MRAZIVÉ PUTOVÁNÍ ZA VLÁDCEM ORLICKÝCH HOR

Rampušák, nejmladší vládce českých lesů a bratr Krakonoše a Praděda. Už 56 let střeží údolí a kopce Orlických hor a já jsem se rozhodla udělat si krátký zimní výlet do jeho rajonu.

čtení na 18 minut
1 komentář
hodnoceno 5 x

Cestopis z roku 2018 napsala MONIKA KUPCOVÁ

Zážitky pro tebe sepsala MONIKA KUPCOVÁ
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-01-22T18:06:09+01:00

MONIKA KUPCOVÁ procestovala 16 zemí světa světa, nejvíce Evropu. Na Cestujlevne.com se přidala před 3 lety a napsala pro tebe 7 úžasných cestopisů.

1 komentář

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Trochu s usmevem si ctu ty pasaze o rodinach s detma - sam mam deti, ale presne tyhle particky pocinajicich alkoholiku (zato vydrzi bejt ozraly tyden v kuse a rikaji tomu dovolena), kteri nejsou schopni se o deti postarat, my taky lezou na nervy - proto v podstate nejezdim na CZ hory, protoze zabava v podobe 10ti piv a 5ti zelenych jako kazdovecerni zabava celeho osazenstva (doplnenou o diskoteku s Michalem Davidem) se mi zda dost chuda.. :) Idealne kdyz pak vsichni hulakaj do 3 rana a pak jeste hledaji do svitani nejakho pitomce co se ztratil v lese kdyz sel kourit pred chatu :D - jedina vyjimka je soukroma chata, kde se vzdycka da s kamaradama nejak domluvit a prece jen vlastni deti (+ty kamaradu) se daji snest lip nez ty cizi :D

Zrovna minuly vikend jsem byl v Peci a kdyz sem videl v druhem pasmu NP jak dementi z podnikove chaty ozraly jak hovada odpaluji rachejtle (zdravim Mountfield) tak bych jim za to zlamal prsty na rukach po jednom a este je povesil za nohy do mraveniste.. :)

Mas hezke fotky, hned bych vyrazil do Alp :)