv asie, karibik ..)

Avatar uživatele
Rob Foxx
před 7 lety

Podle mě to Kryštof dělá tak, že si otevře skyscanner nebo podobné vyhledávače - třeba i tady přes CL a prostě ti to najde :-) zkus to taky je to až překvapivě jednoduché a zábavné - a navozuje to nebezpečně návykový pocit radosti v případě nalezení slušné nabídky.

Avatar uživatele
mikir
před 7 lety

Ono se asi vyplati si to zadavat na vice vyhledavacich a porovnat , taky podle me neni spatne , zacit tak ze zadam napred misto kde bych mel zajem letet pro zpatecni let , nemusi to byt pravda ale dost casto kdyz z jedno smeru

Avatar uživatele
mikir
před 7 lety

je to nejlev nejsi tak to tam bude taky levne ale jasne neplati to vzdycky , ale uz se mi vicekrat vyplatilo zadavat jednosmerky, tedy alespon po Evrope a na nizkonakladovky urcite protoze sebelepsi vyhledavaci system nemuze vedet jestli se neda prejet na letiste pobliz nebo treba ze tam zustanes pres noc i kdyz tohle treba azair umi...ale muzu treba pak dat kamkoliv a trosku podle toho co mi vyjde

Avatar uživatele
Michael Gescheidt
před 7 lety

Zdravím, líbí se mi ta jednodenní otočka o níž píšete v článku, nicméně mám pocit, že z Prahy toto není možné, protože EW létají pouze 1x denně. Nebo víte o nějakém termínu, kdy to jde? Díky Michal

Kryštof Hájek
před 7 lety

Ano, máte pravdu, už je to v článku opraveno. Lze udělat výlet přes noc, termíny jsou stále prakticky na každý den.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Na otočku lze vzít Düsseldorf, ten se točí i 3x denně, jen je nutné natrefit termín v minimální ceně.

Avatar uživatele eremi
eremi
před 7 lety

Na jednodenní otočku to asi nebude, když vždycky let z Prahy je později než z Kolína, co jsem se koukal (neprocházel jsem to nějak důkladně, ale předpokládám, že je to vždy jen jeden let denně)

Další akce