Na konci světa

Cestopis z roku 2018 napsal melounek

Zážitky pro tebe sepsal(a) melounek
Cestopis byl naposledy aktualizován 2023-01-20T19:46:07+01:00

melounek procestoval(a) 9 zemí světa světa, nejvíce Jižní Ameriku a Severní Ameriku. Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 3 měsíci a napsal(a) pro tebe 4 úžasné cestopisy.

Zbyněk Milfait

Ahoj kolego. Dík za cestopis. Ohledně Valle de la Muerte na Atacamě bych jen dodal, že dle mého názoru je docela odlišné od Valle de la Luna a rozhodně ho doporučuji navštívit. Je mnohem užší a lze si v něm též zalyžovat či zasnowboardovat na písečných dunách. Nádherný je západ slunce z vyhlídky u silnice směr Calama, jež je v ceně vstupného do Valle de la Luna. Trochu se divím, že když jsi měl auto, tak jsi vynechal návštěvu gejzírů Tatio. Alespoň se je kam vracet. Já byl v San Pedro de Atacama měsíc a stejně jsem nestihnul navštívit všechny zajímavosti v okolí. Hasta maňana. Zbyněk.

melounek

ahoj, už ani nevím proč jsem nejel ke gejzírům, možná proto, že jsem měl plechovku bez pohonu na všechny 4 kola. A organizované výlety autobusem nemám rád, to raději zajedu někam kde je normální cesta. Ale vracet se nemíním, svět je velký a na mém seznamu ještě pár hezkých zemí není odškrtnuto :-)