Nejlevnější parkování na letišti Schwechat ve Vídni - 1 €

Pro mě novinkou a zřejmě i pro další čtenáře portálu Cestujlevne.com je probíhající promo akce letiště Vídeň na levné parkování. Oficiální parking u letiště je totiž možné rezervovat pouze za 1 € a den nezávisle na počtu celkové doby pobytu. Toto rapidně ulehčuje rozhodování dopravy na letiště Schwechat. Alternativou zůstává autobusová linka Student Agency se zastávkou u letištního terminálu.

Parkování u letiště za 1 € je umožněno vždy pro prvních 100 rezervací v daném měsíci. Jedná se o Parking 3, který se nachází 4 minuty chůze od letištního terminálu

Rezervuj parkování za 1 €

Název promo akce nese označení "Parking like a world champion!". Za tip děkuji Patrikovi.

Kde zaparkovat na dalších letištích se věnuje obecný článek - Parkování na letišti.

Dobrý den, prosím o info jestli ještě funguje ta akce?a kde najdu promo kod?nemůžu ho nikde najít.....moc díky

Dobry den, zadala jsem ten promokod, na datum 10.cervna-21.cervna 2017 a napsalo mi to, ze je to neplatne :( ta promo akce uz zkoncila? Prosim o jakoukoliv radu/pomoc!!

Prodám levné parkování na letišti Vídeň, od 23.6. od 8 ráno do 7.7.2017 do 23 hod. Cena je 1400.

Avatar uživatele cekalici

mam zajem :-) cekalici@seznam.cz diky

Dobrý den, jestli máte jeste zájem tak se mi prosím můžete ozvat na telefon 602511196.

Avatar uživatele radecco

Ahoj, poradíte někdo kde vezmu ten promocode ? potřebuju parkovat od 22.01.2017 do 26.02.2017 díky...

Ahoj, na tuto akci žádný promocode nefunguje. Za 1€ denně parkuje prvních 100 rezervací v daném měsíci, cena se ukáže automaticky. Takže pokud se vám ukazuje cena vyšší, už vás na leden předběhlo minimálně 100 lidí :(

Avatar uživatele michaelaficova

Ahoj, jaký musím zadat promotion code? Díky za odpověď:-)

Avatar uživatele M.posingerova

Ahoj, já teda tu akci nemůžu vubec najit.Potrebovala bych 8 dní od 21-28 září.Může mi někdo, prosím, pomoc, jak se na tu akci dostanu?Moc děkuji,Magda

Ahoj Magdo, akce pro prvních 100 zákazníků v daném měsíci. Pokud je teď září, je logické, že 100 lidí si svůj parking koupili už třeba v dubnu.

Ahoj, od Nového roku už tato akce není? Potřebovali bychom na duben 2017. Je pozdě nebo naopak moc brzy nebo už tato akce skončila? Díky moc za odpověď.

Nechápu, jak to funguje. Teď jsem prošel všechny termíny týden po týdnu na příští 2 roky a parkování za euro lze koupit na prosinec 2016 - řekl bych, že celý měsíc. Žádný jiný termín za tuto cenu jsem neobjevil. Taky bych potřeboval duben 2017... Víceméně jsem smířen s tím, že budu parkovat ve Fischamendu.

Možná, že akce končí prosincem 2016...uvidíme, no.

Akce byla pouze do prosince 2016, tak bohužel:-(

Avatar uživatele eldoren

Parkování Víden (parkujte jako mistri světa) za jedno Euro na den opet aktuální ,právě jsem rezervoval termín květen 2017 na 17 dni 17euro

Super, díky za informaci! Koupeno rovněž na duben-květen 2017, 15dní/15EUR.

Mirku díky moc za info!:-)

Avatar uživatele cihlis

Ahoj nevím jestli dělám něco blbě potřebovala bych parkovat od 20.1.2017-8.2.2017 a nebo nějaká jiná levná alternativa? máme 2 auta...díky všem za tiop

Je dost pravděpodobný, že blbě nic neděláš, jen už je to prostě vyprodáno na daný měsíc. Bývá klidně i půl roku dopředu. Zkus kouknout na Mazur Parking, je to relativně cenově příznivá alternativa.

Spíš se obávám, že akce již skončila.

Tak vzhledem k tomu, že jsem rezervoval předevčírem a jak psal před pár dny tady Mirek výše, že akce opět běží, tak jsem si téměř jistý, že neskončila, ale prostě na dané dny je vyprodáno.

Avatar uživatele milan.jiricek

Navíc teď už to není pro prvních 100 rezervací v měsíci, ale pouze prvních 50.

Avatar uživatele pavprudil

Dnes jsem kupoval parkování na březen 2017 a v pohodě 1 den za 1 euro. Za 4 dny jsem zaplatil 4 eura a žádný stres...

Možná i rada pro ostatní, ale uvidíme, jak to bude probíhat ve Vídni- chtěli jsme v dubnu 24 dní, ale systém se tvářil, že máme peška. Zkusila jsem po dni ubírat od konce, a 21 dní mi v pohodě nabídl. Dokoupili jsme ještě ty tři dny za tři eura, ale nevím, zda to platební automat při výjezdu žvejkne, protože logicky s autem nevyjedeme a nevjedeme zpět po třech týdnech. No co už, když tak to na místě doplatíme, pořád je to krásná cena.

Oni to tam myslím někde píšou, že max 21 dní.

A je to i logicke,aby se vyhnuli spekulacim.Divala jsem se i do podminek, a zbyle dny je nutno doplatit,neni mozne to poskladat z vice voucheru.

Spíš by mě teda zajímalo, jak tučný doplatek to za ty tři dny bude- vzhledem k normálním cenám na C3 se obávám nepříjemného překvapení...

Avatar uživatele pavlina.uhrinova

Perfektní sleva, dnes jsem koupila 4 parkovací dny na září 2016 za 4 EURA, paráda :-) !

Avatar uživatele nikola

Pustí mě na parkoviště i o den později(13.11) než jsem si zakoupila parkování (12.11-26.11) ? Prosím o odpověď. Nevím co s tím:(

S tím by neměl být problém, protože si rezervujte od-do.

Avatar uživatele mkopr

Zaplatil jsem si 4 dny s promoakci platebni kartou, ale nevim, jak postupovat na letisti - vlozim nekam platebni kartu a system pozna slevu?

Musíš mít čárový kód s rezervací, ten naskenuješ u vjezdu.

Avatar uživatele mkopr

Aha,ale zadny mi na email nedošel,ale platba byla provedena

Avatar uživatele jaroslav.sykora

Zdar cestovatelé...mám možná lajcký dotaz, ale i tak poprosím o odpověď. Je možné ve Vídni nechat na 2týdny automobil, ikdyž odlétám z Budapešti ? Přílet je do Vídně...Děkuji za odpověď

Je úplně jedno jestli někam letíš nebo jdeš na koupit :-) Prostě jen "parkoviště".

Avatar uživatele lebedovaiva

Ahoj, rosím infokde získám propagační kod?

Jaký kód?

Avatar uživatele nikola

prosím o radu. Koupila jsem si parkovaní s termínem 12-26 listopadu, změnili nám letenky na 13-27, nevím zda můžu vjet na parkoviště o den později ? za 27 vím ze doplatím. ale nevím zda mě tam pustí 13.11. děkuji moc za radu

Avatar uživatele mandarinka

Hladam parking od 12,3,2016 - 2,4,2016 a najnizsiu cenu mi to hadze 174 eur parkovisko C... je sanca dostat to lacnejsie?

Avatar uživatele speta.mv

Doporucuju parkovat v P+R dome na Franzosengraben 2. Cena 3,2 na den. Clovek se tam dostane pohodlne z dalnice od Breclavi/Mikulova. Odtud lze nejlepe vyuzit Blagbus za 5EUR (15 min jezdi kazdou hodinu), v pripade pruseru alternativne metrem U3 (2,4 listek) do centra na CAT (jezdi kazdou pulhodinu cca 19EUR zpatecni).

Avatar uživatele ondrej.masin

Paráda! Moc díky za tip, právě jsme zaplatili parkování na období 14.12. - 1.1. a šlo to hladce!

Avatar uživatele pepino38

14.12. - 4.1.2015 22 euro!! paráda...děkuji!!!

Avatar uživatele Nela.grycova

Ten říjen už je pryc? :( Děkuji za informaci

Avatar uživatele cestuj

Ahoj, tak pro mne už vyprodáno. Funguje ten Fischamend, co zmiňoval Honza v lednu? Můžu se na to spolehnout? Nebo jiný tip na 15 dní? Na http://www.viennaairportparking.sk/ za to chtějí €60, ale možná to je zbytečné. Díky!

Avatar uživatele hnupinek

Zdravim. Dekujeme za super tip, vyuzili jsme ho, jen jsem hloupy a odjezd sem nechal defaultne na 18:00 pritom to stihame nejdrive tak v 19:00. Netusi nekdo co se stane -> jaka taxa nabiha za hodinu/dve navic jestli dle tarifu http://www.viennaairport.com/jart/prj3/va/uploads/data-uploads/Passagier/Parken/VIE_Parkpreise_en.pdf nebo nejaka nizsi? Diky

Načíst všechny komentáře