Zpáteční letenky z Katovic do norského Stavangeru za 470 Kč.

Norsko
Před 6 měs

Jak akci využít?

Je-li zima vaším nejoblíbenějším ročním obdobím a hledáte-li neokoukanou, o to však krásnější a autentičtější destinaci, vyrazte do jižního Norska. K dopravě do Skandinávie poslouží letecká společnost Wizz Air, konkrétně trasa z Katovic do Stavangeru. Zimní nadšence uchvátí především běžkařský ráj v oblasti Sirdal zhruba 30 až 40 km východně od Stavangeru. Kromě více než 200 km běžkařských tratí můžete využít i menší středisko s několika sjezdovkami, vyrazit na výlet na sněžnicích pohádkovou norskou krajinou, nebo se prostě jen toulat po okolí Stavangeru.

Nejlevnější letenky jsou k dostání za 77,20 zlotých / 470 Kč pro členy WDCzoufat však nemusí ani občasní cestovatelé, ceny bez členství začínají na 78 zlotých, čili 475 Kč.

  • Katovice – Stavanger od 470 Kč rezervuj na Wizzair.com >>
  • Cestovní období únor až březen 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 35 x 25 cm. Případné odbavené zavazadlo vyjde na dalších 1.800 Kč pro členy klubu WDC za oba směry, lyže se přepravují za 1.665 Kč.

Před cestou

Ceny ubytování v Norsku jsou na vyšší úrovni než ve zbytku Evropy, za noc ve dvoulůžkovém pokoji počítejte s částkou od 1.500 Kč, levněji může vyjít bydlení u místních přes portál airbnb.

Pro cesty do okolí bude ideální půjčit si auto, za 4 dny pronájmu zaplatíte zhruba 3.600 Kč.

Parkování v Katovicích s 90% slevou

Nebojte se na letiště v Katovicích vyrazit autem – české a slovenské SPZ mají slevu na parkovišti P1 (přímo před terminálem) ve výši 90%! Stačí si do mobilu stáhnout slevový kupón Fly Silesia. Podmínkou je akorát minimální doba stání po dobu 2 dnů. Parking pak například na týden vyjde na 13 zł / 82 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele mona.sulkova

Tak jsem si zarezervoval letenku 26.2.-5.3. kdyby měl někdo také cestu, nechť se mi ozve :) mona.sulkova@gmail.com

Přidal se 11. 10. 2014
Napsal 38 příspěvků
Aktivní před 4 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele danh

ahoj. má někdo zkušenost s těmi běžkami, které jsou tady zmíněny..? popřípadě odkaz, kde se dá něco zjistit..? Díky moc

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Last–minute zájezd na Kapverdy
-54 %

A už tam budem?

Akční letenky z Prahy do celého Pobaltí
-33 %

To budou fotky!

Další snížení cen do Kalifornie z Berlína
-37 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Norsko  

Země trollů a nepopsatelné přírody

Norsko (norsky Norge) je jednou ze skandinávských zemí, která se rozkládá na nejsevernějším cípu Evropy, Skandinávském poloostrově. Západ země omývají Atlantický oceán a Norské moře, na východě země sousedí se Švédskem, Finskem a Ruskem.

Země je známá díky bohatým nalezištím ropy a vysokému životnímu standardu. Nedílnou součástí Norska jsou však také kilometry dlouhé fjordy, národní parky, jezera, ledovce, náhorní plošiny a další přírodní úkazy.

Průvodce pro Norsko