Cinqueterre

Zpáteční letenky z Prahy do Milána (i bez členství ve WDC) za 569 Kč.

11 komentářů
2016-10-27T08:37:06+02:00

O akci

Ideální šanci k povánočním nákupům v Miláně, pohodové návštěvě krásného a trochu opomíjeného Bergama nebo třeba k cestě do alpského podhůří okolo jezera Garda, mají nyní všichni cestovatelé, a to i ti, kteří nejsou členy slevového programu Wizz Dicsount Club (WDC). Zpáteční letenky jsou totiž v prodeji za příjemných 569 Kč, a to na prakticky libovolný termín během ledna a února. Akci můžete využít jak k pobytům přes prodloužený víkend, tak k rychlému nákupnímu výletu přes jedinou noc, ale i k delším cestám.

Aktualizace: termíny nyní dostupné za ceny od 598 Kč.

  • Praha – Milán (Bergamo) za 569 Kč 598 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období leden až únor 2017
  • Platí do vyprodání míst
Na několik lednových termínů zakoupíte bez nutnosti členství ve WDC i zpáteční letenky i do Benátek od 669 Kč (se členstvím pak 569 Kč) V ceně je malé příruční zavazadlo s rozměry 42 x 32 x 25 cm. V případě, že se budete z Milána vracet obtěžkaní nákupními taškami, odbavené zavazadlo do 23 kg lze online během rezervace přikoupit za 420 Kč (za jeden směr).

Odkazy na ubytování:

Z letiště Bergamo

Ačkoliv je letiště Orio al Serio v Bergamu poměrně daleko od Milána, doprava do centra není nijak složitá, ani drahá. Na výběr je z několika autobusových dopravců, které vesměs jezdí za stejné ceny: 5 € za jednosměrnou jízdenku, 9 € za zpáteční. Například dopravce Terravision umožňuje i přehlednou online koupi jízdenek. Všechny autobusy vás dovezou k milánskému hlavnímu nádraží, odkud se metrem nebo tramvají dostanete po celém městě.

Jízdenku na MHD po Miláně si můžete koupit v jakékoliv trafice, na 90 minut stojí 1,50 € (pozor při cestě metrem, platí jen na jednu jízdu včetně přestupu, není však možné dále využít pro pozemní dopravu), 24hodinová jízdenka pak 4,50 €.

Chcete-li se vydat z letiště rovnou do Bergama, využijte autobusovou linku 1A. Jízdenka stojí 2,40 €, celodenní lístek na spoje po Bergamu pak 5 €.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-10-27T08:37:06+02:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele siedakov
siedakov
před 7 lety

Ahoj, díky za info o akcích! Snažím se najít nějaké letenky do Milana v lednu-únoru za uvedené ceny (do 600-700 Kč) a nemůžu najít.. Buď dělám něco špatně, nebo už nejsou. Ví někdo, jestli ještě jsou volné letenky? Děkuji moc a pěkný den všem!

Kryštof Hájek
před 7 lety

Ahoj, termíny za uvedené ceny jsou už opravdu skoro vybrané, je možné ještě narazit na jednotlivé data za 400 Kč/jeden směr, ale mnoho jich není. Levnější letenky na více termínů jsou při členství ve Wizz Discount Clubu.

Avatar uživatele lu.cy.91
lu.cy.91
před 7 lety

Zdravím, chci se zeptat ohledně zakoupení členství - opravdu je to tak, že sleva platí už při prvním (tomhle) nákupu? Nebo když už jsou samotné letenky v akci pro všechny, členskou slevu už nelze využít? Předem díky, Lucka

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Ahoj Lucko, ano, slevu získáváš ihned při nákupu členství. Však si sama ověř, že při přepnutí na ceny s WDC se ti přičte poplatek a sníží ceny letenek.

Avatar uživatele lu.cy.91
lu.cy.91
před 7 lety

A jo, pravda.. :) díky

Avatar uživatele K.atarina
K.atarina
před 7 lety

Moc děkujeme za informace o letenkách. V únoru je díky Vám Miláno naše.

Avatar uživatele lehonka
lehonka
před 7 lety

Dobrý den, snažím se objednat letenky do Benátek. 18/1 tam a 22/1 zpátky. U zpáteční letenky vidím cenu 299, ale když to chci vybrat, tak je tam 399. Dělám něco špatně? Mám tam nastaveno ceny bez klubu. děkuji a hezký den Leona

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Je tam poslední místo za 299 Kč, netuším, proč se jim to pak nepřepíše v tom týdenním přehledu.

Avatar uživatele lehonka
lehonka
před 7 lety

děkuju :) L.

Avatar uživatele freddyq
freddyq
před 7 lety

jj, skvělé letenky jeste za lepsi cenu jsou i z ostravy od Ryanairu. Milano je centrum mody v evropě a jídla si užijete habaděj hlavně v tzv aperitivo za 10 € -> https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2016/06/25/prodlouzeny-vikend-v-milane/

Avatar uživatele
mirjur
před 7 lety

Spojení na víkend není ideální (nelítá zpět v neděli), ale mimopražští mohou pro zpáteční cestu využít Ryanair do Ostravy, v lednu a únoru každou neděli večer za 17EUR...

Další akce