Kdo tu ještě nebyl na Bali?

Chcete být trochu orginální? Objeďte si Bali na kole.

čtení na 4 minuty
hodnoceno 20 x

Cestopis z roku 2018 napsal Jaromír Volavý

Zážitky pro tebe sepsal Jaromír Volavý
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-05-22T10:00:16+02:00

Jaromír Volavý procestoval 61 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 21 úžasných cestopisů.

Avatar uživatele hhh _1
hhh _1

boží as usual! :)

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Tohle se mi taky libilo Jaromire, ja osobne sem na Bali nebyl a nikdy se tam nechystam (i kdyz jednou sem premyslel ze si tam udelam vikend kdyz sem byl na workshopu v Sinapuru) - zaplava uplne stejnych fotek z instagramu a vypraveni kamaradu - cestovatelu me od toho dostatecne odradilo.. Kazdopadne vylet na kole tomu v mych ocich dodava dostatecnou stavu - premyslim, ze si letos udelam podzimni kolecko na biku okolo Krety..

Kolik si prosim platil za dopravu kola na Bali ? A bude i cestopis z biketripu na Kostariku ? :)

Ta druha fotka (hotylek na kameni) vypada jak 3D visualizace - jak umela :D :D :D

Jaromír Volavý

Já si to kolo vždy rozložím do speciální převozní brašny a mám to, jako normální odbavený zavazadlo. Postupně napíšu i cestopisy z loňských výletů, ale Kostarika byla loni v lednu, jako první. Celkem, těch cyklistickejch bylo 7. Mauricius,Bali a Seychely jsem už napsal. Chybí mi ještě napsat Kuba, Malta, Dominikána a Kostarika. Ta druhá fotka z Bali je z Uluwatu. Žádný svoje fotky neupravuji, je to focený z protějšího svahu.

Avatar uživatele andromeda
andromeda

Děkuju, že neupravujete svoje fotky. Máte moje sympatie, já fotím na kinofilm, takže ani nelze upravovat. Vaše fotky jsou takové upřímné.

Avatar uživatele andromeda
andromeda

Moc mě to zaujalo. Já ani cestopisy z těchto končin nečtu, JV Asie mě neláká, ale líbí se mi, že jste to jel na kole a vystoupil z davu. Na kole je vždy vše jiné, pomalejší a jste blíž ke všemu. Fotky se mi taky líbí, vše je takové normální, je na nich vidět, proč cestujete. Je to pěkné, zlepšilo mi to dnes náladu