Po velké expanzi v letní sezóně přicházejí aerolinie Eurowings s dalšími novými destinacemi během zimního letového plánu 2022/2023. Nově se začne létat minimálně na 4 linkách, a to do Norska, Portugalska a Egypta.

Od listopadu bude Eurowings především ve spolupráci s cestovními kancelářemi nabízet pravidelné spojení z Prahy do egyptské Hurghady a Marsa Alam. Létat se má 1 týdně. Egypt ale dlouhodobě patří k nejžádanějším destinacím a během zimy vypraví konkurenční aerolinie Smartwings až na 6 letů denně. Dá se očekávat, že rotace budou přibývat.

Další přímé spojení zamíří na portugalský ostrov Madeiru. I zde očekáváme, že linka bude sloužit spíše pro klienty cestovních kanceláří, neboť Madeira v posledních měsících zažívá boom mezi organizovanými zájezdy. Létat se bude dvakrát týdně ve středu a neděli.

Poslední linka míří do norského hlavního města Osla, kam se má létat 4-krát týdně.

Lety společně s cenami jsou již nahrané na stránkách eurowings.com. Jedná se ale o základní tarif za maximální možnou částku, tedy ceny okolo 10 tisíc v jednom směru. Jakmile budou nahrané další, levnější místa, zcela jistě vás o nich budeme informovat v rámci akčních letenek.

Sdílej článek s přáteli

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Katka Tlapka

Hmm, ta Madeira mě docela dost zajímá. Jsem zvědavá, jestli budou letenky dostupnější, oproti stávající nabídce ČSA a Smartwings.

Odpovědět
před 14 dny
Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová

No teda nevím, od Eurowings už co se týče cen nic nečekám po jejich dohodě se Smartwings. Nějaký smysl to má snad jenom pro lidi z Prahy a středních Čech kvůli pohodlí. Nevím, co vůbec čekají od linky do Osla se svými cenami. Z Polska se tam lítá za pár stovek zpáteční, takže to jde příjemně spojit s rychlou návštěvou nějakého polského města.

před 14 dny
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

Třeba čekají, že to využijí hlavně Norové.

před 14 dny
Avatar uživatele superweb .
superweb .

Kdyz clovek bydli 5km d prazskeho letiste, tak je to casto o pohodli :) Ale o to vic me ty ceny v porovnani s dalsimi letisti v regionu stvou. Cim dal casteji litam hlavne mimoevropske lety, kde se ten rozdil projevuje vic - pokud neletim pracovne - z jinych letist v okoli.

Avatar uživatele

Přečti si také ...

Eurowings
Čtení na 1 minutu
Eurowings od zimy nabídne 4 nové destinace z Prahy
David Eiselt 2022-06-14T11:15:52+02:00 4 komentáře

Po velké expanzi v letní sezóně přicházejí aerolinie Eurowings s dalšími novými destinacemi během zimního letového plánu 2022/2023. Nově se začne létat minimálně na 4 linkách, a to do Norska,…

LOT
Čtení na 1 minutu
Praha získá přímé lety do thajského Krabi a na Madagaskar
David Eiselt 2022-04-12T15:30:43+02:00 9 komentářů

Cestovní kancelář Čedok dnes oznámila zimní novinky v rámci exotiky. Obnovuje plány s přímými lety z Prahy na Madagaskar a zcela nově zařadí do nabídky i přímé lety do Thajska, konkrétně do oblíbené…

Čaj na Hedvábné stezce
Čtení na 5 minut
Ničí superlevné letenky smysl cestování?
David Eiselt 2022-04-08T08:31:41+02:00 53 komentářů

Na začátku dubna nám přišlo do sídla firmy pravidelné nevyžádané čtivo v podobě cestovatelského čtvrtletníků TravelLife. Vždy si jej alespoň prolistuji a prohlédnu fotky, než skončí ve sběru.…

Ukrajinská vlajka ve tmě
Čtení na 1 minutu
Rezervujte si Airbnb na Ukrajině a cestu neplánujte
David Eiselt 2022-03-06T11:03:43+01:00 3 komentáře

Dnes ráno jsem četl článek na CNN o tom, jak lidé po celém světě rezervují soukromé ubytování na Ukrajině i přesto, že cestu do země z logických důvodů neplánují a plánovat ani nemohou. Jedná se o…

171 dalších článků