TAP: Lisabon, Porto, Faro, Madeira z Prahy - 4.655 Kč.

Jak akci využít?

Portugalsko je zemí, kterou si zamiluje snad úplně každý. Vydáte-li se na jih, můžete zde trávit dovolenou na překrásných plážích s divokými scenériemi, střed země pro vás bude cestou za bohatou portugalskou historií a památkami, na severu zase naleznete ty nejzapadlejší kouty země. Nejimpozantnější jsou však portugalské ostrovy, levádami protkaná Madeira či soustroví Azory. Vězte, že na jejich návštěvu bude vzpomínat opravdu dlouho.

S pětidenní promo nabídkou přišly portugalské aerolinie TAP Air Portugal, jež nabízí letenky za zvýhodněné ceny do Lisabonu, Porta či Fara. Současně s těmito letenkami můžete využít levné přípoje s Ryanairem a Easyjetem a dostat se tak na zmiňovanou Madeiru či Azory.

Zpáteční letenky:

Open-jaw letenka:
 • Praha –  Porto / Lisabon – Praha za 4.676 Kč rezervuj >>
Podmínky akce:
 • Cestovní období: 05.05.2015 – 10.12.2015 mimo 30.06.2015 – 20.09.2015
 • Minimální pobyt 3 dny nebo ze soboty na neděli, pro Lisabon a Porto min. 5 dní
 • Prodej do 12. dubna nebo vyprodání
 • Lety operované TAP a Portugalia
U TAP Portugal je v ceně letenky bezplatná přeprava příručního i odbaveného zavazadla do maximální hmotnosti 23 kg. Během letu je taktéž zdarma podáváno občerstvení.

Přískoky, přelety

Pokud se rozhodnete zakoupit např. open-jaw letenku Lisabon+Porto, využijte levného spojení s Ryanairem, u kterého pořídíte letenku od 10 eur. Jak už jsme zmiňovali v úvodu, přískoky z Porta či Lisabonu na ostrov Sao Miguel pořídíte u Ryanairu od 50 €.

Na Madeiru vás dopraví EasyJet, který nabízí nejlevnější zpáteční letenky z Lisabonu do Funchalu za přibližně 1.500 Kč, na Ponta Delgadu za obdobnou cenu. Letenky u EasyJet nezapomeňte kupovat podle našeho návodu, ušetříte i pár stokorun.

Ubytování a pronájem auta

Ceny ubytování v Portugalsku se velmi podobají těm, na které narážíme v naší české kotlině, proto se nemusíte příliš omezovat.

Hotely v Lisabonu, Portu, Faru, na Madeiře ve Funchalu a Sao Miguel v Ponta Delgadě

Ve Faru nebo na Madeiře či Azorech se vám určitě bude hodit vypůjčený automobil >>

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

31 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ivanpirko
ivanpirko

Dobrý den. Mám přání letět v květnu 2017 na Madeiru co nejlevněji, nejraději z Prahy nebo z Drážďan, kde snad začala létat nízkonákladová letecká společnost Germania. Jsem starší vysokohorský turista z Českého ráje Ivan

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele krumpolcova.lenka
krumpolcova.lenka

Dobrý den, letenky za uvedené ceny už bohužel nejsou dostupné :( Nebyl by nějaký tip na levné letenky do Portugalska, ideálně Faro začátkem července 2015?

před 3 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Dobrý den Lenko, Faro jde levně jedině z Německa s odletem koncem června nebo z ČR s nízkonákladovkami s přestupy http://azair.me/1GkIBqd Standardní letenky z Prahy jsou od od 7 tis.

před 3 lety
Avatar uživatele krumpolcova.lenka
krumpolcova.lenka

Děkuji moc za odpověď. A máte nějaký tip, jak se levně dostat na letiště do Mnichova?

před 3 lety
Avatar uživatele krumpolcova.lenka
krumpolcova.lenka

A je cena letenek konečná? Respektive kde zjistím, zda je v ceně i zavazadlo atd.? Děkuji moc za odpověď a přeji pohodový den!

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele klokanrudy
klokanrudy

Díky. Ceny velmi příjemné. Koupeno díky Vám.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele lenka.holesinska
lenka.holesinska

Pěkný den, dostala jsem od kamaráda kontakt na vaše stránky. Ted si je projíždím a vypadají opravdu dobře! :) Je tu hodně dobrých rad. Chtěla bych se zeptat: zajištujete i vyhledávání nejlevnějších letenek?! Mám přání: Odlet: PRAHA/Vídeň/ - PONTA DELGADA (Azorské ostrovy). Je mi docela jedno, kde budu přestupovat (Londýn, Lisabon), ideálně však kdyby šel přestup/letenka skloubit s 2-3 denním pobytem ve městě PORTO v Portugalsku. Termín: konec června nebo počátek srpna; Celková doba trvání pobytu: 2 pracovní týdny. Předem děkuji za info.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele martina66
martina66

Taky koupeno už na konec května paráda :) díky za tip, ted už jen to ubytko pořešit

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele dafsek
dafsek

Jako vůbec nejlepší cestovatelská volba se pro Portugalsko jeví Praha - Bergamo s Wizzairem, Bergamo - Barcelona a Barcelona - Porto Ryanair. Při vhodné kombinaci termínů se dá dostat i na 3 700 Kč :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele marek23
marek23

Díky hoši, zase krásná práce od Vás. Ještě že Vás máme.Koupeno Lisabon na říjen za akční cenu. Zase se máme na co těšit :-)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele pravda
pravda

Ahoj, v březnu jsme letěli s EJ z Prahy na Madeiru za 4645kč. Bylo přes Milan a Lisabon tam a zpět přes Lisabon a Paříž.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana

Byla v tam možnost přílet do Lisabonu a odlet z porta popřípadě opačné hned 5/5- 11/5 nebo třeba 5-12/5? Dekuji za pomoc

před 3 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Dobrý den, ceny na začátku května jsem ověřoval, není tam nic v avizovaných cenách.

před 3 lety
Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana

Mohu se zeptat jak zadat zajem o openjaw letenku Praha-Porto + Lisabon Praha ?Nebo to musim vzdy zadat jako jednosmernou letenku ? Dekuji za radu. Jana

před 3 lety
Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana

no zajimalo by me kolik cenove by to vyslo v terminu cca 1-10/5 ( z prahy bud do lisabonu nebo do porta) a pak zpet. popripade pokud by byla nejaka lepsi cena v zari cca mezi 10-25/9 (idealne na 7-10 noci). moc dekuji za pomoc. Jana

před 3 lety
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 9311 komentářů
 • Poslat zprávu

Jano, pokud by vám nevadil termín neděle - úterý (3-12.5.) tak můžete letět s 1 přestupem za 4.915 Kč http://bit.ly/1PBe3FX Přímé lety bohužel nevychází finančně dobře v květnu ani v září,.

před 3 lety
Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana

diky, to je bohuzel dlouhe cekani:-(

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele sunfull
sunfull

Dobrý den, také mám jednu prosbu:)Viděla jsem na jiném webu kombinaci Praha-Lisabon-Azory-Londýn-Praha (na Londýnu netrvám - Porto či jiné město by bylo také hezké). Cena této kombinace byla cca 5 tisíc - na duben. Já bych potřebovala cestu uskutečnit cca 1.-9.8.2015. Je mi jasné,že na tak nízkou cenu se v srpnu nedostanu, přesto bych Vás ale ráda požádala o radu/pomoc s hledáním, abych se dostala na co nejpříjemnější cenu.Děkuji předem za reakci a pomoc.

před 3 lety
Avatar uživatele matuslukacin
matuslukacin

Evo, z Porta a Lisabonu najdes lacne letenky ryanairom na Azory. Madeiru mozes skusit pohladat cez easyjet a transavia.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele berniecz
berniecz

Z Lisabonu do Porta je možná lepší jet jejich pendolinem (Alfa Pendular) za 30€ a jede to z Oriente, takže se nemusí řešit přesun na letiště a check in a všechno tohle. Velmi příjemná cesta 2,5 hodiny, člověk kouká do krajiny a sleduje, jak to stejnej vlak jako v Česku valí dost přes 200 :).

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele acjarda
acjarda

V říjnu 2013 jsem letěl do Porta za 1800Kč z Norimberku(zpáteční Ryanair)

před 3 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Toto spojení už Ryanair neprovozuje, navíc jsem jej opakovaně promovali. Tady se jedná o letenky s klasickou leteckou společností z Prahy :-)

před 3 lety
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 9311 komentářů
 • Poslat zprávu

Taky jsem si nad touto linkou zabrečel.. Minulost je ale pryč, tak se pojďme soustředit na to, co je dostupné nyní. Též jsem letěl do NY za 2,5tis. :D

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele info
info

Bulvární nadpis:) Už jsem se těšil na Madeiru za 4k a ono nic:)

před 3 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Tomáši, jestli znáte náš web, víte, že uvádíme nejnižší cenu z vypsaných destinací. Madeiru za 4 tisíce jsem ještě nikdy z Prahy neviděl ani já :-)

před 3 lety
Avatar uživatele tessmann
tessmann

Já ji viděl za 3,7k https://www.cestujlevne.com/tip-na-vylet-lisabon-madeira-milan-3-147-kc/ :-)))

před 3 lety
Avatar uživatele info
info

Váš web sleduji dlouho, ale ani jsem si toho nevšiml, asi většinou není rozdílná částka mezi jednotlivými destinacemi nějak výrazná, jako v tomto případě. Každopádně jsem to nemyslel zle. Třeba se povede i ta Madeira za 4k, budu Vám (nám) držet palce:)

před 3 lety
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 9311 komentářů
 • Poslat zprávu

Ani Lukáš to nemyslel zle ;) letenky je lepší koupit do Lisabonu a odtud přeletět s easyJetem, nikoliv přímo přes TAP.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 40%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 33%
A už tam budem?
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
Zavřít boční panel
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko