3. Slovensko
  4. Leto pri slovenskom mori

Leto pri slovenskom mori

Letná dovolenka premiérovo pri slovenskom mori - týždeň na Zemplínskej šírave a v širokom okolí + 1500 kilometrov po celom Slovensku.
Cestopis z roku 2020 napsal tonic

Zážitky pro tebe sepsal tonic

06. 08. 2020, poslední aktualizace 2020-08-06T12:13:43+02:00

tonic žije na Slovensku a procestoval 59 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 7 let, napsal pro tebe 40 cestopisů . Má své stránky http://tonicove.sk.

Mıchal

Pěkné, pěkné, ale místy neskutečné retro :D

Nicméně abych se cítil jako na Ukrajině nebo Bosně, stačí jet jen na Mácháč... Tam ty kempy a služby jsou taky zajímavé.

Avatar uživatele kickass1
kickass1

I kdyz jsem musel porusit pravidlo o tom ze se neproklikavam na externi portaly, tak tohle sem si nemohl nechat ujit.. A nezklamalo.. Jedna holcina ode z teamu pracuje z Kosic a byla na Zemplinske minuly rok, vypravela super zazitky.. :D

Cestopis skvelej, jednak vyborne zpracovane, druhak prvotridni smysl pro humor.. :D

tonic

diky moc, keby som nemal vlastny web, tak by som to pisal tu :) ale kedze mi za to nikto neplati, tak sa mi to nechce 2x robit :D

Další cestopisy, které napsal tonic

Faszination Mallorca (na jeden deň)
tonic 2022-04-14T11:45:59+02:00 1 komentář
Španělsko 2022

Jarná stretávka na plážach a výhľadoch Barcelony a Malorky. Viac na mojom blogu:https://tonicove.sk/faszination-...-fotoblog/

Balkánsky roadtrip na fialovom vysávači
tonic 2022-03-28T13:45:37+02:00 0 komentářů
Evropa 2022

Zážitky a fotografie zo spanilej jazdy necelých 44 koní a dvoch starých capov na Balkán. Pokračovanie:https://tonicove.sk/tico-balkan/

Riga, vodka, dážď a sneh
tonic 2022-03-06T11:03:41+01:00 0 komentářů
Lotyšsko 2022

Zvyčajne mám cestopis spísaný do pár dní po návrate. No tento z Rigy mi trval dva týždne ... predsa som bol mysľou u našich východných susedov a pôvodný plán nebolo Lotyšsko, ale ukrajinský Mariupoľ... Viac na mojom blogu:https://tonicove.sk/riga-vodka-dazd-a-sneh/

Expresný výlet za španielskymi rýchlovlakmi
tonic 2022-02-12T09:49:30+01:00 0 komentářů
Španělsko 2022

S príchodom OUIGO od SNCF sa Španielsko stalo krajinou zasľúbenou pre milovníkov rýchlych vlakov. Otestoval som teda aj ja 300km/h na trati medzi Barcelonou a Zaragozou.. Pokračovanie na mojom blogu:https://tonicove.sk/spanielsky-r...-fotoblog/