Dva křupani ve městě

Usoudila jsem, že sedět necelý měsíc doma na zadku je už moc dlouhá doba a chtělo by to někam vyrazit.

Cestopis z roku 2022 napsala terez_vodakova

Zážitky pro tebe sepsala terez_vodakova
Cestopis byl naposledy aktualizován 2023-01-15T08:43:01+01:00

terez_vodakova procestovala 14 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 3 měsíci a napsala pro tebe 7 úžasných cestopisů.

Matho

Na Fish and Chips odporúčam poletieť ešte o pár desiatok minút ďalej - do Dublinu.
Írsko má najlepšie zemiaky na svete. Bez srandy.
S tými, ktoré rastú u nás sa to skoro nedá porovnať. Nikdy by mi nenapadlo, že zemiaky môžu byť také dobré.

Velkou většinu fish&chips jsem pojedl v Irsku :-)

@matho moc děkuju za tip 😊Do Irska se chystám už dlouho, tak určitě zkusím 😊

Avatar uživatele Karel
Karel

Jde i o to, že spousta lidí sice rozlišuje odrůdy jablek, hrušek, ale brambory znají max "žluté a červené".
I u nás jsou v chuti brambor propastné rozdíly, jen si najít ty své oblíbené odrůdy.

terez_vodakova

@karel aha 😮 my máme pořád ty samý domácí brambory, takže nemáme šanci ochutnat jiné odrůdy 😅

Ad 1) adaptér netřeba. Stačí klíč nebo něco podobného, co strčíte do té střední zdířky v zásuvce a pak už do zásuvky naší nabíječku strcite. Jde to a funguje to, vyzkoušeno mnohokrát.

Ad 8) Já si ocet na chipsy u fish dobrovolně lil, protože mi to s nim chutnalo. Zkratka kolik lidí, tolik chutí.

terez_vodakova

Aha? Tak moc děkuju za tip, já elektrice moc nerozumím, tak jsem se do takových dobrodružství nechtěla úplně pouštět 😅

To jsme nezkoušeli, ale asi taky nemusím zkoušet všechno 😂

jj, zcela chápu, kdybych elektrice nerozuměl taky bych se do toho nepouštěl