3. Roadtrip po balkánských hot springs

Roadtrip po balkánských hot springs

Zapomeňte na Island, přírodní horké prameny najdete i na trase Srbsko - Řecko - Albánie (a zadarmo!)
Cestopis z roku 2018 napsala Klaruz

Zážitky pro tebe sepsala Klaruz

22. 11. 2018, poslední aktualizace 2019-05-26T18:00:54+02:00

Klaruz žije v České republice a procestovala 30 zemí světa, nejvíce Evropu a Severní Ameriku. Na Cestujlevne je už 7 let, napsala pro tebe 2 cestopisy . Má své stránky https://klarafoti.cz.

Paráda. Dobrá inspirace na posezónní výlet! Jaro by vlastně taky nemuselo být špatné...

Klaruz

Rozkvetlý květen by mohl být parádní. Jen moře je vždycky příjemněji vyhřátější po létě než na jaro :) .

Avatar uživatele vlasta _3
vlasta _3

Fajn cestopis. V Permetu a u termálů jsem byl před třemi lety.Podle tvých fotek to tam vypadá pořád stejně.Jeli jsme tam taxíkem z Permetu za cca 7 eur.U starého mostu byla tehdy hospoda a měli tam skvělé červené víno.Majitelé uměli i pár slovíček česky.Spali jsme tam v květnu pod širákem a bylo to super.

Klaruz

Jee, červené víno by tam bodlo, ale žádná hospůdka už (v půlce října) nefungovala. Škoda :)

Lepší označení i pojmenování té pláže v Albánii je Gjipe beach, nikoliv Dhermi beach (ta je severněji a je poooodstatně delší), jinak super! :-)

Klaruz

Opraveno! Se mi to nějak pomíchalo, díky za upozornění :) .

Skvěle sepsané, super fotky a hlavně inspirace na nová místa o kterých jsem nevěděl! To je asi to nejcennější :)

Doplnil bych mapku s místy u jednotlivých kapitol, popisuješ třeba 5 městeček a já nemám vůbec ponětí kde se nachází a musím k tomu googlit vedle. Plus někde máš spojené odstavce (pomocí shift+enter), což nevím jestli bylo schválně (?), ale mě to dráždí do očí :D

• (upraveno 2018-11-24T01:21:24+01:00)

Díky, ta mapka se mi upřimně nějak sekala (ale věřím, že je to problém mého ultra pomalého notebooku), tak jsem to vzdala. Vyzkouším později :) .

Spojené odstavce naschvál nejsou, to je jenom asi moje neschopnost :D . Ale jsem ráda, že jsem mohla inspirovat i super zkušené cestovatele!

EDIT: ta mapa mi fakt drásá nervy, zkuste s tím prosím něco provést, protože hledat vesničku v azbuce, abych ji mohla zapíchnout do mapy, mi trvá zhruba stejně jako to celé sepsat :) .

Ondra Machart

Díky za super cestopis, je bezvadný, že tam je plno tipů na ceny. A perfektní fotky! Jdu sdílet :)

Jee, moc díky :)!

Expresná kúpačka v Tivate s Air Serbia
tonic 2022-07-03T08:59:20+02:00 0 komentářů
Evropa 2022

Expresný trip autom/busom/lietadlom cez Belehrad a Niš na legendárne jadranské letisko v čiernohorskom Tivate. Balkán nikdy nesklame. . Pokračovanie na mojom blogu:https://tonicove.sk/tivat-expresne/

Ragazza di Martinsicuro aneb zápisník jedné delegátky
Avatar uživatele Tereza Klaudová
Tereza Klaudová 2022-06-30T15:03:47+02:00 2 komentáře
Itálie 2021

,,Martinsicuro? To neznám." Přesně takhle vypadá reakce, když někomu řeknu, kam jezdím už několik let pracovat jako delegátka jedné české cestovní kanceláře. Ano, Martinsicuro. Malé přímořské…

Mongolsko od shora dolů
Pavel K 2022-06-30T12:06:01+02:00 2 komentáře
Mongolsko 2018

Těch 28 dní, které jsme na Mongolsko měli, ani zdaleka nestačilo na jeho projetí. Není ani divu, když je tak velké a když jsme spoustu času trávili na cestě ve vlacích, autobusech či minivanech.…

Low Cost Mauricius
Avatar uživatele Low-cost cestovatel
Low-cost cestovatel 2022-06-28T13:02:56+02:00 0 komentářů
Mauricius 2021

Mauricius je nejbohatší zemí na africkém kontinentu🥇I přesto se zde dá vyžít s 700kc na den, nebo s 9000 na celých 14 dní.. Jak? velice snadno a příjemně🥃. Půjčte si auto předem.. Kontaktujte na Whatsapp pronajímatele... My jsme usmlouvali na 10 dní za 4000,- (1000kc/os :4)  benzín na projetí skrz na skrz 2400,- (600kc/os)  stravujte se jako místní!…