ČSA ATR–72 s 95. výročím

Zážitkové vyhlídkové lety s ČSA k 95. výročí. Letenky od 950 Kč

74 komentářů
2018-04-05T14:40:00+02:00

O akci

Vyprodáno! Pro velký zájem se chystají další zážitkové lety. Info vyhodí příští týden, budeme sledovat ;)

Letošní rok se nese ve znamení oslav stoletého výročí založení republiky, ve stejném duchu si i náš národní dopravce České aerolinie připomíná, že je to právě 95 let, kdy byl založen 6. října 1923 státní podnik Československé aerolinie a zároveň se zakrátko k nebi vzneslo letadlo Aero A-14 na prvním letu z Prahy do Bratislavy.

Při příležitosti tohoto významného jubilea si České aerolinie připravily pro širokou veřejnost sérii zážitkových letů, které proběhnou v nízké letové hladině kolem Prahy tak, aby by bylo možné během letů pozorovat významné stavby, historické památky a další zajímavá místa. Na tyto vyhlídkové lety s kódem OK95 mají být nasazena výhradně turbovrtulová letadla typu ATR 42 nebo 72. Lety mají trvat zhruba 30 až 40 minut, odlet i přílet bude z/na Letiště Václava Havla Praha, PRG.

ČSA uskuteční celkem čtyři tyto zážitkové lety, které se proběhnou za každého počasí vždy v sobotu, a to ve dnech:

  •  21. dubna, 5. a 19. května a 2. června

Letenky budou za jednotnou cenu 950 Kč, jejich prodej bude zahájen zítra 6. dubna ve 14 hodin. Zakoupit je bude možné pouze v rezervačním systému ČSA, tzn. výhradně na webových stránkách dopravce.

Předpokládáme, že o letenky bude enormní zájem, jako tomu bylo u minulých podobných akcí, proto neponechávejte nic náhodě, obrňte se trpělivostí a buďte připraveni přesně na 14. hodinu s platební kartou v ruce. Pokud bude rezervační systém dopravce přetížen, vyzkoušejte šanci také skrze mobilní aplikaci Czech Airlines, která je dostupná pro platformy iOS i Android. Vždy provádějte nákup jednosměrné letenky v uvedené termíny z Prahy (PRG), do políčka destinace vepište "Zážitkový let". Poletíte jen z Prahy do Prahy, v rezervačním systému je destinace Around s kódem kunovického letiště nastavena pouze z technických důvodů, aby vůbec bylo možné letenku zakoupit.

PRG/Praha
PRG/Praha
Jednosměrná letenky
1 hodin letu (přímý let)
950 Kč
  • Hledej v období soboty: 21. dubna, 5. a 19. května a 2. června
  • Poletíš s aeroliniemi Czech Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Příruční zavazadlo je omezeno rozměry 55 x 40 x 23 cm a hmostností 10 kg

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2018-04-05T12:45:02+02:00

74 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce