Je zvláštní, že ze všech stran slyšíme jen o tom, jak je pražské letiště předražené. Přitom existuje mnoho možností, díky kterým pro vás bude letištěm nejlevnějším. Nemusíte chodit do restaurací, stačí využít letištní kantýnu, mekáč nebo Billu. Stejně tak nemusíte parkovat na hlavním parkingu, nýbrž využít jeden z námi ověřených tipů na levné parkování u letiště Praha Václava Havla.

Letiště Praha Václava Havla

Parkování zdarma

Zaparkovat v okolí letiště Praha můžete zdarma na veřejných stáních. Mou oblíbenou variantou je plácek v ulici U letištěTato ulice nabízí prostor pro cca 9 parkovacích stání a proto bývá často plná, rozhodně však doporučuji vždy nejprve zajet sem a pak se případně přesouvat dále. Autobusová zastávka na znamení U padesátníku je ihned u cesty (bus č. 119, 179).

Druhou variantou je vzdálenější ulice Za vokovickou vozovnou, u které naleznete autobusovou zastávku Divoká Šárka s autobusy č. 119 a 179. Nejen tato ulice, nýbrž celá bytová zástavba v dané lokalitě, je vhodná pro dlouhodobé parkování. Míst k zaparkování je dostatek.

Posledním tipem je parkování u nákupního centra Metropole na pražském Zličíně (vjezd povolen v čase 09 - 24h, výjezd neomezeně). Autobus č. 100 jezdí ze Zličína každých 15 minut a cesta na letiště zabere též čtvrt hodinku jízdy.

Pokud cestujete v rámci organizovaných zájezdů, rezervujte jej přes portál dovolena.cz. Zde téměř ke každému zájezdu obdržíte parkování po dobu pobytu v areálu Goparking.cz.

Hlídaná parkoviště

Ceníte si vašeho plechového miláčka nadevše? Pak je potřeba zvolit hlídaná parkoviště. Kromě oficiálních parkovacích míst provozovaných správou letiště, existují v okolí desítky menších a větších firem nabízejících parkování včetně transferu z/na letiště. Zde je několik námi ověřených firem.
  • Parkia.cz je projekt cestovní agentury Invia. V okolí letiště nabízí nejlevnější možnost týdenního parkování, a to díky svým akčním nabídkám v podobě první auto v daný den parkuje za 9 Kč na týden. Této nabídky využijte zejména v případě, že budete objednávat parkování s předstihem. Využijte promo kód cestujlevne na parkování s 10% slevou.
Rezervuj parking za 9 Kč
  • Goparking.cz je nejznámějším a největším soukromým parkovištěm v okolí letiště Praha. Nabízí kompletně střežené stání aut kamerovými systémy stejně tak jako bezplatný odvoz a svoz na letiště. To ostatně všechny parkoviště v okolí. Promo kód clc001 vás opravňuje k využití akčních cen (výhodnější parkování až o 10%).
Goparking se slevou až 10%

Vídeň a parkování za 1 € na den

Vídeňské letiště Schwechat nabízí každý měsíc pro prvních 100 zákazníků parkování za 1 € na den. Nezáleží přitom, zda budete parkovat jeden den nebo 2 či 3 týdny. Jakmile jste jeden z prvních sta, máte tento zvýhodněný tarif. Alternativou k cestě na vídeňské letiště jsou autobusové jízdenky od Student Agency - jezdí 10x denně a staví přímo na letišti.

Katovice se slevou 90%

Touto nabídkou láká letiště v Katovicích cestovatele z České republiky a Slovenska, kterým nabízí dlouhodobé parkovací stání na Parkingu 1 se slevou 90%, případně na střeženém stání Parkingu 3 s 25%. Sleva platí pouze pro vozidla s českou a slovenskou SPZ a například týden stání vychází na necelých 100 Kč. Pro uplatnění slevy si vyzvedněte kartičku Silesia na informacích v letištním terminálu - tu předložíte při výjezdu k uplatnění slevy.

Letiště v Německu

Začíná-li vaše cesta na některém z německých letišť, nezoufejte. Ceny za parkování snadno porovnáte díky portálu holidayextras.de. V databázi mají jak oficiální parkingy, tak i ty vzdálenější s transferem k terminálu zdarma. V nabídce naleznete mimo hlavních letišť v Mnichově, Frankfurtu, Norimberku, Drážďanech, Lipsku, Berlíně a dalších také letiště v Bratislavě, Vídni, Amsterdamu, Varšavě a dalších městech.

Opravdu je nutné jet na letiště autem?

Ne vždy je zcela nutné se dopravit na odletové letiště vlastním automobilem. Mimo Českou republiku je vhodné využít autobusového dopravce Student Agency, který vás doveze přímo k terminálu, a to na letištích ve Vídni, Frankfurtu, Mnichově, Norimberku, Drážďanech či Berlíně.

Jízdenky se Student Agency na letiště

Novinkou v závěru roku 2014 jsou pak kombinovaná spojení na letiště v Krakově a Katovicích se společnostmi RegioJet a Leo express, kteří vás dovezou na nádraží v Ostravě, odkud pojedete pohodlnými minibusy až na letiště.

Při cestě na letiště Praha Václava Havla je možné využít též výhodné železniční jízdenky VLAK + letiště od Českých drah.

Máte další tip na levné parkování u středoevropských letišť? Neváhejte se o ně podělit s námi i dalšími čtenáři. Děkujeme.

Avatar uživatele TomTomas
TomTomas

Od roku 2019 už neplatí "Katovice se slevou 90%", sleva byla snížena na 50%.

Zdravím, nevíte někdo od kolika hodin se dá zaparkovat v OC Šestka? V 7:20 nám letí letadlo a první spoj do Prahy nám jede až v 5h, což je dost pozdě, tudíž nezbývá jiná možnost než jet autem :/

Marek

Taky mě to zajímá. Letíme na tři noci a nechce se mi dávat 500 za parkovne.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Je otevreny porad, neni tam zadna zavora nebo neco.

Promo kód na GO Parkingu se sice využít dá, dokonce Vám za něj během rezervace poděkují, cena je však stejná jako při normální rezervaci. Využiji je ovšem i tak, služby jsou perfektní.

Šestka furt funguje,minulý týden 6 dní parking bez problému.

Vubec NEDOPORUCUJI parkovat v obytnych ulicich Dědiny, Liboce, Ruzyně atd ala ulice Navigatoru a jinych kolem prilehlych sousednich ulicich, protoze mistni obyvatele se, uz naucili velice dobre branit a vnimat, kdo tam nepatri ma cizi auto delsi ci kratsi dobu.

V lepsim pripade vam jen vyfouknou vsechny kola, v horsim pripade vsechny propichnou. Nezmuzete nic!

Vrele doporucuji opravdu nejake levnejsi, ale profi hlidane parkoviste. Co totiz usetrite na parkovani v ulicich nasledne tvrde zaplatite

Můžu potvrdit z vlastní zkušenosti - je to horší než v Bejrútu.

Minule mně někdo prostřelil dveře u auta brokovnicí a z kufru se mi ukradli půl metráku kokainu a dvě mrtvoly co jsem se chystala zakopat za městem.

panda

😂😂😂😂

@Naděžda: Hlásila jste to na PČR?

Jo to určitě, večer jsem přiletěla utahaná, neměla náladu volat policajty. Ještě bych pak s nimi hodnu sepisovala protokol a pak se ještě dohadovala s pojišťovnou a stejně by to pokryla spoluúčast.

Normálně jsem ty dveře jen přelepila izolepou.

Ahoj všem , nějak nám letos nefunguje promo kod na aero parking ERSTE . Nemáte radu co v novém roce funguje prosím.

Ahoj všem,nemáte někdo zkušenosti s parkováním v Norimberku?je to jen na 4 dny,ale nemám zkušenost kolik to stojí.

v polovici septembra vyskusane parkovanie na ulici U letiste- totalne plne aj o 5rano, navyse cesta je rozkopana a 1smerna.

na letenku mas a na parkovani ne , divne ne

Proč? Letenky jsou levné - parkovné je drahé.

Začátkem měsíce při cestě na Island využito zmíněné parkoviště ve Špotzově ulice (parkovani-praha.cz) na Evropské a paráda. Parkování za hubičku, bus i v ranních hodinách ( 4am) a pravidelných intervalech, zastávka jen pár metrů od auta. Po 14 dnech vše ok, jednání s majitelkou perfektní.

V červnu 2017 ověřeno parkování v OC Šestka v délce 17 dní bez odtahu ani žádných škod na autě. Parkováno pod rampou na střechu.

a je prosim stale bez zavor? mohu vjet kdykoliv? dekuji

Avatar uživatele karel
karel

Kde parkujete v Praze u letiště? potřebuju tip pro šéfa, má drahé auto.....

Avatar uživatele Daniell
Daniell

hele mrkni se určitě na air-parking, jezdím tam parkovat už skoro dva roky, dvakrát měsíčně tam stojím a super zkušenost :-)

Avatar uživatele tell
tell

Tam také parkuji, cestujeme hodně s dětmi a oni maj vlastní autosedačky pro děti, takže je super, že nemusíme předělávat ty naše

Avatar uživatele Karla
Karla

To je super parkoviště, kluci mi vždy pomůžou s kuframa a auto mi zaparkují, nejsem v tom moc dobrá

Avatar uživatele Lucka.girl
Lucka.girl

Využili jsme na čtyři noci stání u zastávky Na Padesátníku (ulice U Letiště) a super ;) Díky za tip.

Avatar uživatele lukas.svambera
lukas.svambera

Ahoj. Pročetl jsem komenty, rady super, někdo zkušenost s parkováním u letiště v Amsterdamu? Děkuji.

Avatar uživatele Daniel Chamrada
Daniel Chamrada

Ahoj kluci, potřeboval bych menší tip. V pondělí brzy ráno jedu na letiště Vídeň vysadit známé, které letí do Paříže. Jde jen o to je přivézt, vysadit a zmizet - akce asi tak na půl minuty. Nicméně za drop-off se na letišti platí 5€ za každou započatou hodinu. Neznáte někdo, prosím, místo na letišti, kde bych se tomuhle poplatku vyhnul? Vím, že je tam BILLA, ale je asi 25 min chůze od terminálu přes několik parkovišť. Díky!

Avatar uživatele zbychotek
zbychotek

Ahojte, neví někdo jak nejlíp parkovat u Budapešti, budeme tam potřebovat nechat kárku skoro měsíc.Samo, že čím blíž a levněji letišti tím líp....:-) Dík za tipy.

Avatar uživatele Riva
Riva

ja pouzivam Holiday alebo Holiday plus https://www.parkvia.com/sk-SK/parkovanie-letisko/budapest 3-5 minut peso za najrozumnejsiu cenu

Avatar uživatele danekdan
danekdan

já si rezervoval parkování přes http://www.zaparkujteuletiste.cz/cenik/ . Na den to vyšlo pár kil, nicméně za tu cenu mi to stálo protože jsem potřeboval vyzvednout klineta z letiště. Cena je docela férová dle mého názoru.

Avatar uživatele wotsdis
wotsdis

Zkusil bych ještě parkování v okolí, aby se za to nemuselo platit - http://neutralne.cz/jak-nejlepe-zaparkovat-v-praze-na-letisti/ Někde na nějakém obchoďáku, od kterýho jezdí aj autobus, je to myslím v pořádku...

Jak je to myšleno "prvních 100 zákazníků v měsíci" ? Jako že si musím rezervovat třeba 1.9. po půlnoci na kdykoliv anebo že budu v první stovce, co chtějí rezervaci na určitý měsíc? Teď jsem zkoušel na 5/17 a za 1 euro to nebylo, jiné měsíce taky ne, takže to vypadá na variantu 1. Tuší někdo?

Myslím tím letiště Vídeň.

Mandarinka

Po dotazu přímo na letišti jsem zjistila, že akce končí prosincem 2016.

Avatar uživatele weruik
weruik

Ahoj, rezervoval jsi někdo z Vás parkování u letiště v Lipsku? Zajímá mě, jestli stačí poslat žádost v Aj tím jejich dotazníkem (co je uvedené u tel čísla na parking service)? Neumím německy, takže volat se mi moc nechce :D Docela se bojím tam přijet třeba na P20, kde se nemusí nic rezervovat, že nebude místo. Díky

Avatar uživatele mediaunit
mediaunit

Ahoj, doporučuji se mrknout na tento článek o parkování u letiště: http://www.mediaunit.cz/parkovani-u-letiste-v-praze-srovnavac-parkovist-parkingunit-com/ Myslím, že některým z Vás to může pomoct při volbě parkoviště.

Avatar uživatele literakl
literakl

Kód clc001 pro GoParking už nefunguje. Nebo se nveztahuje na zimní akci.

Avatar uživatele dancicka
dancicka

A co parkovani na OC Sestka? Mate nekdo zkusenost?

Na krátké pobyty zde parkuji pravidelně. Nejdéle asi týden :D

Avatar uživatele dancicka
dancicka

Super :) Jdu do toho :)

Avatar uživatele radekp.73
radekp.73

Dave, jak se parkuje přes noc třeba na týden na OC Šestka,když tam zavíraj obchody nejdýl v 22h a parkoviště je otevřené jen po dobu nákupu? Díky

Avatar uživatele naku2
naku2

Je nějaká změna v parkování na OC Sestce? Stále bez závor?

je prosím oc sestka stale bez zavor? muzu tam vjet kdykoliv? dekuji

Avatar uživatele cernica
cernica

Prosím, nevíte, kde se dá levně parkovat v Budapešti blízko letiště? Děkuji.

Avatar uživatele matejka.dalibor
matejka.dalibor

Levné parkování poblíž letiště v Budapešti nabízejí společnosti Repter Parkoló a Ferihegy Autó Parkólo. Aktuální ceníky si dobře prozkoumejte, výhodnost toho kterého parkoviště se liší v závislosti na délce stání! Ještě pro doplnění – 1 000 maďarských forintů je zhruba 90 Kč.

Avatar uživatele JamesT20
JamesT20

Takže na Zličíně mohu parkovat neomezeně třeba týden?

Teoreticky ano.

Avatar uživatele JamesT20
JamesT20

Spíš by to zajímalo prakticky :-D abych tam to auto našel po týdnu :-D

Avatar uživatele auik
auik

Katowice: Může se stát/stává se, že je parkoviště naprosto plný? Nebo se dá vždycky zaparkovat? Ď.

Avatar uživatele kecupek
kecupek

Máte někdo zkušenost s parkovaním v Memmingenu? Dá se někde ve měste zadara?

NatalieEbony

Mám dotaz. Není náhodou ulice od kruháče u T3 kolem padesátníku na povolení? Díky

Až za Padesátníkem.

Super. Děkuji!

NatalieEbony

Ještě bych chtěla upozornit na parkování U padesátníku u kurtů na trávě. Rádi dávají pokuty za parkování na vegetaci!

Avatar uživatele paja.forever
paja.forever

Nevíte, jak je to na letišti ve Wroclawi?

Avatar uživatele nika.world
nika.world

Na letišti ve Wroclawy je parkování uplně v pohodě parkování na P3 (myslím D) je cca za 60 zlotých za osm dní a z parkoviště se uplně v pohodě dá dojít během tří minutek na terminál koukněte kdyžtak na http://airport.wroclaw.pl/en/passager/getting-here/car-park/ při brzký rezervaci jsou tam i lepší ceny, parking je hned na letišti takže bezproblémů se tam dá dostat

Avatar uživatele Honk
Honk

Nějaký tip pro letiště Zurich? Levné parkoviště nebo místo na parkování (u supermarketu apod.) v dosahu? Díky

Avatar uživatele Marcela++
Marcela++

dobrý den,nemáte nekdo tip na parkování v Poznani?Zkoušela jsem najít přímo na letišti,ale nemůžu tam nikde zjistit ceny.Předem moc děkuji

Avatar uživatele hanz123
hanz123

FRANKFURT HAHN Dělím se o info na parkování. Sháněl jsem parkování na měsíc a povedlo se mi sehnat přes Parkvia.com za 66 EUR (cca 2 EUR/noc). Parkoviště se jmenuje Parken am Hahn (cca 5 km od letiště). Zdarma dovezou, přivezou a dají flašku vína na cestu ;)

Díky,na podzim využijeme!

Avatar uživatele hajek
hajek

Ahoj, nemáte někdo tip na parkování v Berlíně? Odlétáme z Tegel už v 7:00 a nevím jak moc jezdí busy a U-Bahn. Díky moc Jenda

Avatar uživatele Marketa_1987
Marketa_1987

A co takhle Krakow, máte s tím někdo zkušenost???

Avatar uživatele lukas
lukas

Markéto, u krakowského letiště je několik soukromých parkingů, u kterých je parkování za rozumné peníze. V okolí letiště není moc příležitostí k bezplatnému parkování, o žádném tipu nevím.

Avatar uživatele willy1104
willy1104

Lacny parking je www.orangeparking.pl parkovisko je strazene. Nachadza sa cca 3 min. chodze od terminalu. Nevyhodou je platba mozna len v hotovosti.

Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1

Díky za rady kluci

Avatar uživatele jschonbauer
jschonbauer

Mnichov: Využívám http://www.parkandflyheld.de/ není to nejlevnější cca 40-50eur, ale je to hlídaný a na/z letiště Vás odvezou.

PedroKV

Mnichov? Schwarz parker. 9 dní za 40 eur vč. Transferu. Vše ok.

www.schwarz-parker.de (Mnichov)

Avatar uživatele robertnosek
robertnosek

Mohu poprosit o radu k parkování cca 15 dnů u letiště v Miláně (to hlavní)? Díky

Avatar uživatele pepataxi
pepataxi

Ahoj,nevíte náhodou někdo jak dobře zaparkovat ve Frankfurtu???

Avatar uživatele vichule 1
vichule 1

Frankfurt=zadarmo u stanice S-bahnu Niederrad, jsou to asi dvě zastávky. Je tam hodně uliček, kde se dá bez problémů.

Avatar uživatele m.sedlak

m.sedlak

Díky laci BB :-)

Avatar uživatele Vít Kolacia
Vít Kolacia

IKEA je cca 1,5 km od letiště a jezdí tam 2 linky autubusu :)

Avatar uživatele Milos285
Milos285

Někdo typ na Dresden, Wien a Munchen autem poblíž bez placení?

Avatar uživatele mizuno
mizuno

U Vídně jsem dvakrát parkoval ve vesnici Fischamend, míst je tam spousta, já jsem stál asi 200 m od nádraží na náměstíčku Getreideplatz. Pozor, neparkujte na P+P parkovišti, tam je přes noc stání zakázáno. Pak vlakem, tuším jednu zastávku, přímo na terminál. Lístky se kupují na nádraží v automatu.

Avatar uživatele ladalf
ladalf

V Dresden jsme parkovali v ulici Dornichtweg. Je to mezi rod. domky, klidne misto, cca 10 minut pesky od letiste. Transit tam bez jakekoliv ujmy odpocival deset dni a noci.

Avatar uživatele Milos285
Milos285

Do Mnichova na letiště si kupte jízdenku na autobus přes portál Deutsche Bahn a za stejnou cenu jako do centra dojedete s U-Bahn až na letiště. Nemusíte tak řešit případný nevhodný čas spojů se StudentAgency.

Avatar uživatele radbos
radbos

jenom malé upozornění - v praze při druhém průjezdu parkovištěm do jedné hodiny automaticky platíte 100,-Kč . neskutečná zlodějina !!!

Avatar uživatele milda.78
milda.78

Přesně tak, a ještě dodám, že to platí pro obě parkoviště, což znamená u T1 a u odletů na T2. U T2 na spodním parkovišti stojí hodina 50,-Kč bez omezení. Ještě poupravím příspěvek od Dave viz níže- na obou parkovištích platí: 15 minut zdarma, dalších 15 minut 100Kč a dalších 30 minut 100Kč.

To už jsou 200 Kč za hodinu stání? :O

Avatar uživatele judistkabr
judistkabr

To je bezva, takže když tam pojedeš pro někoho, budou mít zpoždění a ty tam takhle projezdíš majlant....by se mělo u zpožděných letů vracet.

Avatar uživatele SenorLibik
SenorLibik

Jo je to tak. Já si myslel, že 15min můžu stát kdykoliv ale maj to udělaný na 1 SPZ 15min zdarma za jednu hodinu. Já tam jel pro kamarádku a nemohli jsme se najít, tak jsem to objel a po druhý jsem už platil 100,- pak jsem zastavil mimo abych se s ní domluvil ale čapli mě policajti a dali 500,- pokutu

PedroKV

Na těhle 15minutových parkovištích šlo dříve stát třeba měsíc zadarmo, stačilo jen se s někým odjíždějícím domluvit,aby vyjížděl krokem. Vy se mu pověsíte na nárazník a tradá ven. Závora za prvním padá dolů, pak si ale řekne:"hele,ještě vlek" a jde znova nahoru. Vyzkoušeno před 5 lety.

Avatar uživatele Zuziiik99
Zuziiik99

Letiste Norimberk- Parkovat se dá jednu stanici U2 od letiště ve čtvrti Ziegelstein - ulice Rathsbergstrasse taková polozpevněná plocha ihned u metra - je to vidět na google street view. Jedna stanice metrem,cena asi 2 eura. Meli jsme tam auto pres tyden a v pohode :) ceskych aut je tam spousta,neni se ceho bat :)

Patrik

Potvrzuji parkovani v Norimberku. Auto tam stalo 14 dnu :)

Avatar uživatele David66
David66

neadri se mi to misto najit na google maps, please help :)

Avatar uživatele sochorova.katka
sochorova.katka

Tady je odkaz :-) https://goo.gl/maps/UDqk1

Avatar uživatele sarah.hard
sarah.hard

Chci se zeptat, zda je tahle možnost parkování stále aktuální, nevíte?

Avatar uživatele Evka
Evka

A kdo chce v Norimberku ušetřit i za metro, dá se zaparkovat zde a dojít na letiště pěšky, cca 15 minut;-) https://www.google.cz/maps/place/Andernacher+Str.+14,+90411+N%C3%BCrnberg,+N%C4%9Bmecko/@49.4900322,11.0982872,78m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47a1fd615a94d12b:0xaa84d44856aae145!8m2!3d49.4897107!4d11.0991085!6m1!1e1?hl=cs

Avatar uživatele kasik.mar
kasik.mar

@Eva: Mohu se prosim zeptat o jake parkovani se jedna? Budova z linku je verejne free parkoviste?

Avatar uživatele j.hradilova
j.hradilova

Potvrzuji parkování zdarma v Norimberku - Ziegelstein, na rohu Otto-Lilienthal Strasse leden 2017 úplně v pohodě. Cena metra 1,60 eur (lístek na 1 stanici, chce to trochu zabojovat s jízdenkovým automatem).

Také potvrzuji, stál jsem (4 dny v 1/2017) na Andernacher Str. přesně tam, kde to červené auto z odkazu Evy výše. Parkovacích míst je tam po straně ulice dost, ale doporučuji jen za suchého počasí, cesta na letiště je částečně polní.

Avatar uživatele Evka
Evka

Pardon, nechodí mi upozornění na email na další komentáře, tak reaguji až teď. Martine, ne parkování před budovou, je to parkovací pruh podél cesty - neplacený. Na street view jde vidět. Vedlejší prostor patřící firmě (ne parkoviště) je dokonce hlídaný kamerou, takže bezpečnost je i zajištěna:-) Cesta vede převážně lesem a hliněnou cestou. My tam šli za mokra a ve tmě a taky jsme to dali;-)

Potvrzuji parkování o tomto víkendu v Norimberku - Ziegelstein, na rohu Otto-Lilienthal Strasse květen - 2017, úplně v pohodě. Metrem 1 stanice a výstup přímo do letišt.terminálu - výborný tip, díky !!!!

Přes prázdniny to asi bude plné ... nemáte prosím někdo zkušenosti z loňského léta?

Avatar uživatele 299
299

Nejake odporucania na parkovanie v Budapesti

Avatar uživatele willy1104
willy1104

V Budapesti odporucam http://sk.airportparkingcenter.eu/ Parkovisko sa nachadza necele 2 km od terminalu. Po zaparkovani a zaregistrovani nasadnete do mikrobusu, ktorym Vas zamestnanec parkoviska odvezie priamo pred terminal. Po navrate staci len zatelefonovat na parkovisko a mikrobus vas bude cakat pred terminalom. Vyborne ceny, vynikajuci servis - uz niekolko krat vyskusane

Avatar uživatele eprasa
eprasa

môžem potvrdiť, funguje to bezchybne

Avatar uživatele hanixov
hanixov

Katovice parking - Silesia kartu poslou i zdarma postou, staci napsat pres jejich face nebo formular na strankach a zaslou 4 karty na jednu adresu.

Avatar uživatele ttopr
ttopr

To je zbytecne. Primo na miste. Zabere asi minutu zajit na informace a vzit si letak.

Avatar uživatele hanixov
hanixov

a kdyz odlitas v noci prip. na prepazce nikdo neni po 19hod? to si priplatis 90%... ale nekomu je to zbytecne...

Avatar uživatele st43392
st43392

Ne, leták s kartičkou uvnitř je možné si vyzvednout 24/7 na informacích přímo na terminále...Teď jsme přiletěli z Larnaky cca o půlnoci a bylo to bez problému. Navíc při odjezdu z Parkingu po nás nikdo ani kartičku nechtěl...

Avatar uživatele daniberk
daniberk

V Berline mam vyzkousenou Halemweg strasse, je tam hned U7 a po jedne zastavce v Jakob-Kaiser platz prestup na bus 109/X9, ktery jede rovnou na Tegel. Celkem to zabere 20-25min. Osobne jsem tam nekolikrat nechal auto cely mesic a bez problemu.

Dobrý den chci se zeptat zda je pořád parkování na Halemweg strasse možné? děkuji za odpověď

Avatar uživatele bkochova
bkochova

Ahoj Dave, parkování v ulici U Letiště má malý háček, touto ulicí je zakázaný průjezd až na vyjímky udělené letištěm Praha (pokuta tuším 2000,-). Tak pozor :)

Ahoj Báro, ten zákaz je až za touto ulicí směrem k hlavním terminálům letiště. Do této ulice je to OK. ;)

Avatar uživatele gr
gr

Máte v článku místy mj. nesmyslné pády a tvary. - Ceníte si vašeho plechového miláčka nadevše? - Kromě oficiálních parkovacích míst provozované správou letiště - V nabídce naleznete mimo hlavních letišť - se společnostmi RegioJet a Leo express, kteří vás dovezou Ješte vám lítají čárky ve větách a typografie (u psaní procent).

Avatar uživatele pavelcvrcek
pavelcvrcek

A jedná se vášně o cvyčení z gramatyki? Nebo jde o pomoc širší sortě lidí? Myslím si, že článek dal čtenářům více do života , než Vaše poučky ;-)

Avatar uživatele gr
gr

Klídek, to je jen odpověď na výzvu, ať hlásíme chyby na stránkách. - svého - provozovaných - mimo hlavní letiště / kromě hlavních letišť - které

Avatar uživatele xnemecek
xnemecek

Ale nejsou tam letadla :( kromě Londýn/Eindhoven

Avatar uživatele pet.hen
pet.hen

Mě by spíš zajímaly tipy parkování přímo na letišti - resp. jen na vyzvednutí. Nyní totiž nelze ani na rychlé vyzvednutí bez placení (vyčůránci) :)

Avatar uživatele czechian
czechian

Nebývá problém stát na benzince u nájezdu na dálnici, ale pozor, nesmíte se u ní otáčet směrem k terminálům, nýbrž musíte popojet o křižovatku dál a otočit se tam, ačkoliv tam je to nebezpečnější. Případně můžete bez problémů stát na parkovišti OC Šestka, sledovat provoz na letištní ploše a čekat na zavolání, u terminálu jste za pár minut.

Přímo naproti krátkodobému parkingu je parkoviště Europortu, tam se platí 20 Kč za půl hoďky, což je lidovka :-) https://goo.gl/maps/F7ZDM Pak mám pár tajných fleků, ale ty nejsou košér..

Avatar uživatele maestro2000
maestro2000

Není náhodou zdarma parkoviště před Terminálem 1 pro krátkodobé stání? Nebo už ho taky zpoplatnili? Vím, že před Terminálem 2 jsem se už v létě divil, že to zrušili...

Zdendo, je před T1 i T2 na 15 minut zdarma, dalších 15 už za 50 Kč. Ten parking na T2 je zdarma v horní části, dole je zrušen.

Avatar uživatele Dojan
Dojan

a co rady pro BRNO?

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone

Tam je letiste? :-D

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

ale no tak... ;o) copak muzeme my obycejni lide, ze Brno neni oblibene ;o)

Avatar uživatele petrr88
petrr88

V brně jsem parkoval v části Brna slatina. Je tam spousta sídlišt, kde se dá auto nechat. Pár minut od auta se dá dojít na zastávku odkud vás bus dopraví na letiště za cca 5 min a za 20kč

Věrnostní programy u leteckých společností aneb Jak začít se sbíráním mil?
David Eiselt 2019-05-07T15:37:00+02:00 39 komentářů

Zaslechli jste už někdy něco o věrnostním programu letecké společnosti neboli frequent flyer programu? Jak anglický název napovídá, jedná se o bonusový program pro často létající jedince, ale…

Pour féliciter 2019 aneb Děkujeme vám za rok letošní a přejeme to nejlepší v příštím
David Eiselt 2018-12-31T11:14:00+01:00 15 komentářů

Znovu se nám rok s rokem schází a pro nás to znamená jediné, zrekapitulovat dosavadní vývoj cestovatelského portálu Cestujlevne.com. Ať už vás zajímají zákulisní fakta a věci, na kterých…

Tvořte čtivější cestopisy s těmito 14 praktickými tipy
David Eiselt 2018-09-26T22:43:00+02:00 6 komentářů

Cestujlevne.com už není jen o letenkách a průvodcích. Vždy bylo a je hlavně o vás a vašich příbězích z cest. A právě proto jsme spustili platformu pro sdílení vašich zážitků a příběhů. Mnozí z…

Záruka odletu k přípojům Regiojetu na evropská letiště
David Eiselt 2018-06-01T12:20:33+02:00 4 komentáře

Největší tuzemský dopravce Regiojet přináší od 1.6. 2018 novinku pro všechny cestovatele, kteří míří na svou dovolenou z mezinárodních letišť v okolí a jako svůj přískok využijí právě autobusů či…