Do nitra brazilského pralesa

hodnoceno 21 x

Cestopis z roku 2016 napsal Duše

Zážitky pro tebe sepsal Duše
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-01-02T14:25:24+01:00

Duše procestoval 35 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 6 lety a napsal pro tebe 1 úžasný cestopis.

Avatar uživatele Vladko
Vladko

Brazilské dobroty od místních děvčat :-). Hodně jsem se pobavil, pěkně napsaný.

Duše

No ono to nebylo tak jednoduché :) Trochu anglicky uměl jen recepční na blízkém hodinovém hotelu a ta holka si chtěla také něco vydělat, takže se člověk musel obětovat :)

Avatar uživatele Vladko
Vladko

A tak hlavně jestli se to všechno obešlo bez újmy na zdraví :-).

Karel

Já jsem rád, že tu někdo konečně prolomil ledy s jinými cestopisy, než dle "rodinného protokolu". Kolikrát čtu o partě kamarádů v Thajsku, na Ukrajině, v Mexiku, Itálii a je to jen pláž, památky...už jsem myslel, že nikdo nepije a neochutnává místní "delikatesy" :)

Duše

no toto je hodně cenzurované :)

Sue Ellen Ewing

Tohle má konečně šťávu a je to ze života. Já ty přeslazený sračky co sem někteří dávají moc nemusím a s cenzurou zásadně nesouhlasím už z dob disentu.

Brazílie láká, mám ještě pár bílých míst na mapě.

A co ta keška pořád není jasné jestli našli nebo nenašli?

Díky,

kešku jsme samozřejmě našli a k ní i cca 50 dalších, takže úspěch :)

Dost humorny i dojemny cestopis, docela jsem dostal zizen.

Zajimalo by me, jestli jste navstivili i brazilskou stranu vodopadu Iguacu, kde je sice mene stezek a lavek, ovsem vyhledy na vodopady odtamtud povazuji za mnohem krasnejsi nez z argentinske strany?!

Duše

Brazilskou stranu jsme chtěli navštívit na půl den v den odletu, ale pozdě jsme vstávali a sekli jsme se ve městě, tak už nezbyl čas :( S odstupem času velká škoda...

Karel

Já teda propité cestování úplně nemusím, ale uznávám, že je to změna oproti standartním cestopisům zde na CL :D

Příště by mohl něco sesmolit Padrino, to by byla ještě větší jízda :D

Avatar uživatele Petr76
Petr76

Cestopis skvělý, nebýt váš kamarád namol, tak to asi dopadlo mnohem hůře.

Akorát v textu trochu postrádám vysvětlení pro laiky, čím je ta keška tak výjimečná?

Duše

Díky za dobré hodnocení. Detailní informace o APE kešce mi přišly do cestopisu zbytečné, každopádně pro zvídavé:

Project A.P.E. Cache je označením 12 kešek, které byly v roce 2001 umístěny ve spolupráci se společností 20th Century Fox na podporu filmu Planeta Opic. Každá keš představovala fiktivní příběh, ve kterém vědci odhalují alternativní evoluci primátů. Každá cache měla originální oporu ve filmu. Jako schránky těchto keší byly použity speciálně označené ammoboxy. V současnosti již existuje pouze jediná z keší "Project A.P.E." – GCC67 Mission 4: Southern Bowl se nachází se v Brazílii.

Avatar uživatele Petr76
Petr76

Díky.

Avatar uživatele hhh _1
hhh _1

Výborný! :D

Podle nadpisu jsem očekával zcela něco jiného, než jsem nakonec dostal... Ale asi i proto jsem se o to víc bavil, když jsem netušil, co v dalším odstavci přijde :D Fajn sepsané.

PS: Cachaça