Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V úterý 22. března se vypraví poslední přímý let Boeingem 787 pod taktovkou Čedoku na Zanzibar. Obnovení je plánováno na letní měsíce dle poptávky. Užijte si poslední zimní dny v teple a leťte za 19 990 Kč do 4* resortu s polopenzí. V nabídce jsou 3 hotely.

Aktualizace cen 20.3.2022.

Ceny nemusí být aktualizované, nicméně vytvořte poptávku a při telefonátu s operátorem sdělte, že požadujete tuto last minute cenu. Děti letí za 18 990 Kč.

Pro cesty na Zanzibar je vyžadován negativní PCR test. Aktuálně počasí na Zanzibaru slibuje stabilní teploty přes 31 °C.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Tanzanie
Týden na Zanzibaru s polopenzí nebo all-inclusive
Tanzanie
Letecky 4 hvězdičky Polopenze

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 29 000 Kč . Ušetříš přibližně 31 %.

Na jaké termíny jsou letenky?

22. - 30. březen

S kým poletím?

LOT

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Ras al-Khaimah
ušetříš až 24%
A už tam budem?
Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Tam chceš!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Všude dobře, co doma!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
To budou fotky!
5466 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Tanzanie
Tanzanie

Afrika pro začátečníky

Tanzanie má rozlohu 947.000 km2, největší město a zároveň ekonomické centrum Dar es Salaam se nachází na východním pobřeží, vláda však sídlí v Dodomě, v centrální Tanzanii.

Tanzanci používají jako oficiální jazyk angličtinu a svahilštinu. Tanzanie sousedí na severu s Keňou a Ugandou. Západní hranici tvoří s Rwandou a Burundi, jižní hranice má se Zambií a Malawi.

Pokud někoho táhne poznání afrického kontinentu, měl by začít s Tanzanií. Tato země nabízí snad vše, co může běžný turista na své cestě po světě chtít vidět. Neuvěřitelné snímky divoké zvěře, adrenalin při stoupání na vrchol Kilimandžára či potápění s korálovými žraloky. Směs místního obyvatelstva, které je navíc k cizincům poměrně přátelské, posunuje tuto zemi v oblíbenosti na první příčky celého kontinentu. Bezpečnostní situace je velmi dobrá, nehrozí vám žádné útoky na turisty, po tanzanské divočině i ve městech se dá pohybovat bezpečně. Pro milovníky nákupů je tato země rájem, nabízí nepřeberné množství suvenýrů od sošek makonde až po umění místních malířů zvané tinga tinga. Každý si v Tanzanii najde své.

Tanzanie je se svými parky jednou z mála zemí, která lidem toužícím zažít dobrodružství a setkat se s divokými zvířaty zaručuje škálu možností. Nejnavštěvovanější Ngorongoro je sice z pohledu nezávislého cestovatele poněkud turističtější, ale můžete zde zahlédnout nosorožce dvourohého, nebo v brzkém ranním oparu sledovat Masaje se svými obrovskými stády krav sestupující do kráteru, aby zvěř napojili. To, že ve vzdálenosti 200 m od vody leží smečka lvů, Masaje, ozbrojené pouze dřevěnými palicemi, absolutně nerozruší.

Průvodce pro Tanzanie