Přívoz Valletta

Prázdninové letenky z Prahy na Maltu. Letenky od 1 790 Kč

8 komentářů
2021-04-28T09:21:29+02:00

O akci

Léto se blíží a je čas plánovat letní dovolenou u moře. Upřednostňujete-li dovolenou na vlastní pěst, nesmí vám uniknout aktuálně zlevněné letenky se společností Air Malta. Na přímém letu z Prahy na Maltu poletíte jen za 69 EUR / zpáteční let.

Lety jsou k dispozici vždy ve středu a sobotu s tím, že nejlevnějších termínů najdete několik v průběhu června a července, nejvíce pak v srpnu. Za cenu 69 EUR pak na část termínů zbývají pouze 2 místa, ale nezoufejte, další cenová hladina začíná na 75 EUR a takových letenek je tu o poznání více.

Zavazadla, flexibilní podmínky

Pokud si nejste jisti uskutečněním cesty, můžete si připlatit 15 EUR / let a zakoupit tarif Go Safe. Ten mimo maximálně flexibilních změn termínů dovolí i zrušení letenek a vrácení celkové částky mínus 10 EUR / let. Kromě flexibility tarif zahrnuje také zavazadlo do 23 kg. Základní tarif Go Light zahrnuje pouze příruční zavazadlo, což k moři naplno stačí.

Podmínky pro vstup na Maltu

Aktuálně platí povinnost PCR testu před odletem (72h) na Maltu. Při cestě zpět musíte podstoupit antigenní test např. na letišti nebo kdekoliv jinde, podrobněji na Koronavirus Malta.

Předpokládáme, že se pravidla do léta zjednoduší a bude stačit potvrzení o prodělání nemoci nebo očkování, které ode dneška mohou podstoupit lidé od 55 let a od června kdokoliv.

Hotely, půjčení auta, průvodce

Na našem webu nenajdete jen tipy na akční letenky, které lze proletět, ale i spoustu informací a praktických tipů. Podívejte se na obsáhlé průvodce Maltou a Gozem, doporučuji:

Samozřejmě budeme rádi, pokud pro rezervaci ubytování využijete níže uvedené odkazy (podpoříte nás provizí z nákupu, ale cena pro vás zůstává stejná):

  • Ušetříš až 49 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období Červen až září
  • Poletíš s aeroliniemi Air Malta
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně základního tarifu je příruční zavazadlo

Kde koupit

PRG/Praha
MLA/Luqa
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Malta.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2021-04-28T07:56:21+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Martin
před rokem

Letime v srpnu.Snazil jsem se vybrat nejlevnejsi letenky jelikoz nam na datumu zas tolik nezalezelo.Tak tri dospeli a jedno dite 13800 CZK.

Avatar uživatele Pedros
Pedros
před rokem

Ahoj, věděl by někdo, kde se případně nechat otestovat (v tuto chvíli stačí jen antigen)na Maltě před návratem domů? Jde mi zejména o ověřené aktuální informace a ceny.

Avatar uživatele
Kipson
před rokem

Ahoj,

chceme letět na Maltu 22-29.5., ale nevím jestli si to nerozmyslíme, protože udělat si PCR test při odletu může klidně vyjít na 300 €/osoba. Nemám to na 100 % potvrzené, našel jsem to někde na FB, ale bohužel jsem to nebyl nijak schopný ověřit.

Pokud by někdo věděl nějaké detaily tak je určitě uvítám.

Avatar uživatele
Sscarlett
před rokem

https://www.maltairport.com/covid19/

Antigen stoji na letisti 35Eur

Avatar uživatele Pedros
Pedros
před rokem

Děkuji za odpověď

Avatar uživatele
Anna
před rokem

Znovu opakuji... Komu také vykukové nevrátili peníze za lety v zimě (zrušeny bez náhrady), ozvěte se mě. A doporučuju, Air Malta se vyhnout. Už bych s nimi nikdy nic nekoupila.

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Tak to souhlasí (63 tam a zpět 28), vypadá to na vyprodání posledních nejlevnějších míst nebo aktualizace tarifu. Protože za zmiňovanou cenu už nevidím žádný další termín o prázdninách.

I těch 91 EUR je super cena za prázdniny a let s Air Maltou. ČSA / Smartwings je daleko přes :)

Avatar uživatele
Praguna
před rokem

Já tam vidím nejlevnější zpáteční za 91eur (28.7-7.8)

Další akce