Parťák na cesty - Toyota Hilux 4x4

Cestopis z roku 2018 napsala Nikesss

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele
Zážitky pro tebe sepsala Nikesss
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-01-02T19:24:05+01:00

Nikesss procestovala 23 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne.com se přidala před 4 lety a napsala pro tebe 2 úžasné cestopisy.

Zobrazit profil

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Katka
před 4 lety

Mohla bych se, prosím, zeptat, přes jakou půjčovnu jste auto půjčovali? Jedeme letos taky Botswanu, Namibii a znovu i JAR a nemůžeme se rozhodnout, kterou půjčovnu zvolit. Po JAR nám stačil obyč osobák, ale tady chceme vsadit na bezpečí.

Avatar uživatele
Adam
před 4 lety

Pozor na půjčovne podmínky těchto aut. Měli jsme nepříjemnou zkušenost s půjčením auta v Namibii, v podmínkách mají uvedeno, že v případě rolloveru není událost krytá pojišťovnou. Pojišťovna po nás vyžadovala zaplatit půl milionu korun i když jsme měli to nejvyšší dostupné coverage!

Avatar uživatele Eda Novak
Eda Novak
před 4 lety

Obdobna zkusenost. Loni jsme projeli cca 10 000km mezi Chile a Argentinou... několik set km mezi 4000-5000m nad morem, šotolina, šutry, atd. Meli jste teda klasickou verzi, ale nedam na to auto dopustit. Citil jsem od prvniho do posledmiho km bezpecne. A i spotreba byla very friendly. Nehlede na to, ze v Chile stoji diesel asi 14kc/l. Za me palec nahoru.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

Super. Nechceš napsat aspoň stručně i cestopis z té cesty?

Avatar uživatele
Nikesss
před 4 lety

Děkuju :-). Určitě se na to taky chystám :-).

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Chválím skvělý nápad recenze dopravního prostředku :D To by mě ani ve snu nenapadlo... Přidám odkazy do průvodců, tohle se bude opravdu hodit.

Avatar uživatele
Nikesss
před 4 lety

Díky moc :-).