Pohostinnou Gruzií s úsměvem

hodnoceno 13 x

Cestopis z roku 2021 napsal Kafíno

Zážitky pro tebe sepsal Kafíno
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-07-01T15:56:25+02:00

Kafíno procestoval 37 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Severní Ameriku. Na Cestujlevne.com se přidal před 1 rokem a napsal pro tebe 10 úžasných cestopisů.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1

Přečetl jsem začátek a pak konec. Mám dvě poznámky ( otázky). Nebylo by lepší těch 55 Kč, nebo i 110 Kč z letiště zaplatit, než místo toho čekat hodinu, než se mašrutka naplní? A z Batumi jezdi bus přímo prakticky na každý odlet z Kutaisi, takže není třeba spát na letišti, ale asi to bylo na vás moc drahé :-). Jinak mentalita Gruzijců je podobná afričanům. Člověk se nemůže spolehnout vůbec na nic.

Kafíno

Ahoj, díky za info. Možná, že to tak vyznělo, ale z letiště nebyl problém v ceně.Ta byla v pohodě, jen jsme prostě museli čekat než se zaplní maršrutka.

A z Batumi jsem nenašel bus, který by jel do Kutaisi cca ve dvě ráno. Ale třeba jsem jen špatně hledal…..👍😁

Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd

.....Jinak mentalita Gruzijců je podobná afričanům. Člověk se nemůže spolehnout vůbec na nic.....

Já tam strávil poměrně dost času, i mezi lidmi a troufám si tvrdit, že jejich přirovnání k Afričanům je úplně mimo realitu.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1

No já tam mám obchodního partnera, co tam žije a vlastní nějaké podniky. A ten mi tvrdil, že z pohledu spolehlivosti se to dá srovnat velmi dobře. Není na ně moc spolehnutí, všechno se nějak udělá, čas nehraje roli a hlavně se jim moc nechce pracovat. To jsou vlastnosti typické pro spoustu Afričanů.