Istrie

Výprodej jízdenek na vlak do Chorvatska z Bratislavy. Jízdenky od 267 Kč

10 komentářů
2020-08-25T08:05:00+02:00

O akci

Regiojet dnes vyprodává zbývající kapacity na novém železničním spojení z Prahy přes Bratislavu do chorvatské Rijeky. Zatímco se celé léto dalo jet nejlevněji za 590 Kč v jednom směru, pouze dnes můžete zakoupit na konce léta jízdenky za 267 Kč / 9,90 EUR v jednom směru, zpáteční za dvojnásobek.

Pokud jste cestu už absolvovali, hoďte vaše tipy do komentáře ;)

  • Ušetříš až 55 % oproti obvyklé ceně 590 Kč

Kde koupit

Bratislava
Rijeka
Zpáteční jízdenky
11 hodin jízdy (bez přestupu)
Bratislava
Rijeka
Zpáteční jízdenky
11 hodin jízdy (bez přestupu)
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-08-25T07:52:33+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
josef
před 2 lety

Odjíždím 04.09. z Břeclavi do Rijeky - lůžko. Zpět 16.09. jsem zvědav co náš Kenn zase vydumá, už dneska jsem četl, že se "uvažuje" o zavedení bezpečnostních opatření pro Čechy vracející se z jižních částí Chorvatska, které je jak zdá se postiženo

(a nebo protestováno) víc.Zůstávám jen nahoře na ostrově Krk, jsem ve spojení s majitelkou ubytování, která mě naposledy včera ubezpečovala, že tam všechno, až na malá opatření funguje.

Budu informovat.

Jakub_Z
před 2 lety

@Adam V. :D :D :D co věta to perla. Taky je v Evropě nárust o ∞ % oproti minulému létu.

Avatar uživatele Adam V.
Adam V.
před 2 lety

Pouze jsem poukazoval na to, že se situace v posledních dnech zhoršuje nejen v Chorvatsku, ale i v jiných zemích, je na tom snad něco řečeno špatně?

Jakub_Z
před 2 lety

Porovnávat absolutní hodnoty nových případů bez ohledu na velikost země a ještě to přitom hodit na ilumináty ze Slovinska a Rakouska. Tleskám.

Avatar uživatele
Viktor
před 2 lety

Jo, ale to je z Bratislavy, z Prahy jednosměrná 590

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
před 2 lety

Však píšeme, že z Bratislavy :) Ne všichni naši čtenáři jsou z Prahy.

Martin Vícha
před 2 lety

Jsem zvědavý, jestli dají příští týden naši Chorvatsko do červené :-(

Avatar uživatele Adam V.
Adam V.
před 2 lety

Já moc nevidím důvod proč dávat Chorvatsko do červené, pokud se podíváme na počet nakažených v ostatních zemích, tak je mnohem vyšší třeba v takové Itálii, kde měli okolo 1100 nakažených, oproti tomu Chorvatsko jen okolo 200-300. Trochu mi to přijde jako politická hra a snaha Rakouska (případně Slovinska) o rychlejší nastartování vlastní ekonomiky. Maximálně může přijít nějaké lokální omezení na oblasti Zrce, Dubrovnik, Split, ale víc bych v tom nečekal.

Avatar uživatele
Danny_
před 2 lety

Protože ty "semafory" počítají státy podle ofiko statistik vztazenych k počtu obyvatel a momentální nákaze... takže Chorvatsko je na tom 4x hůře než Itálie (mimochodem Itálie jedna s nejméně nově nakaženými v Evropě).

Avatar uživatele Adam V.
Adam V.
před 2 lety

Itálie byla jednou s nejméně nakažených v Evropě, ale v posledních dnech má nejvíce nakažených od května, jinak ale je pravda že má taky mnohem více obyvatel. Každopádně v Chorvatsku jde podle mě jen o lokální ohniska, které by stačilo uzavřít. Ale nesmí to dopadnout jako naše Karviná. :)

Další akce