Marhaba Maroko (+ Západná Sahara)

2600 kilometrov cestami juhu Maroka a problematickej Západnej Sahary
Cestopis z roku 2019 napsal tonic

Každoročne sa objaví destinácia, kam sa zrazu všetci vďaka lacným letenkám nahrnú, no onedlho ošiaľ opadne. Minulý rok to bola Malorka, predtým napríklad Zanzibar. V túto dobu mnoho turistov smeruje do Maroka, najmä vďaka novej linke z Bratislavy do Marakéšu. Mňa osobne skôr láka krajina a vidiek, preto som dal prednosť letenke do Agadiru z Budapešti s konkurenčným Wizzair. Odtiaľto som naplánoval roadtrip po južnej časti krajiny s krátkou návštevou problematickej Západnej Sahary.

Pokračovanie na mojom blogu: https://tonicove.sk/marhaba-maroko/

Zážitky pro tebe sepsal tonic

03. 03. 2019, poslední aktualizace 2019-03-03T22:16:46+01:00

tonic žije na Slovensku a procestoval 58 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 4 roky, napsal pro tebe 7 cestopisů . Má své stránky http://tonicove.sk.

Avatar uživatele Ivo
Ivo

Fajn cestopis, otazka je, na kolik je to moralni dat sem jen uryvek a odkazat na svuj blog, ale ucel to splni asi pro vsechny strany, takze proc ne :-D.

tonic

tak ked bude lahsi import z HTML, s radostou skopirujem cely :))

Další cestopisy, které napsal tonic

Potulky Portom a severom Portugalska
tonic 2019-04-23T21:47:49+02:00 0 komentářů
Evropa 2019

Na západ často nezavítam, ale Portugalsko ma veľmi príjemne prekvapilo. Nie je to ten stredomorský temperament a manana, ale jedna príjemná a neskutočne zelená krajina s výbornými stejkami a vínom:)

Černobyl a Čiatura (so štipkou Kyjeva a Tbilisi)
tonic 2019-04-01T21:36:18+02:00 0 komentářů
Napříč světem 2019

Predlžený víkend na dvoch depresívnych, no veľmi zaujímavých miestach. Obe svojho času prekvitali, no jedno postihla katastrofa nukleárna a druhé katastrofa ekonomická.

Gastrovíkend v Ľvove (a Kyjeve)
tonic 2019-03-19T21:27:56+01:00 6 komentářů
Ukrajina 2019

Rýchla víkendovka z Bratislavy do Ľvova s návratom z Kyjeva

Prekľep v zimnom Bulharsku
tonic 2019-02-08T14:05:16+01:00 0 komentářů
Bulharsko 2019

Aj keď január je zradný mesiac na cestovanie po Európe, rozhodol som sa ako vedúci zájazdu, že sa vyberieme mimo hlavného mesta Bulharska.