BALI JEN JEDNOU NESTAČÍ.

ZÁKLAD DOBRÉ NÁLADY JE UBYTOVÁNÍ S DOBROU ATMOSFÉROU. MÁTE TAK JISTOTU, ŽE SE O VÁS POSTARAJÍ NA KONCI SVĚTA A NADETE TAM I PŘÁTELE!

Cestopis z roku 2014 napsal radkamichalova

Avatar uživatele radkamichalova
Zážitky pro tebe sepsal(a) radkamichalova
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-05-19T21:11:21+02:00

radkamichalova procestoval(a) 0 zemí světa světa, nejvíce . Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 5 lety a napsal(a) pro tebe 1 úžasný cestopis.

sosice

Být 3 týdny na nejprofláklejší pláži na Bali, tak bych chytil psotník. Bali, Bali je prostě úžasný. Už jen to, že jeden den jste u moře a cochcáte se se skupinou 500 polovožralých sfetovaných rusek, panoramata a den druhý se procházíte po naprosto echt chrámu na sopce v horách, jiné panoramata ... A Hindu, Hindu je mi milejší, ňunáčtější než Ručník a proto na Bali je menší bordel všude než okolo. Palec na horu :)

Sue Ellen Ewing

Jak je to tam s hulením?

Každý každýho...

Gabe

Naděžda se nám vrátila, vítej zpátky holka! Kde ses toulala - že oni tě poslali na odvykačku?

Sue Ellen Ewing

No děkuju, odvykačka nikdy. Mně pořád chutná, už bez toho nevydržím a nehodlám měnit zvyky. Ale konečně jsem si nechala udělat ty cecky. Už to potřebovaly, bez šprndy jsem je tahala skoro po zemi...

ibc

To je cestopis, jak se patří! To by si měla přečíst paní Ladislava Kotačková... Plný praktických informací a rad, jen tak dál.

Avatar uživatele Breathe
Breathe

Milostivá paní, to je pohádka, kouzelné město, moře hučí svou věčnou píseň, palmy šumí, cikády poletují vzduchem.

Vzduch voní skořicí a kávou a nad tím vším nese se tichá píseň mosleminovy písně.

Miki _3

:-D