2 dny v Berlíně

hodnoceno 5 x

Cestopis z roku 2019 napsala Hana Papežová

Zážitky pro tebe sepsala Hana Papežová
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-06-20T18:07:05+02:00

Hana Papežová procestovala 11 zemí světa světa, nejvíce Evropu. Na Cestujlevne.com se přidala před 3 lety a napsala pro tebe 1 úžasný cestopis.

Avatar uživatele Beáta
Beáta

Chtěla jsem jen dodat, že památník holocaustu opravdu není určen k tomu, aby si tam lidé hráli na schovávanou a užili si spoustu srandy. Ono je taky v podzemí muzeum, takže třeba tam by vás ta sranda přešla.

Hana Papežová

Dobrý den, vaše výpočty jsou naprosto správné. Já jsem se jen v celkovém součtu upsala a místo 2500,- napsala 1500,- toť vše. Rozhodně se nemělo jednat o výmysl, ale jde o pouhou chybu v přepisu. Takže ten rozdíl 600 kč oproti vámi vypočteným 1900,- za všechny platby je právě cena za jídlo. S tím, že jsem si ještě něco jedla z domu. Takže se omlouvám se překlep, který jsem již opravila.

Avatar uživatele Petr St
Petr St

Dobrý den, pěkný cestopis, všechna místa, kromě ZOO, jsem několikrát navštívil. Po přečtení Vašeho rozpočtu bych Vás chtěl poprosit o radu. Píšete : lístek na bus - 850 Kč, hostel - 300 Kč, metro 2x7€ =350 Kč, ZOO - on line 15,5€ =400 Kč, celkem cca 1900 Kč zatím bez jídla, Vy píšete náklady komplet 1500 Kč. Sedmým rokem pracuji po celém Německu, poslední roky převážně Berlín a tudíž vím, že v Berlíně se dá slušně najíst o dost levněji než v jiných částech Německa, ovšem tak jako Vám se mi to zatím nepodařilo. Poraďte mi prosím kde v Berlíně se dá najíst tak, že Vám za to ještě platí, (jinak se logicky k Vámi uváděné částce 1500 Kč včetně jídla, nemůžeme dobrat) víte, budu tam chodit také. Dost cestuji a vždycky než někam vyrazím, zjišťuji si co a jak různě na internetu. Přímo mě fascinují různé blogy a cestopisy mladých lidí co za doslova pár stokorun procestují kus světa a já si potom, když přijedu domů vždycky říkám, kde jsem zase udělal chybu. Po přečtení Vašeho cestopisu a letmém sečtení nákladů, zjišťuji, že ta chyba asi nebude u mě. Je to opravdu tak důležité, mít co nejmenší náklady i za cenu fabulace???

:-) Možná jen bez maturity z matematiky...

Avatar uživatele Karel
Karel

Tady je někdo asi dost velký suchar, co si nechá vyplatit vše do posledního halíře.

Avatar uživatele Petr St
Petr St

Jestli tím myslíte mě, nevím podle čeho soudíte, právě naopak. Chtěl jsem tím jenom říct, že nechápu lidi co podhodnocují náklady, přijde mi, že se předhání kdo levněji. Slečna se opravila, překlep, 2,5 k je ok.