Barneyho víkendové (ú)lety: Porýní

Za 9 eur neomezeně po Německu, vlakem, tramvají, metrem, nadzemkou. Nakonec i bizjetem. Gotika, hrázděné domy, katedrály, technické památky...

Cestopis z roku 2022 napsal Barney1987

Zážitky pro tebe sepsal Barney1987
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-10-02T18:29:30+02:00

Barney1987 procestoval 27 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 1 rokem a napsal pro tebe 6 úžasných cestopisů.

Bič boží

Cumim! super cena za empty leg v private jetu, myslim i piloti jsou radi, kdyz tam maji nejake prvnicky, nez nejake znudene byznysmeny s rozkurovackama. Ale i par zajimavych tipu na zajimava mista za hranicemi. Po dlouhe dobe, alespon pro me, zajimavy cestopis.

PS: akorat ze apka je jen pro ajfouny..... , takze si budu muset pujcovat mobil od dcery. vratim se do mladych let - prvni koupim levny PJ empty leg a na to naroubuji itinerar

Barney1987

Díky. Jsem rád, že se líbilo. Vtipné bylo, ze jsem měl na batohu aicraft skin z letadla OK-MEL na kterém pilot létal, takže jedno velké téma bylo ČSA :D . Bylo to i tak pro mě drahé, ale sny se musí plnit :) Jinak měl jsem letos ještě jeden “naroubovaný” výlet a to na 747, business na horní palubě viz. můj cestopis na Mallorcu. Tak ať se podaří s PJ.

Jakože 10k za osobu je hodně dobrá cena. Letěli jste sami?

Barney1987

Pronájem celého letadla byl 20tis. (takže sami, leda by jsme si vzali někoho sebou :) )včetně občerstvení a Champagne. Druhou láhev mi už bylo blbé rozdělávat. :) Původně to na aplikaci (jetyou) bylo za 800eur + každá další osoba 200eur, ale dostal jsem nabídku na 20.000kč za oba u aeropartner. Jinak super pilot. Za letu nám řekl mnoho zajímavého nejen o letadle. Oblétávali jsme bouřkový mrak, takže nám zároveň vysvětloval postupy v těchto situacích atd. Letuška moc příjemná:)

tonic

velka paradicka

Barney1987

Alespoň jednou jsem musel :)