Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud chcete zažít úžasnou a nevšední dovolenou, vydejte se na nejzelenější ostrov v Indickém oceánu - Srí Lanku. Navštivte sloní sirotčinec Pinnawala, starodávné město Galle nebo jen relaxujte na dlouhých pláží s bílým pískem a průzračným mořem. Levné letenky do Colomba za 8.850 Kč jsou již jen malým bonusem.

Letenky jsou dostupné na trase Dublin - Colombo - Miláno, přičemž cena přípojů se nemusí dostat na 1.300 Kč! Návrat je možné zvolit taktéž do Mnichova nebo Vídně.

  • Rezervuj letenky na etihadairways.com (343€)
  • Rezervace v CZK na cestujlevne.com/letenky (9.235 Kč)
  • Cestovní období do 31.března 2014 (nejnižší ceny v roce 2013)
  • Maximální doba pobytu 3 měsíce
Ve formuláři vyplňte routing letenky Dublin - Colombo, Colombo - Miláno (nebo Mnichov, Vídeň) a vyhledejte lety. Ceny na jednotlivých cestách (cena uvedená v CZK je skrz rezervační portál cestujlevne.com, cena v EUR je přepočítána dle kurzu Vaší banky):
  • Dublin - Colombo - Miláno - 343€ (v CZK 9.235,-)
  • Dublin - Colombo - Mnichov - 383€ (v CZK 10.286,-)
  • Dublin - Colombo - Vídeň - 404€ (v CZK 10.852,-)
Příkladové termíny: 06.11.-21.11., 13.11.-01.12., 26.11.-10.12., 16.01.-04.02. a jiné (v případě jakýchkoliv dotazů a proseb využijte komentáře pod příspěvkem).

Vízum na Srí Lanku není požadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 20$ prostřednictvím online systému nebo 25$ na mezinárodním letišti v Colombu.

Jak do Dublinu - z Prahy i Bratislavy

Levné letenky do Dublinu zakoupíte s přehledem do 800 Kč. Nutností je však minimálně jedna noc v Dublinu - nemusíte platit za hotel, stačí přespat na letišti neboť odlet je již v 8:20, tzn. odbavovací procedury začínají lehce po 5. hodině ranní. Nejlevnější letenku zakoupíte při odletu z Bratislavy se společností Ryanair.com, se stejnou aerolinkou se můžete vydat na cestu z Wroclawi, Krakova či Katovic.

Z Prahy do Dublinu doletíte za 1.580 Kč s aerolinkou Aer Lingus, která létá každý den.

Zpět domů: vzhledem k možnosti ukončení cesty v Miláně se naskýtá možnost letět až na Vaše domovské letiště, tedy nejen do Prahy, ale i Brna, Bratislavy, Budapešti, Krakova atd. Nechcete-li spořit finance až na úplné minimum, zvolte jako přílet Mnichov či Vídeň.

Levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém. Při vhodných kombinacích navštívíte Dublin, ostrov čaje a třeba i Miláno za cenu, kterou jiní dávají za obyčejné týdenní pobyty v hotelových komplexech. Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 583 Kč - Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 194 Kč za pokoj!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

29 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele M.Bbohatcova
M.Bbohatcova

Zdravím, co termín 15.2.2017-2.3.2017 na Stí Lankub už jsem z hledàní zoufala. Děkuji za odpověd.

před 6 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Srí Lanka bohužel aktuálně není v akci. Tento příspěvek je více než 2 roky starý.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele ruzova.ruzova
ruzova.ruzova

Ahoj, nevíte o levné letence z Prahy ke konci ledna 2016 zhruba na 14 dni?

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele rediredi
rediredi

Ahoj plánuju jet na Srí Lanku zhruba v termínu 13.2.2015. - 1.04.2015, věděl bys o nečem? Díky

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele zvolsky.martin
zvolsky.martin

Ahoj Dejve, prosím tě sháním letenku na srí lanku v termínu cca 20.12.2014 - 4.1.2014. Nemáš nějaký tip? Předem díky moc Martin

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele zuzuliatkoo
zuzuliatkoo

Ahoj, vedel by si prosim poradit letenky do Colomba v lubovolnom termine medzi druhou polovicou septembra az do konca oktobra na cca 12-14 dni, idealne s odletom z Viedne? dakujem vopred za odpoved:)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele Martina _3
Martina _3

Ahoj, nenašly by se nějaké výhodné letenky v termínu od 28.8. do 20.9., asi na 14-17 dní. Moc děkuju za odpověď:)

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Je akce z Prahy https://www.cestujlevne.com/sri-lanka-letenky-prahy-letni-prazdniny-vanoce-11-664-kc/

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele avognal.j
avognal.j

Ahoj, nevíte o nějakém výhodném letu do Colomba a zpět během ledna 2015 (případně přesahující do února)? Chtěli bychom tam pobýt tri týdny. Navrat asi lepsi do Vidně, vzhleddem k tomu, že se stejně musíme vrátit do Prahy (případně i nějaké spoje z Phy do mista odletu). Děkuji

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele Aja_ab
Aja_ab

Ahoj Dave, hledala jsem spojení 16.1.-2.2. což mi našlo Vídeň, Berlín, Mnichov, ale vždycky přes Frankfurt,což mi přišlo zbytečně složitý na přestup. Dívala jsem se na spoje Frankfurt-Praha, ale nikdo nemá na tento termín řád (Student agency, České dráhy ...). Můžu Tě poprosit co je nejlepší využít? díky moc, Andy.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele litynka
litynka

Ahoj, Dave, nebylo by možné sehnat termín ke konci října jen tak na týden? Děkuji. L.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, je tam termín 24.-31.10. na trase Dublin - Colombo - Mnichov (z Miláno jsou v ten den předražený letenky). Takže je cena 11.118 Kč http://bit.ly/18BZed3 nebo 414€ u etihadu Do Dublinu letí aerlingus.com za 1.780 Kč 23.10.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Aja_ab
Aja_ab

Ahojky, chtěla jsem se optat, zda by se dala tato výhodná nabídka spojit se zastávkou na Maledivách. Chtěli bychom letět leden či únor s 4letou dcerkou. Moc díky za odpověď. Andrea

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, myslíš to tak, že na jednu letenku si dát stop na Maledivách? Toto je podle mě spíš nereálné :( Maledivy ale určitě budou ještě letos v akci, takže není důvod viset hlavu.

před 9 lety
Avatar uživatele Aja_ab
Aja_ab

díky za info :) Samostatně bychom tam nejeli, pro ty 3-4 dny to nemá cenu. Jsou lepší místa ;) Máš prosím tip jakou zvolit leteckou společnost mezi Srí Lankou a Maledivami? Díky moc. Andy

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele kackateen
kackateen

Ahoj, byl by nějaký termín za výhodnou cenu v tom přelomu listopad/prosinec, ale na víc jak 2 týdny? Aspoň těch 18-23 dní..:) S návratem do Vídně.díky moc :)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, jasně těch termínů je tam poměrně dost. Např. 21.11.-11.12. za 10.682 Kč.. (koukám, že to vychází ještě levněji než mám v příspěvku :D) http://bit.ly/16lGUoO

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele jonyone
jonyone

Ahoj, jak moc dopředu je třeba zakoupit letenky? Chtěli bychom letět někdy v únoru 14 dní co nejvýhodněji. Nějaká doporučení? Děkuji pěkně.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, bohužel neexistuje žádný deadline, kdy musíš letenky koupit. Dnes nekoupíš, zítra nebudou. Pokud se ti cena líbí a letenky ti vyhovují, neměl bys moc přemýšlet. Z Prahy se dá stabilně letět za 14 tisíc.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele boombap.izm
boombap.izm

Ahoj, mám podobný dotaz jako Tereza. Chceme letět s přítelkyní tak aby jsme tam strávili vánoce a silvestra. Když jsem to ale zadal tak na mě vyskočila naprosto šílená cena 40.000 za jednu letenku. Umíte s tím nějak pomoci prosím? Asi nejsem dostatečně zdatný vyhledávač...

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, Vánoční období je vždy mimo tyto nabídky. Málokdy se poštěstí vychytat takovou akci, doporučuji se zaměřit klasicky na PRG,MUC,VIE

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele tedetka
tedetka

Ahoj, dá se něco kolem deseti tisíc sehnat v období okolo Vánoc přes Silvestra s návratem na zač. ledna? Děkuju!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Bohužel, doporučuji se zaměřit klasicky na PRG,MUC,VIE

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele petra.janosova
petra.janosova

Dave, děkuji :-)Petra

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele petra.janosova
petra.janosova

Ahoj Dave, chtěli bychom letět v únoru, nutno zahrnout týden od 17.2.-21.2., jarní prázdniny, plus minus na 14 dnů. Klidně s návratem do Vídně. Našlo by se něco? Díky. Petra.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Petro, není moc termínů na výběr, tak jsem zvolil 13.-26.02., návrat do vídně: 10.873 Kč - http://bit.ly/19SJllw do mnichova: 10.307 Kč - http://bit.ly/165aLk7 Rezervace v EUR má smysl pouze v případě Mnichova, kdy je cena 362€/9.320 Kč - https://www.cestujlevne.com/go-etihad-multicity

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele themegavega
themegavega

Najde sa nieco aj uz na rok 2014? Januar? cca 2 tyzdne

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, najde i když jsem původně za tuto cenu nenašel. Můžeš zkusit 16.01.-04.02. nebo 20.01.-04.02. Rezervace v CZK: http://bit.ly/1ec4PyZ Rezervace v EUR: https://www.cestujlevne.com/go-etihad-multicity

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele smrditibabka
smrditibabka

po 5. hodině ranní NE po 5-té hodině ranní ;-)

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
To musíš vidět!
Sofie
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Bosa
ušetříš až 67%
Tam chceš!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Jedem!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Srí Lanka - rybáři
Srí Lanka

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka