Make America Great Again

Miliontý cestopis na téma USA, ale tak když jsme všichni v podstatě v karanténě...

Cestopis z roku 2019 napsal JardaM

Zážitky pro tebe sepsal JardaM
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-04-12T15:46:37+02:00

JardaM procestoval 64 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 11 úžasných cestopisů.

Simona

Víc takových jako jsi ty. Skvěle napsané. Pobavila jsem se a zavzpomínala... Třeba v NY jsem byla 2x a mohla bych třeba 1000x a pořád mě to bude bavit. LV není pro každého ale je tam atmosféra, kterou nikdy nikde neuvidíš, uprostřed pouště toto... :-) děkuji za cestopis

JardaM

Díky za moc hezký komentář. A souhlasím, NY se prostě nikdy neomrzí.

Avatar uživatele Breathe
Breathe

Výborně napsaný cestopis. Stejně jako ty mám rád centra mrakodrapových měst. :)

JardaM

Díky moc. Myslel jsem si, že nás tady takových moc není :D

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Je to skvele napsane Jardo a zejmena v tehle silene dobe jsem si rad pripomel Chicago a New York a uvedomil jsem si, jak strasne mi chybi cestovani, zejmena po tom, co jsem za posledni 2 tydny musel cancellovat cestu do Miami & New Orleans..

Specielne cestopisy z New Yorku patri na CL bohuzel k tomu nejslabsimu co se tady da precist - o to vic me potesilo, ze tohle bylo vic nez citelne a dokonce sem si doma vecer nasel chvili, abych se k tomu vratil a docetl to do konce.

JardaM

Díky moc, takovej feedback je nejlepší motivace pro to psát další cestopisy. Jen škoda, že teď není psát o čem.

Avatar uživatele JSLIWKA
JSLIWKA

USA taky miluju, byl jsem tam 17 x, ted nám zrušili odlet v květnu. Snad se to znovu povede v září ?, nebo až příští ?! rok. Nemůžu ale souhlasit s názorem, že Vegas 3 x stačilo. Mě se nikdy neomrzí, i když nehraju. Ta atmosféra je tam unikátní. Jinak moc pěkný cestopis, dobré tipy na Chicago. Knedlíčky v NY musím zkusit při příští cestě.

JardaM

Wow, 17x, to je paráda. Taky bych se rád během života dostal tolikrát do USA. A díky za chválu.

Avatar uživatele Haňas
Haňas

Jardo, opět velmi skvělý cestopis!

Díky!