Nejlevnější parkování na letišti Schwechat ve Vídni - 1 €

• ...
  • Blog
  • Ostatní
  • Nejlevnější parkování na letišti Schwechat ve Vídni - 1 €

Pro mě novinkou a zřejmě i pro další čtenáře portálu Cestujlevne.com je probíhající promo akce letiště Vídeň na levné parkování. Oficiální parking u letiště je totiž možné rezervovat pouze za 1 € a den nezávisle na počtu celkové doby pobytu. Toto rapidně ulehčuje rozhodování dopravy na letiště Schwechat. Alternativou zůstává autobusová linka Student Agency se zastávkou u letištního terminálu.

Parkování u letiště za 1 € je umožněno vždy pro prvních 100 rezervací v daném měsíci. Jedná se o Parking 3, který se nachází 4 minuty chůze od letištního terminálu

Rezervuj parkování za 1 €

Název promo akce nese označení "Parking like a world champion!". Za tip děkuji Patrikovi.

Kde zaparkovat na dalších letištích se věnuje obecný článek - Parkování na letišti.

Dobrý den,

neporadíte levný parking na tři dny? Díky

Ahoj, nabízím 8-denní parkování na Mazuru - běžná cena 79 EUR, přes Student Agency 53 EUR, moje cena - kolik nabídnete. Platnost kupónu do 3/2020. Letěli jsme v září z Vídně a nakonec nevyužili. Pro toho, kdo chce mít klid, je Mazur ideální. Parkoviště je asi 3 km od terminálu a na jako jediné jezdí ZDARMA letištní shuttlebus 2-3x za hodinu. Honza, tel. 603 247 671.

Avatar uživatele niemandos
niemandos

Nechci se hádat, ale sám jsem kupoval kupon před 3 měsíci a platnost byla do 3/2019, takže o tom roku 2020 lehce pochybuji.

Bral bych ho za 400.- pokud je teda platný..aspoň do 2/2019

Nevíte jak je to z parkováním v průběhu srpna 2018??

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

To uz jsi propasla :)

Kryštof Hájek

Taky se ptala před 3 měsíci :D

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

@muze se hodit

As a little present you get 10% discount on your next booking! Your coupon code is: PARKTIGER10

parktiger.at

Avatar uživatele Dastyinlan
Dastyinlan

Hello, do you have some discount coupon now???

Teď mají solidní akce i na Mazuru (Mazur Specials - slevy 20-35%), takže v některých případech se člověk dostane na cenu srovnatelnou se slevovými parkovacími kartami.

Díky letištnímu busu odpadá proti mnoha jiným levným parkovištím bez další dopravy nutnost použít taxi (běžně 15 EUR jízda)

Funguje tato akce? chtěl bych na zaří ale už mi to nic nenašlo. nebo musim čekat až na 1.9 a pak to teprve zkusit?

podle mého názoru tato akce uz nefunguje. :(. Muzete zkusit parktiger.at. 4 eur/den. U vlakové zastávky - 1,7 eur - jedna cesta vlakem (2 zastávky).

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

todle je hodne dobry, jako za 4 ecka denne... neni co resit

Dobrý den, prosím o info jestli ještě funguje ta akce?a kde najdu promo kod?nemůžu ho nikde najít.....moc díky

Dobry den, zadala jsem ten promokod, na datum 10.cervna-21.cervna 2017 a napsalo mi to, ze je to neplatne :( ta promo akce uz zkoncila? Prosim o jakoukoliv radu/pomoc!!
Radek Maloň

Prodám levné parkování na letišti Vídeň, od 23.6. od 8 ráno do 7.7.2017 do 23 hod. Cena je 1400.

Avatar uživatele cekalici
cekalici

mam zajem :-) cekalici@seznam.cz diky

Radek Maloň

Dobrý den, jestli máte jeste zájem tak se mi prosím můžete ozvat na telefon 602511196.

Avatar uživatele radecco
radecco

Ahoj, poradíte někdo kde vezmu ten promocode ? potřebuju parkovat od 22.01.2017 do 26.02.2017 díky...

Kryštof Hájek

Ahoj, na tuto akci žádný promocode nefunguje. Za 1€ denně parkuje prvních 100 rezervací v daném měsíci, cena se ukáže automaticky. Takže pokud se vám ukazuje cena vyšší, už vás na leden předběhlo minimálně 100 lidí :(

Avatar uživatele michaelaficova
michaelaficova

Ahoj, jaký musím zadat promotion code? Díky za odpověď:-)

Avatar uživatele M.posingerova
M.posingerova

Ahoj, já teda tu akci nemůžu vubec najit.Potrebovala bych 8 dní od 21-28 září.Může mi někdo, prosím, pomoc, jak se na tu akci dostanu?Moc děkuji,Magda

Ahoj Magdo, akce pro prvních 100 zákazníků v daném měsíci. Pokud je teď září, je logické, že 100 lidí si svůj parking koupili už třeba v dubnu.

Mandarinka

Ahoj, od Nového roku už tato akce není? Potřebovali bychom na duben 2017. Je pozdě nebo naopak moc brzy nebo už tato akce skončila? Díky moc za odpověď.

Nechápu, jak to funguje. Teď jsem prošel všechny termíny týden po týdnu na příští 2 roky a parkování za euro lze koupit na prosinec 2016 - řekl bych, že celý měsíc. Žádný jiný termín za tuto cenu jsem neobjevil. Taky bych potřeboval duben 2017... Víceméně jsem smířen s tím, že budu parkovat ve Fischamendu.

Mandarinka

Možná, že akce končí prosincem 2016...uvidíme, no.

Akce byla pouze do prosince 2016, tak bohužel:-(

Avatar uživatele eldoren
eldoren

Parkování Víden (parkujte jako mistri světa) za jedno Euro na den opet aktuální ,právě jsem rezervoval termín květen 2017 na 17 dni 17euro

Super, díky za informaci! Koupeno rovněž na duben-květen 2017, 15dní/15EUR.

Mirku díky moc za info!:-)

Avatar uživatele cihlis
cihlis

Ahoj nevím jestli dělám něco blbě potřebovala bych parkovat od 20.1.2017-8.2.2017 a nebo nějaká jiná levná alternativa? máme 2 auta...díky všem za tiop

Je dost pravděpodobný, že blbě nic neděláš, jen už je to prostě vyprodáno na daný měsíc. Bývá klidně i půl roku dopředu. Zkus kouknout na Mazur Parking, je to relativně cenově příznivá alternativa.

Spíš se obávám, že akce již skončila.

Tak vzhledem k tomu, že jsem rezervoval předevčírem a jak psal před pár dny tady Mirek výše, že akce opět běží, tak jsem si téměř jistý, že neskončila, ale prostě na dané dny je vyprodáno.

Avatar uživatele milan.jiricek
milan.jiricek

Navíc teď už to není pro prvních 100 rezervací v měsíci, ale pouze prvních 50.

Avatar uživatele pavprudil
pavprudil

Dnes jsem kupoval parkování na březen 2017 a v pohodě 1 den za 1 euro. Za 4 dny jsem zaplatil 4 eura a žádný stres...

Mandarinka

Možná i rada pro ostatní, ale uvidíme, jak to bude probíhat ve Vídni- chtěli jsme v dubnu 24 dní, ale systém se tvářil, že máme peška. Zkusila jsem po dni ubírat od konce, a 21 dní mi v pohodě nabídl. Dokoupili jsme ještě ty tři dny za tři eura, ale nevím, zda to platební automat při výjezdu žvejkne, protože logicky s autem nevyjedeme a nevjedeme zpět po třech týdnech. No co už, když tak to na místě doplatíme, pořád je to krásná cena.

Oni to tam myslím někde píšou, že max 21 dní.

Mandarinka

A je to i logicke,aby se vyhnuli spekulacim.Divala jsem se i do podminek, a zbyle dny je nutno doplatit,neni mozne to poskladat z vice voucheru.

Mandarinka

Spíš by mě teda zajímalo, jak tučný doplatek to za ty tři dny bude- vzhledem k normálním cenám na C3 se obávám nepříjemného překvapení...

Avatar uživatele pavlina.uhrinova
pavlina.uhrinova

Perfektní sleva, dnes jsem koupila 4 parkovací dny na září 2016 za 4 EURA, paráda :-) !

Avatar uživatele nikola
nikola

Pustí mě na parkoviště i o den později(13.11) než jsem si zakoupila parkování (12.11-26.11) ? Prosím o odpověď. Nevím co s tím:(

S tím by neměl být problém, protože si rezervujte od-do.

Avatar uživatele mkopr
mkopr

Zaplatil jsem si 4 dny s promoakci platebni kartou, ale nevim, jak postupovat na letisti - vlozim nekam platebni kartu a system pozna slevu?

Musíš mít čárový kód s rezervací, ten naskenuješ u vjezdu.

Avatar uživatele mkopr
mkopr

Aha,ale zadny mi na email nedošel,ale platba byla provedena

Avatar uživatele jaroslav.sykora
jaroslav.sykora

Zdar cestovatelé...mám možná lajcký dotaz, ale i tak poprosím o odpověď. Je možné ve Vídni nechat na 2týdny automobil, ikdyž odlétám z Budapešti ? Přílet je do Vídně...Děkuji za odpověď

Je úplně jedno jestli někam letíš nebo jdeš na koupit :-) Prostě jen "parkoviště".

Avatar uživatele lebedovaiva
lebedovaiva

Ahoj, rosím infokde získám propagační kod?

Jaký kód?

Avatar uživatele nikola
nikola

prosím o radu. Koupila jsem si parkovaní s termínem 12-26 listopadu, změnili nám letenky na 13-27, nevím zda můžu vjet na parkoviště o den později ? za 27 vím ze doplatím. ale nevím zda mě tam pustí 13.11. děkuji moc za radu

Avatar uživatele mandarinka
mandarinka

Hladam parking od 12,3,2016 - 2,4,2016 a najnizsiu cenu mi to hadze 174 eur parkovisko C... je sanca dostat to lacnejsie?

Načíst všechny komentáře

Tvořte čtivější cestopisy s těmito 14 praktickými tipy
napsal David Eiselt 2018-09-26T22:43:00+02:00 2 komentáře

Cestujlevne.com už není jen o letenkách a průvodcích. Vždy bylo a je hlavně o vás a vašich příbězích z cest. A právě proto jsme spustili platformu pro sdílení vašich zážitků a příběhů. Mnozí z…

Záruka odletu k přípojům Regiojetu na evropská letiště
napsal David Eiselt 2018-06-01T12:20:33+02:00 4 komentáře

Největší tuzemský dopravce Regiojet přináší od 1.6. 2018 novinku pro všechny cestovatele, kteří míří na svou dovolenou z mezinárodních letišť v okolí a jako svůj přískok využijí právě autobusů či…

Jak si rezervovat sedadlo v letadle?
napsal Kryštof Hájek 2018-05-25T13:47:00+02:00 39 komentářů

Milujete výhledy z okénka nebo naopak nesnášíte, když se na toaletu musíte prodírat přes dva cizí spolucestující? Cestujete s partou a chcete mít jistotu, že budete sedět pohromadě? Situací, ve…

Emirates 2x denně do Prahy
napsal Kryštof Hájek 2018-03-27T11:09:00+02:00 5 komentářů

Po měsících dohadů dnes oblíbená letecká společnost Emirates konečně vydala oficiální tiskovou zprávu o přidání druhé denní frekvence mezi Prahou a Dubají. K odpolednímu letu, který se létá s…