Marhaba Maroko (+ Západná Sahara)

2600 kilometrov cestami juhu Maroka a problematickej Západnej Sahary
Cestopis z roku 2019 napsal tonic

Každoročne sa objaví destinácia, kam sa zrazu všetci vďaka lacným letenkám nahrnú, no onedlho ošiaľ opadne. Minulý rok to bola Malorka, predtým napríklad Zanzibar. V túto dobu mnoho turistov smeruje do Maroka, najmä vďaka novej linke z Bratislavy do Marakéšu. Mňa osobne skôr láka krajina a vidiek, preto som dal prednosť letenke do Agadiru z Budapešti s konkurenčným Wizzair. Odtiaľto som naplánoval roadtrip po južnej časti krajiny s krátkou návštevou problematickej Západnej Sahary.

Pokračovanie na mojom blogu: https://tonicove.sk/marhaba-maroko/

Zážitky pro tebe sepsal tonic

03. 03. 2019, poslední aktualizace 2019-03-03T22:16:46+01:00

tonic žije na Slovensku a procestoval 58 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 4 roky, napsal pro tebe 13 cestopisů . Má své stránky http://tonicove.sk.

Avatar uživatele Ivo
Ivo

Fajn cestopis, otazka je, na kolik je to moralni dat sem jen uryvek a odkazat na svuj blog, ale ucel to splni asi pro vsechny strany, takze proc ne :-D.

tonic

tak ked bude lahsi import z HTML, s radostou skopirujem cely :))

Další cestopisy, které napsal tonic

Koniec leta (nielen) na ukrajinských Maldivách
tonic 2019-09-09T13:06:25+02:00 0 komentářů
Ukrajina 2019

Posledný augustový týždeň v znamení ukrajinských pláží, delfínov, boršču, koňaku a 47 ročného Antonova An-24

Víkend pri ruskom Baltiku - Kaliningrad
tonic 2019-08-16T11:21:22+02:00 0 komentářů
Evropa 2019

Od začiatku júla nám do obskurnej ruskej exklávy medzi Poľskom a Litvou stačia bezplatné elektronické víza. Pôvodný plán návštevy severu Poľska sme operatívne upravili a na víkend nakukli do Ruska.

S Jakom z Užhorodu do Kyjeva
tonic 2019-07-22T11:14:51+02:00 3 komentáře
Ukrajina 2019

44-ročným malým prúdovým Jakom-40 z ešte menšieho užhorodského letiska na pravidelno-nepravidelnej linke do Kyjeva

Od Užhorodu po Sjanky – vlakmi po Zakarpatí
tonic 2019-07-17T12:56:21+02:00 0 komentářů
Ukrajina 2019

Niekoľko dní v krásnom prostredí Užockého národného parku na ukrajinsko-poľsko-slovenskom pomedzí