Poslední letenky na Srí Lanku na přelom ledna/února od 8.879 Kč

Akci sepsal David Eiselt
2017-01-02T17:23:55+01:00 18 komentářů
Srí Lanka - rybáři - %
Revolut promo kód
Exkluzivní bonus 500 Kč pro cestovatele Využij časově omezenou nabídku s Revolutem

O akci

Nemáte koupené letenky na letošní sezonu za teplem a rádi byste objevili kouty ostrova Srí Lanka? Pak právě pro vás máme tip na poslední termíny na letenky s cenou pod 14 tisíc, která je v tuto chvíli běžná... K dispozici jsou zpáteční letenky z Prahy do Colomba na 7 denní nebo 14 denní pobyt za cenu 8.620 Kč v případě, že letíte ve čtyřech. Pokud budete sami, ve dvou nebo třech lidech, zaplatíte 9.350 Kč za osobu. K ceně je vždy nutné připočítat povinný poplatek ve výši 3% za platbu kartou – ceny se tak zvýší na 8.879 Kč, respektive 9.630 Kč.

Odlety jsou možné 24. nebo 31.ledna s návratem 5. a 6.února. Spoustu termínů je pak dostupných od dubna dále, chcete–li nyní v sezoně, pak skutečně jen zde uvedené termíny.

Vyprodáno!

  • Praha – Colombo a zpět od 8.879 Kč rezervuj >>
  • Odlet 24. nebo 31.ledna
  • Návrat 5. nebo 6.února
  • Dostupnost míst menší než 9, platí do vyprodání
V ceně je zahrnuto zavazadlo do 20 kg a občerstvení na letech mezi Prahou a Dubají.

Před cestou na Srí Lanku

O vízum si zažádejte online, abyste se vyhnuli zbytečnému zdržení na letišti, za 35 $ na www.eta.gov.lk.

Náklady na pobyt (ubytování+doprava+strava) počítejte mezi 500–1.000 Kč dle náročnosti. Levné ubytování seženete s přehledem na místě, na první noc či dvě pro aklimatizaci doporučuji využít rezervace online, např. v letovisku u letiště Negombo, kam vás za pár rupií zaveze tuktuk.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce