Pro mě novinkou a zřejmě i pro další čtenáře portálu Cestujlevne.com je probíhající promo akce letiště Vídeň na levné parkování. Oficiální parking u letiště je totiž možné rezervovat pouze za 1 € a den nezávisle na počtu celkové doby pobytu. Toto rapidně ulehčuje rozhodování dopravy na letiště Schwechat. Alternativou zůstává autobusová linka Student Agency se zastávkou u letištního terminálu.

Parkování u letiště za 1 € je umožněno vždy pro prvních 100 rezervací v daném měsíci. Jedná se o Parking 3, který se nachází 4 minuty chůze od letištního terminálu

Rezervuj parkování za 1 €

Název promo akce nese označení "Parking like a world champion!". Za tip děkuji Patrikovi.

Kde zaparkovat na dalších letištích se věnuje obecný článek - Parkování na letišti.

XYZ, Schwechat. THE BEST PARKING SPACE

Mate někdo zkušenosti z parkovištěm Mazur ? kousek od letiště ve Vídni .

Musí se tam nechávat aj kliče od auta ?

Avatar uživatele Odi
Odi

Ne, klíče se nenechávají, nikdo tam osobně není. Není nutná ani rezervace dopředu, místo se najde. Pro 8 denní parkování kupuji parkovací kartu u Student Agenci za asi 56 euro, tou pak při odjezdu zaplatím.

Ahoj, ta promo akce Parking like a world champion platí ještě? Předpokládám, že asi ne, tak abych se nesnažila zbytečně.

Taky by mě to zajímalo pro květen.

Nedalo mi to a zkusil jsem to. Právě teď, hned po půlnoci 1. den v měsíci. A nic :-D

• (upraveno 2019-02-01T06:26:35+01:00)

Ono i když ta akce běžela, tak nebyla šance objednat na daný měsíc (dokonce ani první den v měsíci:), bylo třeba objednávat řádově několik měsíců dopředu a mít štěstí, aby se k tomu člověk dostal.

Taky jsem to dnes zkusila, v pravou půlnoc na červenec a bez úspěchu. Takže už to nejspíš neplatí.

Nešlape to. Nesmysl za 1€ . Byl jsem na netu hned po půlnoci a nic. By mě zajímalo jestli někdo získal parkování za 1€

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
  • Přidal se před 11 měs

Tahle akce je 4 roky uz stara 😀 to si vazne nekdo mysli, ze to bude dneska jeste tak fungovat 😀

:-))) By ještě mohli průbnout nějakou čtyři roky starou error fare... Co kdyby;-)

Zdravím, máte někdo zkušenost s parkováním na Parken beim Flughafen, Mazuru, nebo podobném levném parkovišti? Parktiger nevyužiji, protože letíme brzo ráno a vlakem se na letiště nestihneme dostat včas.

Ahoj. Mám dobrou zkušenost s Parken beim Flughafen : https://www.parken-beim-flughafen.at/

Vše fungovalo jak mělo, dodávkou nás dovezli v 2 hod. ráno na letiště k našemu terminálu, zpět nás u letu čekali také. Stačí zadat na webu čísla letů. Cesta na letiště / z letiště ca. 15 minut.

Avatar uživatele Daniel
Daniel

to taky nevypadá špatně, mrkni, ale i ještě jednou na ten parktiger - dá se tam i jet taxi (popř. Uber) za cca 15 euro, takže ho můžeš využít na cestu na letiště a z letiště pak za 1,8 vlakem. Já to tak asi udělám v únoru - díval jsem se na Mazur a i kdybych jel tím taxíkem z/na letiště, tak to vyjde stejně jako Mazur (díval jsem se na týden), možná o trochu levněji a když stihnu v jednom směru vlak, tak to bude bonus :) a když jste třeba ve 4, tak už vůbec není co řešit...

Dobrý den,

neporadíte levný parking na tři dny? Díky

https://parktiger.at/ ... s ukuponem PARKTIGER10 jste na 3,6€ denně!

Ahoj, nabízím 8-denní parkování na Mazuru - běžná cena 79 EUR, přes Student Agency 53 EUR, moje cena - kolik nabídnete. Platnost kupónu do 3/2020. Letěli jsme v září z Vídně a nakonec nevyužili. Pro toho, kdo chce mít klid, je Mazur ideální. Parkoviště je asi 3 km od terminálu a na jako jediné jezdí ZDARMA letištní shuttlebus 2-3x za hodinu. Honza, tel. 603 247 671.

Avatar uživatele niemandos
niemandos

Nechci se hádat, ale sám jsem kupoval kupon před 3 měsíci a platnost byla do 3/2019, takže o tom roku 2020 lehce pochybuji.

Bral bych ho za 400.- pokud je teda platný..aspoň do 2/2019

Nevíte jak je to z parkováním v průběhu srpna 2018??

Avatar uživatele Marek Sourak

Taky se ptala před 3 měsíci :D

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

@muze se hodit

As a little present you get 10% discount on your next booking! Your coupon code is: PARKTIGER10

parktiger.at

Avatar uživatele Dastyinlan
Dastyinlan

Hello, do you have some discount coupon now???

Pořád funguje, teď jsem využil, díky. The code still works on 05/12/18, thanks.

Teď mají solidní akce i na Mazuru (Mazur Specials - slevy 20-35%), takže v některých případech se člověk dostane na cenu srovnatelnou se slevovými parkovacími kartami.

Díky letištnímu busu odpadá proti mnoha jiným levným parkovištím bez další dopravy nutnost použít taxi (běžně 15 EUR jízda)

Funguje tato akce? chtěl bych na zaří ale už mi to nic nenašlo. nebo musim čekat až na 1.9 a pak to teprve zkusit?

podle mého názoru tato akce uz nefunguje. :(. Muzete zkusit parktiger.at. 4 eur/den. U vlakové zastávky - 1,7 eur - jedna cesta vlakem (2 zastávky).

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

todle je hodne dobry, jako za 4 ecka denne... neni co resit

Dobrý den, prosím o info jestli ještě funguje ta akce?a kde najdu promo kod?nemůžu ho nikde najít.....moc díky

Dobry den, zadala jsem ten promokod, na datum 10.cervna-21.cervna 2017 a napsalo mi to, ze je to neplatne :( ta promo akce uz zkoncila? Prosim o jakoukoliv radu/pomoc!!
Radek Maloň

Prodám levné parkování na letišti Vídeň, od 23.6. od 8 ráno do 7.7.2017 do 23 hod. Cena je 1400.

Avatar uživatele cekalici
cekalici

mam zajem :-) cekalici@seznam.cz diky

Radek Maloň

Dobrý den, jestli máte jeste zájem tak se mi prosím můžete ozvat na telefon 602511196.

Avatar uživatele radecco
radecco

Ahoj, poradíte někdo kde vezmu ten promocode ? potřebuju parkovat od 22.01.2017 do 26.02.2017 díky...

Kryštof Hájek

Ahoj, na tuto akci žádný promocode nefunguje. Za 1€ denně parkuje prvních 100 rezervací v daném měsíci, cena se ukáže automaticky. Takže pokud se vám ukazuje cena vyšší, už vás na leden předběhlo minimálně 100 lidí :(

Avatar uživatele michaelaficova
michaelaficova

Ahoj, jaký musím zadat promotion code? Díky za odpověď:-)

Avatar uživatele M.posingerova
M.posingerova

Ahoj, já teda tu akci nemůžu vubec najit.Potrebovala bych 8 dní od 21-28 září.Může mi někdo, prosím, pomoc, jak se na tu akci dostanu?Moc děkuji,Magda

Ahoj Magdo, akce pro prvních 100 zákazníků v daném měsíci. Pokud je teď září, je logické, že 100 lidí si svůj parking koupili už třeba v dubnu.

Mandarinka

Ahoj, od Nového roku už tato akce není? Potřebovali bychom na duben 2017. Je pozdě nebo naopak moc brzy nebo už tato akce skončila? Díky moc za odpověď.

Nechápu, jak to funguje. Teď jsem prošel všechny termíny týden po týdnu na příští 2 roky a parkování za euro lze koupit na prosinec 2016 - řekl bych, že celý měsíc. Žádný jiný termín za tuto cenu jsem neobjevil. Taky bych potřeboval duben 2017... Víceméně jsem smířen s tím, že budu parkovat ve Fischamendu.

Mandarinka

Možná, že akce končí prosincem 2016...uvidíme, no.

Akce byla pouze do prosince 2016, tak bohužel:-(

Avatar uživatele eldoren
eldoren

Parkování Víden (parkujte jako mistri světa) za jedno Euro na den opet aktuální ,právě jsem rezervoval termín květen 2017 na 17 dni 17euro

Super, díky za informaci! Koupeno rovněž na duben-květen 2017, 15dní/15EUR.

Mirku díky moc za info!:-)

Avatar uživatele cihlis
cihlis

Ahoj nevím jestli dělám něco blbě potřebovala bych parkovat od 20.1.2017-8.2.2017 a nebo nějaká jiná levná alternativa? máme 2 auta...díky všem za tiop

Je dost pravděpodobný, že blbě nic neděláš, jen už je to prostě vyprodáno na daný měsíc. Bývá klidně i půl roku dopředu. Zkus kouknout na Mazur Parking, je to relativně cenově příznivá alternativa.

Spíš se obávám, že akce již skončila.

Tak vzhledem k tomu, že jsem rezervoval předevčírem a jak psal před pár dny tady Mirek výše, že akce opět běží, tak jsem si téměř jistý, že neskončila, ale prostě na dané dny je vyprodáno.

Avatar uživatele milan.jiricek
milan.jiricek

Navíc teď už to není pro prvních 100 rezervací v měsíci, ale pouze prvních 50.

Avatar uživatele pavprudil
pavprudil

Dnes jsem kupoval parkování na březen 2017 a v pohodě 1 den za 1 euro. Za 4 dny jsem zaplatil 4 eura a žádný stres...

Mandarinka

Možná i rada pro ostatní, ale uvidíme, jak to bude probíhat ve Vídni- chtěli jsme v dubnu 24 dní, ale systém se tvářil, že máme peška. Zkusila jsem po dni ubírat od konce, a 21 dní mi v pohodě nabídl. Dokoupili jsme ještě ty tři dny za tři eura, ale nevím, zda to platební automat při výjezdu žvejkne, protože logicky s autem nevyjedeme a nevjedeme zpět po třech týdnech. No co už, když tak to na místě doplatíme, pořád je to krásná cena.

Oni to tam myslím někde píšou, že max 21 dní.

Mandarinka

A je to i logicke,aby se vyhnuli spekulacim.Divala jsem se i do podminek, a zbyle dny je nutno doplatit,neni mozne to poskladat z vice voucheru.

Mandarinka

Spíš by mě teda zajímalo, jak tučný doplatek to za ty tři dny bude- vzhledem k normálním cenám na C3 se obávám nepříjemného překvapení...

Avatar uživatele pavlina.uhrinova
pavlina.uhrinova

Perfektní sleva, dnes jsem koupila 4 parkovací dny na září 2016 za 4 EURA, paráda :-) !

Avatar uživatele nikola
nikola

Pustí mě na parkoviště i o den později(13.11) než jsem si zakoupila parkování (12.11-26.11) ? Prosím o odpověď. Nevím co s tím:(

S tím by neměl být problém, protože si rezervujte od-do.

Avatar uživatele mkopr
mkopr

Zaplatil jsem si 4 dny s promoakci platebni kartou, ale nevim, jak postupovat na letisti - vlozim nekam platebni kartu a system pozna slevu?

Musíš mít čárový kód s rezervací, ten naskenuješ u vjezdu.

Avatar uživatele mkopr
mkopr

Aha,ale zadny mi na email nedošel,ale platba byla provedena

Načíst všechny komentáře

Co si zabalit do letadla nejen na dálkový let
David Eiselt 2019-07-18T10:04:00+02:00 8 komentářů

Cestování milujeme všichni, na tom se asi shodneme. Ale kdo z vás má upřímně rád ten dlouhý čas strávený v letadle několik hodin na jednom místě? Létání je určitá forma adrenalinu, jíž se vyrovná jen…

Mezinárodní řidičský průkaz
Kryštof Hájek 2019-07-15T12:14:00+02:00 3 komentáře

Míříte za hranice České republiky či Slovenska a chystáte se usednout za volant automobilu nebo řídítka skútru? Pak budete možná potřebovat vyřídit mezinárodní řidičský průkaz, bez něhož se…

Nejlepší místa v letadle a které sedadlo si zvolit?
Kryštof Hájek 2019-07-03T11:44:00+02:00 13 komentářů

Trápíte se s otázkou, v které části letadla sedět z pohledu komfortu a jakou sedačku v celém letadle nejlépe zvolit? V tomto článku si ukážeme, jak získat ta nejlepší sedadla v letadle.  …

Jméno na letence a jak řešit různé chyby a překlepy
David Eiselt 2019-07-01T13:06:00+02:00 26 komentářů

Pojďme se podívat na to, jak se správně vyplňuje jméno na letence a co dělat v případě vznikne-li nám nějaký problém ať už formou překlepu, či nutnosti změny celého jména na letence. Níže najdete…