Jak akci využít?

Nezávisle na výsledcích Brexitu Ryanair dnes spustil ohlašovaný výprodej v případě setrvání Británie v EU. Vy se můžete těšit na 1.000.000 zlevněných míst, které se prodávají za jednotnou cenu 9.99 liber/euro nebo ekvivalent místních měn.

K nalezení jsou zpáteční letenky z Prahy, Brna i Ostravy za bombastických 538 Kč. Např. Londýn za 538 Kč je možné zakoupit ze všech českých měst. Sleva se týká i nově ohlášených linek z Ostravy a Prahy do Itálie, termínů je však velmi pomálu.

Jiná situace je u našich sousedů, zlevněné letenky ze Slovenska, Polska či Německa jsou k nalezení u podstatně více destinací. Namátkově jsou to Athény nebo Řím z Bratislavy, z Krakova pak třeba Oslo, Řím. Z Berlína Bukurešť, Madrid, Riga, Sofia atd.

  • Letenky rezervujte tradičně na www.ryanair.com (nově lokalizován do češtiny)
  • Cestovní odbobí: říjen - listopad 2016
  • Platnost do dnešní půlnoci / vyprodání
Vzhledem k odhlasování Brexitu může Ryanair výprodej přerušit, kupujte proto co nejdříve.

Příkladové zpáteční letenky:

Z Prahy:

Z Ostravy: Z Brna: Z Bratislavy: Z Polska: Z Berlína: a mnoho dalších....

V ceně je vždy zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a jeden další kus v podobě osobní brašny či kabelky.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

82 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bila.vrana
bila.vrana

Ahoj, asi trošku trapný dotaz, ale co už. :) Koupila jsem letenku do Londýna a uvedla svoje jméno bez háčků a čárek. Nebude s tím potom nějaký problém? Díky Eliška

před 3 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

Problém nebude.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele jancikv
jancikv

Poradí mi někdo zkušenější? Objednal jsem to odděleně, aby to vyšlo jen na 1denní výlet. První letenku Praha-Londýn za 269 Kč na osobu jsem objednal bez registrace, jen na mail. Všechno proběhlo na první pohled v pořádku, i platba Paypalem. Ale ke stržení peněz nedošlo a potvrzovací mail taky nedorazil. Udělal jsem si tedy tu jejich registraci a zkusil jsem to objednat znovu, ale hlásilo mi to, že už na ten mail ten let je rezervovaný. Řekl jsem si, že tedy potvrzovací mail přijde asi později a objednal jsem let Londýn-Praha. Vše proběhlo v pořádku a přišly i potvrzovací maily. Tento let je i v seznamu rezervací. U té ceny mě jen zarazil nějaký AP Discount nebo tak nějak, takže jsem měl cenu letenek pro 3 osoby jen za cenu jedné. Potvrzení tamtoho letu ale stále nic. Večer už tam naskočila i jiná cena, tu jsem platit nechtěl a stejně by to určitě zase hlásilo, že na ten mail už je let objednaný. Poradíte mi, prosím, co teď? Mám tedy jen letenky na cestu zpátky, což mi k ničemu není :-( Chci se do Londýna podívat se syny a má to být překvapení... Díky

před 3 lety
David Eiselt

Napiš jim na live chat, reagují promptně a situace řeší ve prospěch zákazníka.

před 3 lety
Avatar uživatele jancikv
jancikv

Tohle ale asi moc dobře anglicky popsat nedokážu :-( Nepomohl bys mi s tím, prosím?

před 3 lety
Avatar uživatele jancikv
jancikv

S Googlem to tak nějak zvládnu ;-) Zatím ale je ten chat stále "busy"

před 3 lety
Avatar uživatele jancikv
jancikv

Tak mi nevyhověli :-( Furt mi psali, že to zpětně není možné a že si novou rezervaci mám udělat z jiného mailu. Měl to být můj první let s touto společností a bude (pokud vůbec bude) asi poslední. Mám teď 3 letenky z Londýna a kvůli chybě jejich serveru buď zacáluju o 1600 víc než to mělo být, nebo nepoletím :-( Rezervaci letu z Londýna jsem dělal už s registrací u nich a najednou všechno proběhlo správně a hned. Jenže nic nepsali o tom, že bez registrace to nejde, jinak bych se registroval hned :-(

před 3 lety
David Eiselt

Fakt nedohledáš tu rezervaci, kde by šla ještě uhradit? Který den jste měli letět?

před 3 lety
mirjur

Pokud ti web hlásí, že rezervace na uvedený mail již byla provedena (hlásí to stále ještě?), tak se ta rezervace určitě dá u nich dohledat a dá se dohledat i datum, čas a cena, ne? A v tomto smyslu bych se obrátil na zákaznické centrum.

před 3 lety
Avatar uživatele jancikv
jancikv

Při té rezervaci vše proběhlo bez ohlášení chyby, ale nedošlo k ní (asi jim blbnul server) a na e-mail mi tudíž nepřišlo žádné potvrzení (takže ani číslo rezervace) ani potvrzení o platbě z Paypalu (k té taky nedošlo). Myslel jsem, že je jenom nějaká delší prodleva. Pro jistotu jsem se ale na tom jejich webu zaregistroval a pak jsem dělal tu rezervaci znovu, ale hlásilo mi to, že na ten mail už to nejde a že cena z 269 se zvedla na 799. Tak jsem si řekl, že je ta prodleva a rezervoval jsem si zvlášť let z Londýna sem. To proběhlo rychle a bezchybně i s platbou. Na chatu mi ta první holka psala, že na můj mail tam vidí 3 rezervace (2 neplatné a 1 platnou). Popsal jsem jí a pak i tomu jejímu kolegovi, jak to všechno bylo a že to nebyla moje chyba. On mi napsal jen to, že si mám udělat novou rezervaci s jiným e-mailem a za tu vyšší cenu. Pak už mě ignoroval.

před 3 lety
mirjur

Takže je neplatná, zřejmě z důvodu neuhrazení v termínu. Tak to už by zřejmě musela být jejich dobrá vůle s tím něco zpětně udělat, těžko se bude zjišťovat, proč to nebylo uhrazeno. Ale ještě je mi divné to, že na stejný mail nejde udělat další rezervace téhož letu...??? Proč by to nemělo jít? Zvlášť když je rezervace neplatná.

před 3 lety
David Eiselt

Zřejmě z toho důvodu, že ve správě bude odkaz k uhrazení čásky. Takže proto se blokovala nová rezervace. Ale také jsem se s tím nesetkal.

před 3 lety
Avatar uživatele jancikv
jancikv

Taky tomu nerozumím. Za neplatnou jsem ji nepovažoval, jen za nedokončenou. Proto jsem to chtěl napravit tou novou, ale nedovolilo mi to. Podle mě se chytli za nos a zvedli cenu ještě než měla proběhnout ta platba z Paypalu.

před 3 lety
Avatar uživatele jancikv
jancikv

Může se člověk u nich dovolat někam výš? Psal jsem tam potřetí s tím, že když byla první rezervace neplatná, tak proč mě to blokuje v další rezervaci, a odpověď přišla, že moje platba byla odmítnuta. V historii Paypal plateb ale žádnou zamítnutou nevidím. Ryanair mi sdělil, že mám zkontaktovat banku ohledně té neprovedené platby, nebo použít jinou kartu. Chtěl jsem poslat nebo sdělit nějaké detaily k té neprovedené platbě, abych ji mohl provést dodatečně, ale aniž by se se mnou rozloučili, tak se odmlčeli a nereagují na nic. Přijde mi, že už si ze mě dělají prdel :-(

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele Martulinka
Martulinka

Zdravím, letenky do Madridu z Berlína v listopadu mám koupené :-). Jak se nejlevněji dostanu z Ostravy do Berlína?

před 3 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Martino, počítejte s minimálně 8 hodinami cesty přes Prahu, kombinujte jízdenky Regiojet, Leo, Flixbus či ČD. Osobně bych volil alespoň v jednom směru cestu z/do Bratislavy a odtud letěl levně rovněž s Ryanairem do Berlína.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele hubertinho
hubertinho

Ahoj, tahle akce trvá jen do dnešní půlnoci? Děkuji za odpověď

před 3 lety
stevej

Ano.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele hladikova.b
hladikova.b

Ahoj, svojí zbrklostí jsem si trochu zavařila. Berlín-Madrid-Rabat (kupováno na dvakrát jako Ber-Mad a Mad-Rab). Bohužel jsem se uklikla a koupila špatnou letenku z Madridu do Rabatu a vzhledem k poplatku za změnu (60E!) vyšlo lépe koupit novou pouze tam (20E). Nebude problém při cestě z Rabatu do Madridu, když z té rezervace letenky (původní) poletím vlastně jen zpět a cestu tam nechám prostě propadnout? Díky

před 3 lety
JuuliusGee

Ryanair neriesi cely itinerar. Stale si v podstate kupujes iba jednu cestu. Vzdy su to dve letenky, nie jedna spiatocna

před 3 lety
Avatar uživatele hladikova.b
hladikova.b

Takže to znamená co? Dostanu se na letenku madrid-rabat a rabat-madrid jen zpět do madridu nebo ne?

před 3 lety
mirjur

Původní Madrid-Berlin ti stále platí a můžeš ji použít. Všechno to jsou jednotlivé cesty bez vzájemných vazeb.

Přidat odpověď
před 3 lety
Robert Novotný

Děkuji za skvělý typ! S kamarádem jsme pořídili letenky za skvělou cenu do Londýna na Premier League. Klesající libra budiž jedním z mála pozitivních východisek Brexitu :-) Máte někdo nějaké dobré kontakty na lístky na Chelsea?

před 3 lety
Avatar uživatele LiborS
LiborS

608919860

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele pepsi.kola
pepsi.kola

Ahoj :) vy s tim máte určitě víc zkušenosti :D ..koupila jsem Londýn..zaplatila,částka je bloklá na účtě...a teď ? :D ..žádný mail nebo tak :D ...kupovala jsem poprvé před aplikaci..díky moc za odpověď :)

před 3 lety
David Eiselt

Ahoj, mrkni do spamu. Mail dorazí. Jinak rezervaci dohledáš ve správě rezervace :)

před 3 lety
Avatar uživatele pepsi.kola
pepsi.kola

ve spamu neni nic :( ...vlastně vůbec nikde..ani v Upcoming trips :( ..jedine jsou proste bloklé peníze

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele sacha002
sacha002

Na Kanáry to asi za těch 10E neklapne, že? (odkukoli)

před 3 lety
stevej

Bohužel. Kanáry jsou dostupné z Londýna od £33,90. I tak moc pěkná cena při kombinaci letenek do STN za tři stovky.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele ludaw
ludaw

ahoj,potřebujeme se dostat 22.11.do Madridu 4osoby je jedno z jakého letiště.díky Ludmila

před 3 lety
mirjur

Ryanair z Berlína

před 3 lety
Avatar uživatele ludaw
ludaw

myslela jsem cz,polsko nebo slovensko,děkuji Ludmila

před 3 lety
David Eiselt

21.11. letenky z Bratislavy za 38 €

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele BMAJTZ
BMAJTZ

Zdar, nějak se mi nedaří za podobnou cenu naplánovat zpáteční let Bratislava Ateny, vidím jenom jeden směr. 9,99 EUR vidím jenom při letu tam. Díky.

před 3 lety
mirjur

Zpáteční za 9.99 už je pryč.

před 3 lety
Avatar uživatele BMAJTZ
BMAJTZ

Smutné ale díky.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele Morexil
Morexil

Dá se u Ryanir stornovat letenku? :-/

před 3 lety
David Eiselt

Dá, za tučný poplatek :)

před 3 lety
Avatar uživatele Morexil
Morexil

Ahaaa, Takže ne plnou, co jsem teď zaplatil?

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele petra.pszczolkova
petra.pszczolkova

Skvělé, fičíme do Londýna, díky :) Dotaz jak nejlevněji z letiště Stansed do centra?

před 3 lety
Avatar uživatele KKM
KKM

EasyBus, Terravision nebo Stansted Express (vlak - nejdrazsi varianta).

před 3 lety
Avatar uživatele vonka.filip
vonka.filip

ten stansted express(nejrychlejší) jsem koupil pro dva za 32 liber, letíme jen na den na otočku, takže proto, je to vždycky pod tou hlavní nabídkou offer

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele davi1
davi1

Dave podzimni terminy Barcelona zatim vydrzet rijen/listopad odkad nejlepe??Ale ne prosim do Girony s Ryanairem..diiik moooc...davi1@seznam.cz

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele katkasalacova
katkasalacova

Mám dotaz, vyberu si místo (londýn) a píše to, že letenky jsou v ten čas ještě volné, ale pak nejde kliknout na pokračovat :-/ Neví někdo proč?

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele xxxzh
xxxzh

Ahoj, netušíte, jak vyřešit problém s tím, že po klinutí na "dokončit nákup" letenky se objeví obrazovka s přidělenými sedadly, ale je neaktivní a nelze pokračovat dál a tedy ani dokončit nákup?

před 3 lety
Avatar uživatele xxxzh
xxxzh

Tak už vyřešeno. Pokud by měl někdo podobný problém, zkoušejte dávat opakovaně "zpět" a "dopředu" v prohlížeči, po několika pokusech to hodilo na správnou stránku:)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele gbelan
gbelan

Ked som si kupil minule letenky do japonska s prestupom v Madride ( https://www.cestujlevne.com/blaznive-letenky-japonska-v-prubehu-druhe-poloviny-roku-4-822-kc/ ) mozem nastupit rovno v Madride? Lebo by som mohol letiet priamo z Bratislavy a nemusel sa potom komplikovane dostavat cez 2 prestupy. Dakujem

před 3 lety
David Eiselt

Ne, vždy musíš nastoupit na let tak, jak sis jej zakoupil. Z BTS ti letí též přímá linka s Ryanairem.

před 3 lety
Avatar uživatele gbelan
gbelan

Aha, to som nevedel, a to som si nevsimol. dakujem :)

před 3 lety
Avatar uživatele gbelan
gbelan

Este jeden blby dotaz, mozem spiatocnu cestu ukoncit uz v Madride? Co bude s batozinou? Dakujem

před 3 lety
David Eiselt

https://www.cestujlevne.com/kodex :-) vše je tu vypsáno. Ale chystám další článek na přestupy.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele marki.hrubes
marki.hrubes

Super, děkuji moc za upozornění. V listopadu si sjedu na otočku za 700 Kč do Ostravy z Londýna :-)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele L.Cipera
L.Cipera

Nějaký levný hotel v Londýně ? Jsme studenty a nemůžeme si dovolit platit hodně. Nevyděláváme ještě miliony :-D

před 3 lety
David Eiselt

V tom případě hostel! :-) https://www.cestujlevne.com/go-hostelworld

před 3 lety
Leoš Literák

"jsme studenty" - méně cestovat, více studovat :-D

před 3 lety
Avatar uživatele L.Cipera
L.Cipera

sorry STUDENTI :-D

před 3 lety
mirjur

"studenty" je také v pořádku, sice trochu archaické, ale gramaticky správně

před 3 lety
Avatar uživatele pmnrck
pmnrck

Jsme kdo, co - studenti, jsme kým, čím - studenty. Obé je možné.

před 3 lety
Robert Novotný

Já bych teda určitě doporučil AirBNB - nejlevnější, pohodlné, poznáte nové lidi :-)

před 3 lety
Avatar uživatele Manasinho
Manasinho

http://www.nasimproradost.cz/airbnb stále platná sleva nejen pro zákazníky TM

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele swaco
swaco

Ahoj, takový "hloupý" dotaz. Když si nechci vybrat sedadla a vybere mi to automaticky, tak zjistím někde před platbou, která jsem dostal? Cestujeme dva. Děkuji

před 3 lety
David Eiselt

Zjistíš to v okamžik check-inu :) sedět vedle sebe budete.

před 3 lety
Avatar uživatele nemam
nemam

Sedadla dostaneš až při checkinu

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele honzik
honzik

Díky za tip, letíme do Londýna :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele TenderD
TenderD

Zdravím, prosím o typ na levné ubytování se snídaní a dobrou dostupností do centra Londýna. Předem díky :-)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele KKM
KKM

Toz snidane v Londyne zajistena - rano z KRK tam a vecer zpet. Do KRK hodka autem, takze idealni den :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele Klarcenka
Klarcenka

Někdo z září/říjen do Athén ? :)

před 3 lety
Avatar uživatele maf470
maf470

rozmyslam nad tym tiez

Přidat odpověď
před 3 lety
Eva B

Ide sa do Londyna na babsku jazdu s maminou :-) Vdaka chlapci :-)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele Davox
Davox

Zdravím, potřeboval bych letenku do Dublinu, nekdy na konec červenca a později. Nevím však jistě, na které dny v týdnu ty letenky koupit (datumy jsou mi jedno). Budu to vědět až za týden. Chtěl bych se zeptat, jestli ty slevy jsou i na tyto termíny a mám to risknout, nebo se to tak nevyplatí a počkat. Díky za odpověď

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele karolina.dubska
karolina.dubska

a jakýkoliv takový trip Praha -Italie: Nemohu nic dohledat:-(

před 3 lety
David Eiselt

Zatím jen pár termínů směrem do Říma, na této lince nespěchej :) Ryan ji nově rozlétává a ceny bude tlačit dolů. https://www.ryanair.com/cz/cs/cheap-flights/prague-to-rome-ciampino?out-from-date=2016-06-24&out-to-date=2017-06-24

před 3 lety
Avatar uživatele karolina.dubska
karolina.dubska

ok, tak pockam :-) Díky

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele Nikolasimikova
Nikolasimikova

Ja teda hledam Praha-Brusel nebo naopak a zadan takova cena mi tam nenaskakuje? Jaky termin to treba je? Diky, N.

před 3 lety
David Eiselt

Máte v příspěvku odkaz na vyhledané lety, klikněte na něj.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele vonka.filip
vonka.filip

ahoj, jednodenní trip v poho? Nedokážu odhadnout, jak trvá cesta tam i zpět na letiště.

před 3 lety
David Eiselt

Kam? Do Londýna? Pokud skočíš na vlak a ne bus, šel bych do toho :-)

před 3 lety
Avatar uživatele vonka.filip
vonka.filip

Dave, ano, do Londýna, zapomněl jsem to nejdůležitější :D

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele tbalada09
tbalada09

Dobrý den, byl by prosím nějaký termín na víkend (jakýkoliv) pro PRG-STN? Diky moc

před 3 lety
David Eiselt

Víkend za tuto cenu z Prahy nejde. Viz https://www.ryanair.com/cz/cs/cheap-flights/prague-to-london-stansted?out-from-date=2016-06-24&out-to-date=2017-06-24&budget=1500

před 3 lety
Avatar uživatele s
s

A na víkend kamkoli odkudkoli?

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 28%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 28%
Tam to bude krásný!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 2 komentáře
ušetříš až 31%
Tam chceš!
4428 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království

Zavřít boční panel
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie