Zpáteční letenky z Prahy do Milána (i bez členství ve WDC) za 569 Kč.

Itálie
Před 7 měs

Jak akci využít?

Ideální šanci k povánočním nákupům v Miláně, pohodové návštěvě krásného a trochu opomíjeného Bergama nebo třeba k cestě do alpského podhůří okolo jezera Garda, mají nyní všichni cestovatelé, a to i ti, kteří nejsou členy slevového programu Wizz Dicsount Club (WDC). Zpáteční letenky jsou totiž v prodeji za příjemných 569 Kč, a to na prakticky libovolný termín během ledna a února. Akci můžete využít jak k pobytům přes prodloužený víkend, tak k rychlému nákupnímu výletu přes jedinou noc, ale i k delším cestám.

Aktualizace: termíny nyní dostupné za ceny od 598 Kč.

  • Praha – Milán (Bergamo) za 569 Kč 598 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období leden až únor 2017
  • Platí do vyprodání míst
Na několik lednových termínů zakoupíte bez nutnosti členství ve WDC i zpáteční letenky i do Benátek od 669 Kč (se členstvím pak 569 Kč) V ceně je malé příruční zavazadlo s rozměry 42 x 32 x 25 cm. V případě, že se budete z Milána vracet obtěžkaní nákupními taškami, odbavené zavazadlo do 23 kg lze online během rezervace přikoupit za 420 Kč (za jeden směr).

Odkazy na ubytování:

Z letiště Bergamo

Ačkoliv je letiště Orio al Serio v Bergamu poměrně daleko od Milána, doprava do centra není nijak složitá, ani drahá. Na výběr je z několika autobusových dopravců, které vesměs jezdí za stejné ceny: 5 € za jednosměrnou jízdenku, 9 € za zpáteční. Například dopravce Terravision umožňuje i přehlednou online koupi jízdenek. Všechny autobusy vás dovezou k milánskému hlavnímu nádraží, odkud se metrem nebo tramvají dostanete po celém městě.

Jízdenku na MHD po Miláně si můžete koupit v jakékoliv trafice, na 90 minut stojí 1,50 € (pozor při cestě metrem, platí jen na jednu jízdu včetně přestupu, není však možné dále využít pro pozemní dopravu), 24hodinová jízdenka pak 4,50 €.

Chcete-li se vydat z letiště rovnou do Bergama, využijte autobusovou linku 1A. Jízdenka stojí 2,40 €, celodenní lístek na spoje po Bergamu pak 5 €.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele siedakov

Ahoj, díky za info o akcích! Snažím se najít nějaké letenky do Milana v lednu-únoru za uvedené ceny (do 600-700 Kč) a nemůžu najít.. Buď dělám něco špatně, nebo už nejsou. Ví někdo, jestli ještě jsou volné letenky? Děkuji moc a pěkný den všem!

Přidal se 28. 07. 2016
Napsal 35 příspěvků
Aktivní před 21 hod
Zobrazit profil

Ahoj, termíny za uvedené ceny jsou už opravdu skoro vybrané, je možné ještě narazit na jednotlivé data za 400 Kč/jeden směr, ale mnoho jich není. Levnější letenky na více termínů jsou při členství ve Wizz Discount Clubu.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele lu.cy.91

Zdravím, chci se zeptat ohledně zakoupení členství - opravdu je to tak, že sleva platí už při prvním (tomhle) nákupu? Nebo když už jsou samotné letenky v akci pro všechny, členskou slevu už nelze využít? Předem díky, Lucka

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4188 příspěvků
Aktivní před 11 min
Zobrazit profil

Ahoj Lucko, ano, slevu získáváš ihned při nákupu členství. Však si sama ověř, že při přepnutí na ceny s WDC se ti přičte poplatek a sníží ceny letenek.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele lu.cy.91

A jo, pravda.. :) díky

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele K.atarina

Moc děkujeme za informace o letenkách. V únoru je díky Vám Miláno naše.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele lehonka

Dobrý den, snažím se objednat letenky do Benátek. 18/1 tam a 22/1 zpátky. U zpáteční letenky vidím cenu 299, ale když to chci vybrat, tak je tam 399. Dělám něco špatně? Mám tam nastaveno ceny bez klubu. děkuji a hezký den Leona

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4188 příspěvků
Aktivní před 11 min
Zobrazit profil

Je tam poslední místo za 299 Kč, netuším, proč se jim to pak nepřepíše v tom týdenním přehledu.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele lehonka

děkuju :) L.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele freddyq

jj, skvělé letenky jeste za lepsi cenu jsou i z ostravy od Ryanairu. Milano je centrum mody v evropě a jídla si užijete habaděj hlavně v tzv aperitivo za 10 € -> https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2016/06/25/prodlouzeny-vikend-v-milane/

Přidal se 19. 09. 2015
Napsal 197 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil

Spojení na víkend není ideální (nelítá zpět v neděli), ale mimopražští mohou pro zpáteční cestu využít Ryanair do Ostravy, v lednu a únoru každou neděli večer za 17EUR...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Červnové Algarve z Prahy
-26 %

Hurá za zážitky!

Nejlevnější zpáteční lety na Island z Prahy
-61 %

A už tam budem?

Sleva na ubytování přes Booking.com
-50 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie