Fuerteventura - větrný ostrov potřetí

V minulých dvou letech jsme již dvakrát navštívili tento druhý největší, ale málo osídlený i turisty ne až tak navštěvovaný ostrov. A k pobytům v lednu a červenci jsme přidali zářijový.

Cestopis z roku 2021 napsal Tesna

Jak se ti cestopis líbil?

Zážitky pro tebe sepsal Tesna
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-01-31T16:52:44+01:00

Tesna procestoval 24 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Střední Ameriku. Na Cestujlevne.com se přidal před 5 lety a napsal pro tebe 37 úžasných cestopisů.

Zobrazit profil

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před rokem

Jj Fuerte rikaj vsichni Prazsky (radoby) surfari, taky uz sem nad tim premyslel :D

Kazdopadne vsechny tvoje cestopisy me fakt strasne bavej, cetl jsem tenhle dokonce na 2x (miluju jak jsou podrobne) a mas jeden z nejlepsich formatu na CL, hezky fotky a clovek kdyz to cte tak ma pocit ze tam byl taky :D Je to takovej poctivej ordnung must sein nemeckej styl, to me bavi - az to vydas knizne, jeden vytisk kupuju - dam si ji vedle Katcineho "za Kacku" (to si schovavam na prvni po Covidovou cestu za velkou louzi :D)..

Tesna
před rokem

Díky za uznání, jsem rád, že se to líbí a někomu snad i pomůže. Proto se snažím tam dávat i praktické věci a drobnosti tak, jak je na CL sbírám já a už několikrát to bylo tím prvotním podnětem pro nějakou další cestu.

Nápad s knižním vydáním mi lidi okolo podsouvaji už dávno, třeba na to jednou dojde :-) Zatím jen doufám, že svět už přestane blbnout a budou přibývat další kapitoly a cesty ...

Tesna
před rokem

Řekl bych, že jde o běžnou lidskou lenost alias zkratku dlouhého názvu :-)

Jakub Langer
před rokem

Díky, přečetl jsem si tento zajímavý cestopis o ostrově Fuerteventura, o kterém jsem přemýšlel v únoru 2021, ale nakonec kvůli většímu počtu požadovaných testů nebyl zatím navštíven.

Dodatečně by mě zajímalo, odkud pochází ten název Fuerta? Že by přímo od místních? V minulosti jsem o Fuerteventuře slyšel mluvit jako o Fuerte. 🤔