Tipy jak na nejlevnější parkování na letišti

Je zvláštní, že ze všech stran slyšíme jen o tom, jak je pražské letiště předražené. Přitom existuje mnoho možností, díky kterým pro vás bude letištěm nejlevnějším. Nemusíte chodit do restaurací, stačí využít letištní kantýnu, mekáč nebo Billu. Stejně tak nemusíte parkovat na hlavním parkingu, nýbrž využít jeden z námi ověřených tipů na levné parkování u letiště Praha Václava Havla.

Letiště Praha Václava Havla

Parkování zdarma

Zaparkovat v okolí letiště Praha můžete zdarma na veřejných stáních. Mou oblíbenou variantou je plácek v ulici U letištěTato ulice nabízí prostor pro cca 9 parkovacích stání a proto bývá často plná, rozhodně však doporučuji vždy nejprve zajet sem a pak se případně přesouvat dále. Autobusová zastávka na znamení U padesátníku je ihned u cesty (bus č. 119, 179).

Druhou variantou je vzdálenější ulice Za vokovickou vozovnou, u které naleznete autobusovou zastávku Divoká Šárka s autobusy č. 119 a 179. Nejen tato ulice, nýbrž celá bytová zástavba v dané lokalitě, je vhodná pro dlouhodobé parkování. Míst k zaparkování je dostatek.

Posledním tipem je parkování u nákupního centra Metropole na pražském Zličíně (vjezd povolen v čase 09 - 24h, výjezd neomezeně). Autobus č. 100 jezdí ze Zličína každých 15 minut a cesta na letiště zabere též čtvrt hodinku jízdy.

Pokud cestujete v rámci organizovaných zájezdů, rezervujte jej přes portál dovolena.cz. Zde téměř ke každému zájezdu obdržíte parkování po dobu pobytu v areálu Goparking.cz.

Hlídaná parkoviště

Ceníte si vašeho plechového miláčka nadevše? Pak je potřeba zvolit hlídaná parkoviště. Kromě oficiálních parkovacích míst provozovaných správou letiště, existují v okolí desítky menších a větších firem nabízejících parkování včetně transferu z/na letiště. Zde je několik námi ověřených firem.
  • Parkia.cz je projekt cestovní agentury Invia. V okolí letiště nabízí nejlevnější možnost týdenního parkování, a to díky svým akčním nabídkám v podobě první auto v daný den parkuje za 9 Kč na týden. Této nabídky využijte zejména v případě, že budete objednávat parkování s předstihem. Využijte promo kód cestujlevne na parkování s 10% slevou.
Rezervuj parking za 9 Kč
  • Goparking.cz je nejznámějším a největším soukromým parkovištěm v okolí letiště Praha. Nabízí kompletně střežené stání aut kamerovými systémy stejně tak jako bezplatný odvoz a svoz na letiště. To ostatně všechny parkoviště v okolí. Promo kód clc001 vás opravňuje k využití akčních cen (výhodnější parkování až o 10%).
Goparking se slevou až 10%

Vídeň a parkování za 1 € na den

Vídeňské letiště Schwechat nabízí každý měsíc pro prvních 100 zákazníků parkování za 1 € na den. Nezáleží přitom, zda budete parkovat jeden den nebo 2 či 3 týdny. Jakmile jste jeden z prvních sta, máte tento zvýhodněný tarif. Alternativou k cestě na vídeňské letiště jsou autobusové jízdenky od Student Agency - jezdí 10x denně a staví přímo na letišti.

Katovice se slevou 90%

Touto nabídkou láká letiště v Katovicích cestovatele z České republiky a Slovenska, kterým nabízí dlouhodobé parkovací stání na Parkingu 1 se slevou 90%, případně na střeženém stání Parkingu 3 s 25%. Sleva platí pouze pro vozidla s českou a slovenskou SPZ a například týden stání vychází na necelých 100 Kč. Pro uplatnění slevy si vyzvedněte kartičku Silesia na informacích v letištním terminálu - tu předložíte při výjezdu k uplatnění slevy.

Letiště v Německu

Začíná-li vaše cesta na některém z německých letišť, nezoufejte. Ceny za parkování snadno porovnáte díky portálu holidayextras.de. V databázi mají jak oficiální parkingy, tak i ty vzdálenější s transferem k terminálu zdarma. V nabídce naleznete mimo hlavních letišť v Mnichově, Frankfurtu, Norimberku, Drážďanech, Lipsku, Berlíně a dalších také letiště v Bratislavě, Vídni, Amsterdamu, Varšavě a dalších městech.

Opravdu je nutné jet na letiště autem?

Ne vždy je zcela nutné se dopravit na odletové letiště vlastním automobilem. Mimo Českou republiku je vhodné využít autobusového dopravce Student Agency, který vás doveze přímo k terminálu, a to na letištích ve Vídni, Frankfurtu, Mnichově, Norimberku, Drážďanech či Berlíně.

Jízdenky se Student Agency na letiště

Novinkou v závěru roku 2014 jsou pak kombinovaná spojení na letiště v Krakově a Katovicích se společnostmi RegioJet a Leo express, kteří vás dovezou na nádraží v Ostravě, odkud pojedete pohodlnými minibusy až na letiště.

Při cestě na letiště Praha Václava Havla je možné využít též výhodné železniční jízdenky VLAK + letiště od Českých drah.

Máte další tip na levné parkování u středoevropských letišť? Neváhejte se o ně podělit s námi i dalšími čtenáři. Děkujeme.

V červnu 2017 ověřeno parkování v OC Šestka v délce 17 dní bez odtahu ani žádných škod na autě. Parkováno pod rampou na střechu.

a je prosim stale bez zavor? mohu vjet kdykoliv? dekuji

Avatar uživatele karel

Kde parkujete v Praze u letiště? potřebuju tip pro šéfa, má drahé auto.....

Avatar uživatele Daniell

hele mrkni se určitě na air-parking, jezdím tam parkovat už skoro dva roky, dvakrát měsíčně tam stojím a super zkušenost :-)

Avatar uživatele tell

Tam také parkuji, cestujeme hodně s dětmi a oni maj vlastní autosedačky pro děti, takže je super, že nemusíme předělávat ty naše

Avatar uživatele Karla

To je super parkoviště, kluci mi vždy pomůžou s kuframa a auto mi zaparkují, nejsem v tom moc dobrá

Avatar uživatele Lucka.girl

Využili jsme na čtyři noci stání u zastávky Na Padesátníku (ulice U Letiště) a super ;) Díky za tip.

Avatar uživatele lukas.svambera

Ahoj. Pročetl jsem komenty, rady super, někdo zkušenost s parkováním u letiště v Amsterdamu? Děkuji.

Avatar uživatele daniel.chamrada

Ahoj kluci, potřeboval bych menší tip. V pondělí brzy ráno jedu na letiště Vídeň vysadit známé, které letí do Paříže. Jde jen o to je přivézt, vysadit a zmizet - akce asi tak na půl minuty. Nicméně za drop-off se na letišti platí 5€ za každou započatou hodinu. Neznáte někdo, prosím, místo na letišti, kde bych se tomuhle poplatku vyhnul? Vím, že je tam BILLA, ale je asi 25 min chůze od terminálu přes několik parkovišť. Díky!

Avatar uživatele zbychotek

Ahojte, neví někdo jak nejlíp parkovat u Budapešti, budeme tam potřebovat nechat kárku skoro měsíc.Samo, že čím blíž a levněji letišti tím líp....:-) Dík za tipy.

Přidal se 01. 12. 2016
Avatar uživatele Riva

ja pouzivam Holiday alebo Holiday plus https://www.parkvia.com/sk-SK/parkovanie-letisko/budapest 3-5 minut peso za najrozumnejsiu cenu

Avatar uživatele danekdan

já si rezervoval parkování přes http://www.zaparkujteuletiste.cz/cenik/ . Na den to vyšlo pár kil, nicméně za tu cenu mi to stálo protože jsem potřeboval vyzvednout klineta z letiště. Cena je docela férová dle mého názoru.

Avatar uživatele wotsdis

Zkusil bych ještě parkování v okolí, aby se za to nemuselo platit - http://neutralne.cz/jak-nejlepe-zaparkovat-v-praze-na-letisti/ Někde na nějakém obchoďáku, od kterýho jezdí aj autobus, je to myslím v pořádku...

Aktivní před 17 hod

Jak je to myšleno "prvních 100 zákazníků v měsíci" ? Jako že si musím rezervovat třeba 1.9. po půlnoci na kdykoliv anebo že budu v první stovce, co chtějí rezervaci na určitý měsíc? Teď jsem zkoušel na 5/17 a za 1 euro to nebylo, jiné měsíce taky ne, takže to vypadá na variantu 1. Tuší někdo?

Aktivní před 17 hod

Myslím tím letiště Vídeň.

Přidal se 21. 05. 2013
Napsal 363 příspěvků
Aktivní před 20 hod

Po dotazu přímo na letišti jsem zjistila, že akce končí prosincem 2016.

Avatar uživatele weruik

Ahoj, rezervoval jsi někdo z Vás parkování u letiště v Lipsku? Zajímá mě, jestli stačí poslat žádost v Aj tím jejich dotazníkem (co je uvedené u tel čísla na parking service)? Neumím německy, takže volat se mi moc nechce :D Docela se bojím tam přijet třeba na P20, kde se nemusí nic rezervovat, že nebude místo. Díky

Přidal se 18. 06. 2015
Avatar uživatele mediaunit

Ahoj, doporučuji se mrknout na tento článek o parkování u letiště: http://www.mediaunit.cz/parkovani-u-letiste-v-praze-srovnavac-parkovist-parkingunit-com/ Myslím, že některým z Vás to může pomoct při volbě parkoviště.

Avatar uživatele literakl

Kód clc001 pro GoParking už nefunguje. Nebo se nveztahuje na zimní akci.

Avatar uživatele dancicka

A co parkovani na OC Sestka? Mate nekdo zkusenost?

Na krátké pobyty zde parkuji pravidelně. Nejdéle asi týden :D

Avatar uživatele dancicka

Super :) Jdu do toho :)

Avatar uživatele radekp.73

Dave, jak se parkuje přes noc třeba na týden na OC Šestka,když tam zavíraj obchody nejdýl v 22h a parkoviště je otevřené jen po dobu nákupu? Díky

Avatar uživatele naku2

Je nějaká změna v parkování na OC Sestce? Stále bez závor?

je prosím oc sestka stale bez zavor? muzu tam vjet kdykoliv? dekuji

Avatar uživatele cernica

Prosím, nevíte, kde se dá levně parkovat v Budapešti blízko letiště? Děkuji.

Avatar uživatele matejka.dalibor

Levné parkování poblíž letiště v Budapešti nabízejí společnosti Repter Parkoló a Ferihegy Autó Parkólo. Aktuální ceníky si dobře prozkoumejte, výhodnost toho kterého parkoviště se liší v závislosti na délce stání! Ještě pro doplnění – 1 000 maďarských forintů je zhruba 90 Kč.

Přidal se 08. 10. 2013
Aktivní před 4 lety
Avatar uživatele JamesT20

Takže na Zličíně mohu parkovat neomezeně třeba týden?

Teoreticky ano.

Přidal se 08. 10. 2013
Aktivní před 4 lety
Avatar uživatele JamesT20

Spíš by to zajímalo prakticky :-D abych tam to auto našel po týdnu :-D

Avatar uživatele auik

Katowice: Může se stát/stává se, že je parkoviště naprosto plný? Nebo se dá vždycky zaparkovat? Ď.

Avatar uživatele kecupek

Máte někdo zkušenost s parkovaním v Memmingenu? Dá se někde ve měste zadara?

Avatar uživatele NatalieEbony

Mám dotaz. Není náhodou ulice od kruháče u T3 kolem padesátníku na povolení? Díky

Až za Padesátníkem.

Super. Děkuji!

Avatar uživatele NatalieEbony

Ještě bych chtěla upozornit na parkování U padesátníku u kurtů na trávě. Rádi dávají pokuty za parkování na vegetaci!

Avatar uživatele paja.forever

Nevíte, jak je to na letišti ve Wroclawi?

Avatar uživatele nika.world

Na letišti ve Wroclawy je parkování uplně v pohodě parkování na P3 (myslím D) je cca za 60 zlotých za osm dní a z parkoviště se uplně v pohodě dá dojít během tří minutek na terminál koukněte kdyžtak na http://airport.wroclaw.pl/en/passager/getting-here/car-park/ při brzký rezervaci jsou tam i lepší ceny, parking je hned na letišti takže bezproblémů se tam dá dostat

Přidal se 20. 08. 2015
Napsal 11 příspěvků
Avatar uživatele Honk

Nějaký tip pro letiště Zurich? Levné parkoviště nebo místo na parkování (u supermarketu apod.) v dosahu? Díky

Přidal se 01. 04. 2013
Avatar uživatele Marcela++

dobrý den,nemáte nekdo tip na parkování v Poznani?Zkoušela jsem najít přímo na letišti,ale nemůžu tam nikde zjistit ceny.Předem moc děkuji

Přidal se 07. 04. 2015
Napsal 7 příspěvků
Avatar uživatele hanz123

FRANKFURT HAHN Dělím se o info na parkování. Sháněl jsem parkování na měsíc a povedlo se mi sehnat přes Parkvia.com za 66 EUR (cca 2 EUR/noc). Parkoviště se jmenuje Parken am Hahn (cca 5 km od letiště). Zdarma dovezou, přivezou a dají flašku vína na cestu ;)

Díky,na podzim využijeme!

Avatar uživatele hajek

Ahoj, nemáte někdo tip na parkování v Berlíně? Odlétáme z Tegel už v 7:00 a nevím jak moc jezdí busy a U-Bahn. Díky moc Jenda

Přidal se 10. 11. 2014
Napsal 20 příspěvků
Aktivní před 2 měs
Avatar uživatele Marketa_1987

A co takhle Krakow, máte s tím někdo zkušenost???

Avatar uživatele lukas

Markéto, u krakowského letiště je několik soukromých parkingů, u kterých je parkování za rozumné peníze. V okolí letiště není moc příležitostí k bezplatnému parkování, o žádném tipu nevím.

Přidal se 25. 07. 2015
Avatar uživatele willy1104

Lacny parking je www.orangeparking.pl parkovisko je strazene. Nachadza sa cca 3 min. chodze od terminalu. Nevyhodou je platba mozna len v hotovosti.

Přidal se 29. 05. 2014
Napsal 6 příspěvků
Aktivní před 16 dny
Avatar uživatele nivnicanka1

Díky za rady kluci

Avatar uživatele jschonbauer

Mnichov: Využívám http://www.parkandflyheld.de/ není to nejlevnější cca 40-50eur, ale je to hlídaný a na/z letiště Vás odvezou.

Avatar uživatele PedroKV

Mnichov? Schwarz parker. 9 dní za 40 eur vč. Transferu. Vše ok.

www.schwarz-parker.de (Mnichov)

Avatar uživatele robertnosek

Mohu poprosit o radu k parkování cca 15 dnů u letiště v Miláně (to hlavní)? Díky

Avatar uživatele pepataxi

Ahoj,nevíte náhodou někdo jak dobře zaparkovat ve Frankfurtu???

Avatar uživatele eva.vihanova

Frankfurt=zadarmo u stanice S-bahnu Niederrad, jsou to asi dvě zastávky. Je tam hodně uliček, kde se dá bez problémů.

Avatar uživatele m.sedlak

Bratislava?

Avatar uživatele eprasa

Avatar uživatele m.sedlak

Díky laci BB :-)

Napsal 4 příspěvků
Aktivní před 4 měs
Avatar uživatele vit.kolacia

IKEA je cca 1,5 km od letiště a jezdí tam 2 linky autubusu :)

Přidal se 08. 08. 2014
Avatar uživatele Milos285

Někdo typ na Dresden, Wien a Munchen autem poblíž bez placení?

Přidal se 05. 03. 2014
Avatar uživatele mizuno

U Vídně jsem dvakrát parkoval ve vesnici Fischamend, míst je tam spousta, já jsem stál asi 200 m od nádraží na náměstíčku Getreideplatz. Pozor, neparkujte na P+P parkovišti, tam je přes noc stání zakázáno. Pak vlakem, tuším jednu zastávku, přímo na terminál. Lístky se kupují na nádraží v automatu.

Přidal se 25. 11. 2014
Avatar uživatele ladalf

V Dresden jsme parkovali v ulici Dornichtweg. Je to mezi rod. domky, klidne misto, cca 10 minut pesky od letiste. Transit tam bez jakekoliv ujmy odpocival deset dni a noci.

Přidal se 08. 08. 2014
Avatar uživatele Milos285

Do Mnichova na letiště si kupte jízdenku na autobus přes portál Deutsche Bahn a za stejnou cenu jako do centra dojedete s U-Bahn až na letiště. Nemusíte tak řešit případný nevhodný čas spojů se StudentAgency.

Avatar uživatele radbos

jenom malé upozornění - v praze při druhém průjezdu parkovištěm do jedné hodiny automaticky platíte 100,-Kč . neskutečná zlodějina !!!

Avatar uživatele milda.78

Přesně tak, a ještě dodám, že to platí pro obě parkoviště, což znamená u T1 a u odletů na T2. U T2 na spodním parkovišti stojí hodina 50,-Kč bez omezení. Ještě poupravím příspěvek od Dave viz níže- na obou parkovištích platí: 15 minut zdarma, dalších 15 minut 100Kč a dalších 30 minut 100Kč.

To už jsou 200 Kč za hodinu stání? :O

Avatar uživatele judistkabr

To je bezva, takže když tam pojedeš pro někoho, budou mít zpoždění a ty tam takhle projezdíš majlant....by se mělo u zpožděných letů vracet.

Přidal se 19. 06. 2015
Avatar uživatele SenorLibik

Jo je to tak. Já si myslel, že 15min můžu stát kdykoliv ale maj to udělaný na 1 SPZ 15min zdarma za jednu hodinu. Já tam jel pro kamarádku a nemohli jsme se najít, tak jsem to objel a po druhý jsem už platil 100,- pak jsem zastavil mimo abych se s ní domluvil ale čapli mě policajti a dali 500,- pokutu

Avatar uživatele PedroKV

Na těhle 15minutových parkovištích šlo dříve stát třeba měsíc zadarmo, stačilo jen se s někým odjíždějícím domluvit,aby vyjížděl krokem. Vy se mu pověsíte na nárazník a tradá ven. Závora za prvním padá dolů, pak si ale řekne:"hele,ještě vlek" a jde znova nahoru. Vyzkoušeno před 5 lety.

Avatar uživatele Zuziiik99

Letiste Norimberk- Parkovat se dá jednu stanici U2 od letiště ve čtvrti Ziegelstein - ulice Rathsbergstrasse taková polozpevněná plocha ihned u metra - je to vidět na google street view. Jedna stanice metrem,cena asi 2 eura. Meli jsme tam auto pres tyden a v pohode :) ceskych aut je tam spousta,neni se ceho bat :)

Přidal se 16. 02. 2015
Napsal 4 příspěvků
Avatar uživatele Patman

Potvrzuji parkovani v Norimberku. Auto tam stalo 14 dnu :)

Přidal se 03. 06. 2015
Napsal 20 příspěvků
Avatar uživatele David66

neadri se mi to misto najit na google maps, please help :)

Avatar uživatele sochorova.katka

Tady je odkaz :-) https://goo.gl/maps/UDqk1

Avatar uživatele sarah.hard

Chci se zeptat, zda je tahle možnost parkování stále aktuální, nevíte?

Avatar uživatele ev.ka

A kdo chce v Norimberku ušetřit i za metro, dá se zaparkovat zde a dojít na letiště pěšky, cca 15 minut;-) https://www.google.cz/maps/place/Andernacher+Str.+14,+90411+N%C3%BCrnberg,+N%C4%9Bmecko/@49.4900322,11.0982872,78m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47a1fd615a94d12b:0xaa84d44856aae145!8m2!3d49.4897107!4d11.0991085!6m1!1e1?hl=cs

Avatar uživatele kasik.mar

@Eva: Mohu se prosim zeptat o jake parkovani se jedna? Budova z linku je verejne free parkoviste?

Avatar uživatele j.hradilova

Potvrzuji parkování zdarma v Norimberku - Ziegelstein, na rohu Otto-Lilienthal Strasse leden 2017 úplně v pohodě. Cena metra 1,60 eur (lístek na 1 stanici, chce to trochu zabojovat s jízdenkovým automatem).

Aktivní před 17 hod

Také potvrzuji, stál jsem (4 dny v 1/2017) na Andernacher Str. přesně tam, kde to červené auto z odkazu Evy výše. Parkovacích míst je tam po straně ulice dost, ale doporučuji jen za suchého počasí, cesta na letiště je částečně polní.

Avatar uživatele ev.ka

Pardon, nechodí mi upozornění na email na další komentáře, tak reaguji až teď. Martine, ne parkování před budovou, je to parkovací pruh podél cesty - neplacený. Na street view jde vidět. Vedlejší prostor patřící firmě (ne parkoviště) je dokonce hlídaný kamerou, takže bezpečnost je i zajištěna:-) Cesta vede převážně lesem a hliněnou cestou. My tam šli za mokra a ve tmě a taky jsme to dali;-)

Potvrzuji parkování o tomto víkendu v Norimberku - Ziegelstein, na rohu Otto-Lilienthal Strasse květen - 2017, úplně v pohodě. Metrem 1 stanice a výstup přímo do letišt.terminálu - výborný tip, díky !!!!

Avatar uživatele 299

Nejake odporucania na parkovanie v Budapesti

Přidal se 25. 07. 2015
Avatar uživatele willy1104

V Budapesti odporucam http://sk.airportparkingcenter.eu/ Parkovisko sa nachadza necele 2 km od terminalu. Po zaparkovani a zaregistrovani nasadnete do mikrobusu, ktorym Vas zamestnanec parkoviska odvezie priamo pred terminal. Po navrate staci len zatelefonovat na parkovisko a mikrobus vas bude cakat pred terminalom. Vyborne ceny, vynikajuci servis - uz niekolko krat vyskusane

Avatar uživatele eprasa

môžem potvrdiť, funguje to bezchybne

Avatar uživatele hanixov

Katovice parking - Silesia kartu poslou i zdarma postou, staci napsat pres jejich face nebo formular na strankach a zaslou 4 karty na jednu adresu.

Avatar uživatele ttopr

To je zbytecne. Primo na miste. Zabere asi minutu zajit na informace a vzit si letak.

Avatar uživatele hanixov

a kdyz odlitas v noci prip. na prepazce nikdo neni po 19hod? to si priplatis 90%... ale nekomu je to zbytecne...

Avatar uživatele st43392

Ne, leták s kartičkou uvnitř je možné si vyzvednout 24/7 na informacích přímo na terminále...Teď jsme přiletěli z Larnaky cca o půlnoci a bylo to bez problému. Navíc při odjezdu z Parkingu po nás nikdo ani kartičku nechtěl...

Přidal se 17. 05. 2014
Napsal 10 příspěvků
Aktivní před 8 měs
Avatar uživatele daniberk

V Berline mam vyzkousenou Halemweg strasse, je tam hned U7 a po jedne zastavce v Jakob-Kaiser platz prestup na bus 109/X9, ktery jede rovnou na Tegel. Celkem to zabere 20-25min. Osobne jsem tam nekolikrat nechal auto cely mesic a bez problemu.

Dobrý den chci se zeptat zda je pořád parkování na Halemweg strasse možné? děkuji za odpověď

Avatar uživatele bkochova

Ahoj Dave, parkování v ulici U Letiště má malý háček, touto ulicí je zakázaný průjezd až na vyjímky udělené letištěm Praha (pokuta tuším 2000,-). Tak pozor :)

Aktivní včera v 15:02

Ahoj Báro, ten zákaz je až za touto ulicí směrem k hlavním terminálům letiště. Do této ulice je to OK. ;)

Avatar uživatele gr

Máte v článku místy mj. nesmyslné pády a tvary. - Ceníte si vašeho plechového miláčka nadevše? - Kromě oficiálních parkovacích míst provozované správou letiště - V nabídce naleznete mimo hlavních letišť - se společnostmi RegioJet a Leo express, kteří vás dovezou Ješte vám lítají čárky ve větách a typografie (u psaní procent).

Avatar uživatele pavelcvrcek

A jedná se vášně o cvyčení z gramatyki? Nebo jde o pomoc širší sortě lidí? Myslím si, že článek dal čtenářům více do života , než Vaše poučky ;-)

Avatar uživatele gr

Klídek, to je jen odpověď na výzvu, ať hlásíme chyby na stránkách. - svého - provozovaných - mimo hlavní letiště / kromě hlavních letišť - které

Avatar uživatele xnemecek

Ale nejsou tam letadla :( kromě Londýn/Eindhoven

Avatar uživatele pet.hen

Mě by spíš zajímaly tipy parkování přímo na letišti - resp. jen na vyzvednutí. Nyní totiž nelze ani na rychlé vyzvednutí bez placení (vyčůránci) :)

Avatar uživatele czechian

Nebývá problém stát na benzince u nájezdu na dálnici, ale pozor, nesmíte se u ní otáčet směrem k terminálům, nýbrž musíte popojet o křižovatku dál a otočit se tam, ačkoliv tam je to nebezpečnější. Případně můžete bez problémů stát na parkovišti OC Šestka, sledovat provoz na letištní ploše a čekat na zavolání, u terminálu jste za pár minut.

Aktivní včera v 15:02

Přímo naproti krátkodobému parkingu je parkoviště Europortu, tam se platí 20 Kč za půl hoďky, což je lidovka :-) https://goo.gl/maps/F7ZDM Pak mám pár tajných fleků, ale ty nejsou košér..

Avatar uživatele maestro2000

Není náhodou zdarma parkoviště před Terminálem 1 pro krátkodobé stání? Nebo už ho taky zpoplatnili? Vím, že před Terminálem 2 jsem se už v létě divil, že to zrušili...

Aktivní včera v 15:02

Zdendo, je před T1 i T2 na 15 minut zdarma, dalších 15 už za 50 Kč. Ten parking na T2 je zdarma v horní části, dole je zrušen.

Napsal 3 příspěvků

Přidal se 30. 07. 2014
Napsal 111 příspěvků
Aktivní před 5 dny
Avatar uživatele Standa Rojicek

ale no tak... ;o) copak muzeme my obycejni lide, ze Brno neni oblibene ;o)

Avatar uživatele petrr88

V brně jsem parkoval v části Brna slatina. Je tam spousta sídlišt, kde se dá auto nechat. Pár minut od auta se dá dojít na zastávku odkud vás bus dopraví na letiště za cca 5 min a za 20kč