Autem napříč Kyprem

Kam se vypravit na Kypru, když je vám jedno letovisko málo.

Cestopis z roku 2019 napsal Lukáš _23

Zážitky pro tebe sepsal Lukáš _23
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-12-03T12:43:42+01:00

Lukáš _23 procestoval 18 zemí světa světa, nejvíce Evropu. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 1 úžasný cestopis.

Avatar uživatele Majka
Majka

Cestopis OK, vystihl jsi podstatné. Osobně jsem byla letos na Kypru 2x (květen, listopad) , vždy 14 dnů, počasí výborné, rovněž jsem viděla to o čem píšeš. Přidala bych ještě Makronissos beach obě i malou M. před Ayia N. směr od Larnaky), která se mi velmi líbila (skoro více než Nissi) a pro rodinu s dětmi rozhodně výborná.

Jen si dovolím poznámku k Paralimni - uvádíš, že je na západě ostrova a naopak....... "Při cestě dál směrem na východ a město Paphos podél pobřeží ...........", když jsi jel od Limassolu. Otočil sis mapu? ??

Lukáš _23

Ajajaj, popletl jsem si východ a západ, omlouvám se a díky za upozornění :) V cestopisu opraveno

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Lukasi, jaka byla prosim v kvetnu voda ? A byl jsi zacatkem kvetna nebo na konci ? Ja sem se posledni kvetnovy tyden koupal u rodicu v Andalusii a bylo to docela ok - nicmene zacatkem kvetna se tam pry jeste neda vlezt :)

Musim rict ze tohle je fakt hezky mistopis, zero bullshit a s chuti jsem si to procetl, protoze se tam chystame s rodinou na jare poprve (specialni palec na horu za tu vypichnutou plaz pro rodiny s detmi :D)..

Lukáš _23

Byli jsme v polovině května. Jak jsem psal v cestopisu, teplota moře byla okolo 21 stupňů, ke konci května to jde pak celkem rychle nahoru, protože už začíná být fakt teplo. Na hodinovou koupačku v kuse to ale v polovině května za mě nebylo.