Cestopisy ze Severní Ameriky

Příběhy z výprav ze Severní Ameriky napsané cestovateli jako jsi ty

Nejnovější cestopisy ze Severní Ameriky

Okolo jazera Erie
Pavol Švantner Severní Amerika

Keďže v týchto častiach USA a Kanady som bol iba rok dozadu, zvažujem, že tentokrát by som výlet poňal trochu dobrodružnejšie.

Za hokejom do Toronta

Tento cestopis som bol rozhodnutý nenapísať. Hovoril som si, že nikoho už predsa nebude zaujímať, ako sa po druhý krát trepem do Kanady a ešte aj na ten istý hokejový šampionát. Ale nakoniec vidíte :)

Roadtrip po západe USA
Pavol Švantner Napříč světem

Vraciam sa ešte k dovolenke z roku 2016 v Amerike. Prírodné krásy, ponorkové choroby a šesť štátov prejdených za 17 dní.

New York a Washington
Avatar uživatele x.zabicka
x.zabicka Spojené státy americké

Naše první cesta za oceán.

📖 Inspirující
Nečekaná cesta kolem světa v byznys třídě za 18 dní
David Eiselt Napříč světem

Jak jsem omylem složil cestu kolem světa přes Dubaj, Bahrajn, zlatý indický trojúhelník, Bali, Kuala Lumpur, Tokio, Boston a Londýn.

Kanada - typický obrázek
Petr Kanada

Co se vám vybaví, když se řekne Kanada? Jaké obrázky z této nádherné země se vám začnou míhat před očima? Já vám v cestopisu popíšu, co vytane na mysli místním a samozřejmě to i doložím fotkami.

Za vodopády a traily východní Kanady II

Záliv Fundy je unikátní mimořádně vysokým přílivem, největším na světě. Milovníci divoké krajiny ocení akádský prales.

Za vodopády a traily východní Kanady I

Mohutné Niagarské vodopády, záliv Fundy s největším přílivem na světě, drsná krása parku Cape Breton, okouzlující Peggy's Cove. A jako bonus - příšerné počasí. Prostě skvělý výlet.

Road trip USA 2016
David Hosl Napříč světem

8 států, 7 velkých měst, 6 parků, 30 dní, 7500 km !