Jaro v New Yorku

Skoro každý člověk, který přijede poprvé do New Yorku si připadne, jako vesničan. Za týden ho město pohltí svým životem, že má pocit, že tam patří.

Cestopis z roku 2019 napsal Jaromír Volavý

Jak se ti cestopis líbil?

Zážitky pro tebe sepsal Jaromír Volavý
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-05-02T19:54:37+02:00

Jaromír Volavý procestoval 71 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 4 lety a napsal pro tebe 21 úžasných cestopisů.

Zobrazit profil

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
LSN
před 5 lety

Jen mala technická. Není to Long Beach, ale Coney Island Beach.

Jaromír Volavý
před 5 lety

Ano je to tak, ale dlouhá je stejně.

Avatar uživatele
mirjur
před 5 lety

He he, úplně stejnou fotku, jak máš tu kapelu v metru, jsem pořídil vloni v květnu se statnou zpívající černoškou a jejím doprovodem, ale nelíbilo se jí to, dělala na mě ty ty ty. A koukám, že ten červený transparent na zdi za nimi je tam pořád... Na Times Square to bylo, že jo?

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před 5 lety

Moc hezky fotky, akorat ten cestopis mi prijde ze si ho rozepsal a pak te to prestalo bavit, tak si to zakoncil v 1/3.. :)

Na fotky jsem se podival kazdopadne rad.. :)

Jaromír Volavý
před 5 lety

Pojal jsem to, jako návod, jak se seznámit za týden s NY. Je však pravdou, že pokud bych to pojal, jako detailní cestopis, tak to bude hodně dlouhý počtení.:) Nejdelší část bych asi věnoval příběhu staré bábušky se kterou jsem se hodinu procházel na promenádě Long Beach a ta mi pověděla celý příběh svého života po havárii v Černobylu.

Avatar uživatele
Rafr
před 5 lety

Moc pěkné připomenutí tohoto báječného místa. Ty schody v oblacích jsou někde poblíž na high line? Já na ně nenarazil, škoda snad příště.

Proky
před 5 lety

jj, je to na samém začátku High Line v Hudson Yards. Je to nová atrakce jménem Vessel a otevřela se v půlce března. https://en.wikipedia.org/wiki/Vessel_(structure)

Jaromír Volavý
před 5 lety

Je to nádhera a navíc vstup zdarma.:)

Avatar uživatele
Rafr
před 5 lety

Díky za info, tak to jsem vidět nemohl, byl jsem tam v květnu 2018 a bylo to tam na začátku ještě rozestavěné, tak příště:)