Španělsko - Valencia

Zpáteční letenky na prodloužený víkend z Ostravy do Barcelony za 1.333 Kč.

3 komentáře
2016-11-29T11:04:01+01:00

O akci

Vánoce jsou tu ani ne za měsíc, a tak je za potřebí popřemýšlet nad nějakým pěkným dárkem pod stromeček. Posloužit může lednová cesta na prodloužený víkend do Barcelony s odletem z mošnovského letiště a bonusem navíc při zpáteční cestě, kdy dlouhý přestup vybídne k návštěvě podhorského městečka Bergamo. Kombinace dvou zpátečních letenek s Ryanairem z Ostravy do Bergama a z Bergama do Barcelony vyjde na skvělých 1.333 Kč.

Cestu za uvedenou cenu lze uspořádat o dvou lednových víkendech: 12.-15. a 19.-22., další termíny jsou dostupné cca od 1.800 Kč.

  • Ostrava – Bergamo za 538 Kč rezervuj na Ryanair.com >>
  • Bergamo – Barcelona za 795 Kč rezervuj na Ryanair.com >>
  • Cestovní období: leden 2017
  • Platí do vyprodání míst
Na rozdíl od Wizz Air se Ryanair vydal lepší cestou a v ceně letenky tak máte dvě příruční zavazadla. Větší z nich má standardní rozměry 55 x 40 x 20 cm, menší pak 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování

Jednoduché hotely najdete v Barceloně za ceny od cca 900 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. Barcelona je kompaktní město s dobrou MHD, nemusíte se tak bát rezervovat ubytování i dále od centra.

Doprava

Z letiště v Barceloně využijte pro cestu do centra autobusovou linku číslo 46, jízdenka na jednotlivou jízdu vás vyjde na 2,15 €, celodenní lístek na MHD pak na 8,40 €.

Bergamu využijte autobusovou linku číslo 1A, lístek na celý den vás vyjde na 5 €. Během přestupu nejezděte do Milána, město Bergamo je na podobnou půldenní zastávku jako stvořené a bude se vám líbit mnohem víc. Vyjeďte lanovkou do krásné historické čtvrti Città Alta, dejte si espresso a pravou italskou pizzu.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-11-29T11:04:01+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele svarcova.karolina
svarcova.karolina
před 7 lety

Koupeno, diky. teda jedna letenka nam mezitím zdrazila, ale i tak dobry vylet. K.

Avatar uživatele gregor.ivan3
gregor.ivan3
před 7 lety

Jde vám to koupit? Mně to píše tohle "Tento let bohužel není možné zvolit online. Pokud si chcete tento let zakoupit, obraťte se na nás prosím prostřednictvím živého chatu nebo kontaktujte tým poskytující zákaznický servis. Kontaktní čísla naleznete zde" ? Pokud kliknu na zde, tak mi to napíše, že stránku se nepodařilo nalézt.. Škoda, vypadalo to pěkně :)

Avatar uživatele
mikir
před 7 lety

A kde se to pokousis koupit ? je mozne ze cena Ryanairu je uz jina , nebo zadavas vic osob a cena uz pro tolik osob neni... jinak takove hlaseni by bylo jedine pres nekoho ,nekdy se napriklad na azair.cz ukaze : cenu se nepodarilo potvrdit, vetsinou toto nastava , kdyz Ryanair ma akce a jeho webove stranky padaji a jsou nedostupne .,. jinak by zadny problem byt nemel ..letenky se kupuji samostatne , muzes vyhledat libovolne kombinace jednosmernych letenek , cena zpatecni neni vyhodnejsi

Další akce