Na kole z Alp k Jadranu

Cestopis z roku 2020 napsala Vercavlcek

Avatar uživatele Vercavlcek
Zážitky pro tebe sepsala Vercavlcek
Cestopis byl naposledy aktualizován 2021-05-05T07:32:22+02:00

Vercavlcek procestovala 32 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 5 lety a napsala pro tebe 4 úžasné cestopisy.

J.K.

Taky díky za námět, to si asi rád projedu. :-)

Michal Zhor

Díky za cestopis a asi nejen pro mne bude inspirací. Čtivé, pěkné fotky a jako bych s vámi šlapal (ne že bych se při četbě zapotil jako na kole, ale neztratil jsem se v příběhu). Beru to jako výzvu, opravím duši předního kola Sobi20 a jednu z hor tohoto měsíce si dám kolmo (tedy na kole :-) ).

AlejandraS

Krása, přesně o tomhle už několik let jenom pořád mluvím, ale ještě jsem se nebyla schopná odhodlat. Tak snad napřesrok, díky

Blahopřeji k rozhodnutí absolvovat tuto trasu, Alpe-Adria je super, skoro pořád z kopce... ta část okolo Drávy mi přišla nejnudnější, moc to tam neubíhalo a i stezka byla místy horší (šotolina). Ale pak z Villachu až k moři - parádička.

Klidně bych si to zopakoval, i s tím dojezdem do Rijeky, jestli zas bude jezdit ten RJ. Já se před 3 lety vracel vlakem zase přes Salzburg a Vídeň... Jo, pěkné.

Avatar uživatele Vercavlcek
Vercavlcek

V Chorvatsku už jsme museli víc po silnice, ale odměnou bylo každé odpolko osvěžující moře :-) Jestli bude příští rok zase jezdit RJ, tak doporučuju.

To bych pak skoro mohl vzít i ženu... akorát bychom museli jet jen z Villachu, protože přes Bad Gastein ji nedostanu... :-) A těmi tunely asi pěšky. :-) Ale zní to dobře.