Podzimní Laponsko

Cestopis z roku 2022 napsala Denisa Nedvědová

Zážitky pro tebe sepsala Denisa Nedvědová
Cestopis byl naposledy aktualizován 2023-03-28T14:15:18+02:00

Denisa Nedvědová procestovala 29 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne.com se přidala před 1 rokem a napsala pro tebe 9 úžasných cestopisů.

Barney Flyer

Koukám, že ještě nedopsáno... Ale vzpomněl jsem si na rok 2022, kdy jsem letěl z Hamburku. Šel jsem po ceně a trasa nebyla důležitá. Nejlevnější letenky do Prahy: Hamburk-Milán-Budapešť- Sardinie-Praha za 1150,- Nakonec jsem vyměkl a koupil: Hamburk-Bergamo-Sardinie-Praha za cca 1300,-. V Bergamu 6hodin na přestup, takže jsme poznali i historické centrum a dali si úžasné lasagne s aperolem. I cesta může být nekdy cíl...P.S.: Na podzim jsme letěli z Prahy do Brna přes Londýn ;), o tom mám dokonce tady cestopis.

Denisa Nedvědová

Taky mám takovou cestu a bylo to zajímavé :D :) a z prahy do brna přes Londýn, to je hodně dobrý, to si přečtu :D

Pokud Vas netlaci cas, tak muzete podniknout i takovato letecka dobrodruzstvi "Cesta je cil", kdy je rozhodujici cena, byt s nekolika prestupy.

Nekdo ovsem setri dovolenou na daleka zamori a tim padem pro evropske low costy zustavaji ryze jen vikedovky (vylety na 48 - 60 hodin) nebo priskoky po Evrope k odletum dal na vysnenou dovolenou.

Denisa Nedvědová

To zní zajímavě. Já takhle jednou letěla Praha -> Pescara -> Alghero -> Milán -> Krakov -> Praha za 4 dny :D za pár korun

Tak nějak mi tomu chybí hlava a pata... není to zatím jen rozpracované? A ty pravopisné chyby taky nic moc... Přitom to mohl být docela fajn cestopis.

Zdá se, že už tam byla pasáž mezi italským Milánem a finským kopcem Ounasvaara již dodána.

Třeba ta tvrdá 'y' myslí jako ty ženy a ne jako my.

Denisa Nedvědová

Zdravím Vás. Cestopis přepisuji, ještě není. Ano, tvrdé "Y", jelikož cestuji s mámou - je to žena.

To samozřejmě ano, to je ok, ale třeba "v muzeu měly zavřeno" (už opraveno) + mix interpunkce/bez interpunkce atd. Ale vidím, že to skutečně bylo jen rozpracováno. :-)

Denisa Nedvědová

Původně psáno na rychlo na mobilu, po Vašem komentáři mi došlo, že máte pravdu a je škoda to takhle odfláknout :)

Denisa Nedvědová

Cestopis je dokončen, děkuji za připomínku a snad se bude tentokrát líbit :)