Novinka z Ostravy: Ryanair zahájí lety do Milána - 1.098 Kč.

Itálie
Před 10 měs

Jak akci využít?

Ostravské letiště Leoše Janáčka po dlouhých peripetiích může konečně nabídnout další destinaci obyvatelům Moravskoslezského kraje. Od 30. října zahájí letecký dopravce Ryanair přímé spojení mezi Ostravou a italským Bergamem, které bude po Londýnu druhým v pořadí.

Létat se bude každý čtvrtek a neděli s ideálními časy pro prodloužený víkend. Čtvrteční linka odlétá v 14:35 s nedělním příletem do Ostravy v 21:00.

  • Ostrava - Miláno od 1.098 Kč rezervuj na ryanair.com
  • Cestovní období od 30.10.2016
V základním tarifu nabízí Ryanair přepravu příručního zavazadla o rozměrech 55x40x20 cm a jedné menší osobní tašky s rozměry 35x20x20 cm.

Ceny budou pravděpodobně s blížícím se zahájením provozu ještě klesat, stejně jako na ohlášených linkách z Prahy do Milána a Říma. Berte proto příspěvek spíše jako novinku, nežli radu k aktuálnímu nákupu.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

12 komentářů

Avatar uživatele sifonka.s

no konecneeee!!!!! bylo na case!!!

Avatar uživatele cruznadya

Super! Takže příští rok to spojím s návštěvou Lago Di Garda. Už teď se těším!Jen tak dál.

Avatar uživatele stafhaf

Pozor na to, kdy linka končí. Mám pocit, že jsem to našel jen do března.

Avatar uživatele radekt

To podle mě tak je vždycky, je to zimní letový řád, léto nahodí pak později.

Avatar uživatele cruznadya

Doufám samozřejmě, že se linka udrží. A bude pak prodloužena na jaro/léto.

Avatar uživatele stafhaf

Došlo mi to samé, ale už jsem to odeslal a nedalo se to změnit:) Tak uvidíme, jak dlouho se udrží. Např. z okolí Zlína je pro mě lepší jet do Ovy, než do Blavy, tudíž doufám, že vydrží alespon do června 2017.

Avatar uživatele stafhaf

Na jakou cenu odhadujete pokles cen s blížícím se zahájením linky?

Ideál okolo pěti stovky :) Ryanair se pořád nechává slyšet, že bude rapidně zlevňovat.. Takže na 20 € / zpátečka určitě dosáhneme.

Avatar uživatele stafhaf

To by nebylo zlé:) Jsem realista, takže nečekám, že bude cena okolo tří set, ale pokud to spadne třeba na sedm stovek na nějakou akcičku, bude to příjemné. Taky to mohli pustit už od října.

Avatar uživatele lafayette

Mimochodem - není to součást přesunu provozu a letadel Ryanairu z Norska?

Avatar uživatele xkocour

Kez by! A kez by pridali jeste jedno letadlo do Prahy pro nejake opravdu zajimave destinace. Zatim se drží dost pri zemi.

Avatar uživatele 433

Já myslím že né létají asi v 11 000 metrech :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie