Kdo tu ještě nebyl na Bali?

Chcete být trochu orginální? Objeďte si Bali na kole.

čtení na 4 minuty
5 komentářů
hodnoceno 20 x

Cestopis z roku 2018 napsal Jaromír Volavý

Jak se ti cestopis líbil?

Zážitky pro tebe sepsal Jaromír Volavý
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-05-22T10:00:16+02:00

Jaromír Volavý procestoval 61 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 21 úžasných cestopisů.

Zobrazit profil

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hhh _1
hhh _1
před 4 lety

boží as usual! :)

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před 4 lety

Tohle se mi taky libilo Jaromire, ja osobne sem na Bali nebyl a nikdy se tam nechystam (i kdyz jednou sem premyslel ze si tam udelam vikend kdyz sem byl na workshopu v Sinapuru) - zaplava uplne stejnych fotek z instagramu a vypraveni kamaradu - cestovatelu me od toho dostatecne odradilo.. Kazdopadne vylet na kole tomu v mych ocich dodava dostatecnou stavu - premyslim, ze si letos udelam podzimni kolecko na biku okolo Krety..

Kolik si prosim platil za dopravu kola na Bali ? A bude i cestopis z biketripu na Kostariku ? :)

Ta druha fotka (hotylek na kameni) vypada jak 3D visualizace - jak umela :D :D :D

Jaromír Volavý
před 4 lety

Já si to kolo vždy rozložím do speciální převozní brašny a mám to, jako normální odbavený zavazadlo. Postupně napíšu i cestopisy z loňských výletů, ale Kostarika byla loni v lednu, jako první. Celkem, těch cyklistickejch bylo 7. Mauricius,Bali a Seychely jsem už napsal. Chybí mi ještě napsat Kuba, Malta, Dominikána a Kostarika. Ta druhá fotka z Bali je z Uluwatu. Žádný svoje fotky neupravuji, je to focený z protějšího svahu.

Avatar uživatele andromeda
andromeda
před 4 lety

Děkuju, že neupravujete svoje fotky. Máte moje sympatie, já fotím na kinofilm, takže ani nelze upravovat. Vaše fotky jsou takové upřímné.

Avatar uživatele andromeda
andromeda
před 4 lety

Moc mě to zaujalo. Já ani cestopisy z těchto končin nečtu, JV Asie mě neláká, ale líbí se mi, že jste to jel na kole a vystoupil z davu. Na kole je vždy vše jiné, pomalejší a jste blíž ke všemu. Fotky se mi taky líbí, vše je takové normální, je na nich vidět, proč cestujete. Je to pěkné, zlepšilo mi to dnes náladu