Kam příští rok na dovolenou?

Avatar uživatele Honza
Cestopis z roku 2018 napsal Honza

Jako každý Čech i já přemýšlím o tom, zda absolvovat letní dovolenou v českém prostředí či nikoliv. Děti máme již celkem odrostlé, takže si myslím, že by v pohodě zvládly i letadlo. Otázka však přichází ve chvíli, kdy začneme doma řešit finanční náročnost dovolené v zahraničí. Osobně jsme nebyli dál než v Chorvatsku a to bych osobně chtěla změnit. Manžel však argumentuje přesvědčivě. Dle jeho názoru nás dovolená třeba v Řecku vyjde na dvojnásobek než v již zmíněném Chorvatsku.

Měla jsem tedy návrh, že se po nějaké dovolené podívám sama. Nevím, jestli je to jen u nás, ale ten můj chlap nesnese, že by byl ten, co neměl pravdu. Asi za hodinu přišel se třemi návrhy, které však mojí představu nijak neuspokojily. Prvním návrhem byla totiž dovolená v Itálii, druhá v Maďarsku a ta třetí v Chorvatsku. Když jsem se ho zeptala, kam by chtěl jet nejvíce. Bylo mi řečeno, vždyť se nám v tom Chorvatsku všem líbilo, tak proč bychom tam nejeli znova.

Snažila jsem se manželovi vysvětlit, že bych ráda viděla nová místa, kde jsme ještě nebyli. No vždyť v Jižní Dalmácii jsme ještě nebyli. Takže se pomalu smiřuji s tím, že letošní letní dovolená bude v Chorvatsku. Mám však ještě naději, protože jsem se zmínila svým rodičům, že bych se chtěla podívat do Řecka. Dokonce jsem našla finančně zajímavé nabídky, které by se mohly líbit i manželovi.

Pevně doufám, že pokud najdeme pod stromečkem zájezd, nebude manžel mít námitky. Ano je pravda, že se mi Chorvatsko líbilo, ale změna je pro mě důležitá. Pevně věřím, že když ne manžel, tak alespoň děti budou mít radost. Pevně věřím, že letošní dovolená u moře bude skvělá. Ve finále je vlastně jedno, jestli to bude dovolená v Řecku, Chorvatsku nebo Česku, hlavně že budeme spolu a budeme se mít dobře.

Ubytování v apartmánech budeme vybírat v jižní Dalmácii http://www.ubytovanivchorvatsku....t-list.php

Avatar uživatele Honza

Zážitky pro tebe sepsal Honza

20. 12. 2018, poslední aktualizace 2018-12-20T22:40:11+01:00

Honza a procestoval 10 zemí světa, nejvíce Evropu. Na Cestujlevne je už 2 roky, napsal pro tebe 2 cestopisy . Má své stránky http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/chorvatsko.php.

Honza s manželem a dětmi se (ne)chystá do Chorvatska. A co na to Padrino, že mlčí?

Avatar uživatele richard.pastorek
richard.pastorek

Padrino dnes resi neco "doma", nema cas dnes komentovat CL....

Dosavadní prezident Nicolás Maduro, který zahájil další funkční období 10. ledna, Guaidóův krok označil za pokus o státní převrat, což je postoj, který podle čtvrtečního prohlášení ministra obrany Vladimira Padrina zastává také venezuelská armáda ,zdroj: https://echo24.cz/a/SBbZC/guaido...nska-valka

Strčte si ten spam do prdele.

Miki

wtf?

Na Leningrad do Petrohradu
cizy 2019-10-23T11:08:29+02:00 1 komentář
Rusko 2019

Víkendová návšteva ruského hlavného mesta kultúry spojená s koncertom legendárnej kapely Leningrad.

Bělorusko roadtrip 1 - neviditelná hora a muž se sekerou u chátrajícího zámku
Tereza Kráčmarová 2019-10-22T22:49:49+02:00 2 komentáře
Bělorusko 2019

Čtveřice cestovatelů se vydává na legendární pouť Běloruskem. Nezpevněné polní cesty, spoustu azbuky a porušování všech zákazů, které se dají porušit. Po cestě potká muže se sekerou, spoustu žen zamet

Do Íránu? A sama?
Monika 2019-10-21T20:35:51+02:00 9 komentářů
Írán 2019

Aneb praktický průvodce po této úžasné zemi.

Dunhuang - divoký západ Číny
Adam K. 2019-10-21T12:51:53+02:00 0 komentářů
Čína 2018

Cesta za pouští, Duhovými horami a poslední části Velké čínské zdi