Grand Anse

Zpáteční letenky z Vídně na snové Seychely - 14.590 Kč.

30 komentářů
2015-06-23T20:17:35+02:00

O akci

Zpětně vnímám svou dovolenou na Seychelách jako jednu z nejvíce emotivních destinací. Krása místních běloskvoucích pláží, jenž je umocněna liduprázdnými zátokami, vám doslova sebere dech, který se navrátí teprve po několika dnech. Každý by si měl splnit svůj tajný sen v podobě návštěvy tyrkysové laguny Grand Anse na seychelském ostrůvku La Digue, kde jediným dopravním prostředkem je jízdní kolo.

V aktuální nabídce 3* etiopských aerolinií nalezneme letenky na trase Vídeň - Mahé s cenou 14.590 Kč. Přitom dlouhodobě nejlevnější letenku z Prahy ani Vídně nezakoupíte pod 23 tisíc. Lety jsou maximálně pohodlné a operované strojem Dreamliner (B787). Na cestě nestrávíte více jak 14 hodin s ideálními časy odletů i příletů, na které navazují žluté autobusy z Prahy za 1.080 Kč.

V průvodci se mimo jiné dozvíte, jak a za kolik se nejlépe přesouvat mezi ostrovy Mahé - Praslin - La Digue a který ostrov mne osobně nejvíce zaujal a každému doporučuji k návštěvě.

Další výdaje na cestu? V případě návštěvy dalších ostrovů budou stát lodní lístky 3,5 tisíce. Lepší ubytování se pohybuje v cenové relaci 1.800 - 2.000 Kč za pokoj a noc se snídaní. Půjčení auta na Mahé stojí 40 € za den. Jídlo v bufetech zakoupíte do 100 Kč za porci, případně lze využít klasických samoobsluh. Klasické restaurace nabízí jídla od 400 Kč. Vše podrobně v mém průvodci ze Seychel.

Zajímá vás ještě něco? Ptejte se.

Alternativou je let z Paříže s 15 hodinovým stopem v Nairobi

Možná máte ještě v paměti dřívější tip s letem přes keňské Nairobi (příspěvek zde). Tato levnější varianta však byla podmíněna nočním stopem v Nairobi, kde není možné opustit letiště bez toho, aniž byste si nevyřídili vízum.

Cena těchto letenek stále činí 10.390 Kč (kalendář termínů >>), avšak po připočítání přeletu do Paříže a jednoho dne na letišti tuto variantu nedoporučuji, alespoň do té chvíle, kdy nepovažujete nocování na letišti za romantické chvilky :)

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-23T20:17:35+02:00

30 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce