1. Cestopisy
  2. Severní Amerika
  3. Spojené státy americké
  4. Jaro v New Yorku

Jaro v New Yorku

Skoro každý člověk, který přijede poprvé do New Yorku si připadne, jako vesničan. Za týden ho město pohltí svým životem, že má pocit, že tam patří.
Cestopis z roku 2019 napsal Jaromír Volavý

Zážitky pro tebe sepsal Jaromír Volavý

27. 04. 2019, poslední aktualizace 2019-05-02T20:54:37+02:00

Jaromír Volavý a procestoval 55 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 3 roky, napsal pro tebe 21 cestopisů .

Máš taky co říct? Napiš svůj cestopis na Cestujlevne.com

Krásné cestopisy bez znalosti
a nutnosti programování

Zaručená čtenost u cílové
skupiny z řad cestovatelů

Staneš se plnohodnotným
členem komunity

Poděl se o ně se svým prvním cestopisem ve světě cestovatelů na Cestujlevne.com.
Vytvoř si cestovatelský profil a staň se součástí komunity.

Vytvořit cestovatelský profil

9 komentářů

Komentuj, hodnoť nebo se na cokoliv zeptej.

Jen mala technická. Není to Long Beach, ale Coney Island Beach.

před 3 lety
Jaromír Volavý

Ano je to tak, ale dlouhá je stejně.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele
mirjur

He he, úplně stejnou fotku, jak máš tu kapelu v metru, jsem pořídil vloni v květnu se statnou zpívající černoškou a jejím doprovodem, ale nelíbilo se jí to, dělala na mě ty ty ty. A koukám, že ten červený transparent na zdi za nimi je tam pořád... Na Times Square to bylo, že jo?

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele kickass1
kickass1

Moc hezky fotky, akorat ten cestopis mi prijde ze si ho rozepsal a pak te to prestalo bavit, tak si to zakoncil v 1/3.. :)

Na fotky jsem se podival kazdopadne rad.. :)

před 3 lety
Jaromír Volavý

Pojal jsem to, jako návod, jak se seznámit za týden s NY. Je však pravdou, že pokud bych to pojal, jako detailní cestopis, tak to bude hodně dlouhý počtení.:) Nejdelší část bych asi věnoval příběhu staré bábušky se kterou jsem se hodinu procházel na promenádě Long Beach a ta mi pověděla celý příběh svého života po havárii v Černobylu.

Přidat odpověď
před 3 lety

Moc pěkné připomenutí tohoto báječného místa. Ty schody v oblacích jsou někde poblíž na high line? Já na ně nenarazil, škoda snad příště.

před 3 lety
Proky

jj, je to na samém začátku High Line v Hudson Yards. Je to nová atrakce jménem Vessel a otevřela se v půlce března. https://en.wikipedia.org/wiki/Vessel_(structure)

před 3 lety
Jaromír Volavý

Je to nádhera a navíc vstup zdarma.:)

před 3 lety

Díky za info, tak to jsem vidět nemohl, byl jsem tam v květnu 2018 a bylo to tam na začátku ještě rozestavěné, tak příště:)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele
 
 

Další cestopisy, které napsal Jaromír Volavý

Čtení na 6 minut
Tremola a další kopce 2021
Jaromír Volavý 2021-11-30T15:20:45+01:00 4 komentáře

V loňském roce proběhl úspěšný výlet na Rakouské a Italské kopce. Letošní výlet přibylo ještě Švýcarsko. Bylo, nebylo, za devatero horami a devatero řekami, nacházel se ten pověstný a pro cyklisty kultovní kopec s trasou jménemTremola. Po loňském úspěšném týdenním cyklotripu Grossglockner, Sella Ronda,…

Čtení na 4 minuty
Podzimní výlet 2021 na Maltu
Jaromír Volavý 2021-11-12T18:39:03+01:00 12 komentářů

Zpáteční letenka od Wizz byla za 480,- Kč z Vídně. Nebylo co řešit, prodlouženej víkend na Maltě.. Malta je takové malé souostroví pod Sicílií s bohatou historií a nádhernou přírodou.. Jsou to vlastně 3 ostrovy. Malta, Gozo a Comino. Před několika lety jsem si Maltu a Gozo projel na kole i když…

❤️ Oblíbené
Čtení na 6 minut
Do Portugalska se jezdí na dobré víno a za surfingem
Jaromír Volavý 2020-11-02T00:11:09+01:00 2 komentáře

Krátká návštěva města Porto a jeho okolí, spojená s degustací Portských vín a gurmánských specialit, okořeněná podzimním surfingem ve vlnách Atlantiku..  Jako každým rokem i letos se blíží období podzimních plískanic a co více, přišla druhá vlna Covid 19. Nešťastný rok 2020 s pomalu blíží ke konci a abstinenční příznaky chronických cestovatelů…

❤️ Oblíbené
Čtení na 6 minut
Grossglockner , SellaRonda, Passo dello Stelvio
Jaromír Volavý 2020-10-14T23:15:17+02:00 3 komentáře
Evropa 2020

Vyšlápnout si na kole tyto tři destinace v průběhu jednoho týdne je velkou výzvou pro čerstvé důchodce. Pomalu člověk zraje do věku, kdy již nemá možnost volby. Když neudělá velké věci hned, tak už je neudělá nikdy.Myšlenka této brutální cyklistické vyjížďky do alpských kopců mě napadla ve vlaku…

Další cestopisy